Jak stworzyć lub zrobić listę e-mailową Jak mogę powiększyć listę?

7 lipca, 2021

Aby rozwijać swoją firmę, musisz dobrze służyć swoim klientom, odbywa się to w dowolnym obszarze, ale w marketingu cyfrowym nasi klienci piszą nam swoje komentarze lub opinie za pośrednictwem e-maila, który ich identyfikuje.

Podobnie, im bardziej rozwinie się nasza firma, tym zwiększy się liczba naszych klientów i bardzo trudno będzie odpowiedzieć na wszystkich z nich, istnieje sposób na skonfigurowanie automatycznej odpowiedzi na otrzymane e-maile, co może być bardzo przydatne w tej sytuacji.

Zwykle ludzie używają swoich wiadomości e-mail na swoich telefonach komórkowych, dzięki czemu zawsze sprawdzają nowe powiadomienia przychodzące w skrzynce odbiorczej . Możesz uniemożliwić otrzymanym wiadomościom e-mail przechodzenie do folderu Spam i zachować czujność na wszystkie otrzymane wiadomości.

Ze względu na fakt, że zapisuje się coraz więcej e-maili i że mogą one być bardzo ważne, możliwe jest, że taca jest pełna i trzeba niektóre usunąć, istnieje sposób na zwolnienie miejsca bez usuwania e-maili, ale zalecamy utwórz listę e-mailową.

Dla tych ważnych klientów, aby móc odpowiedzieć wszystkim za pomocą prostego biuletynu, jeśli Twoja odpowiedź jest taka sama, jak na przykład najnowsze wiadomości utworzone wtedy, tutaj odkryj, jak to zrobić, nauczymy Cię tworzyć własną listę e-mail.

Czytaj więcej  Co mam zrobić, jeśli mój iPhone uruchamia się samoczynnie i bez zatrzymywania się za każdym razem? - Rozwiązanie

Jak utworzyć listę dostawców usług e-mail

Dostawcy usług poczty e-mail, znani również jako ESP (Dostawca usług poczty e-mail), to witryny odpowiedzialne za wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail , które na swojej platformie oferują sposoby zapisywania lub tworzenia listy e-mail w celu masowego wysyłania wiadomości e-mail.

Po przeanalizowaniu preferencji użytkowników przedstawiliśmy najczęściej używane usługi poczty e-mail, biorąc pod uwagę ich cenę, pojemność i interfejs, dlatego zalecamy:

Bezpłatne usługi

Mailchimp: Dzięki bardzo zautomatyzowanemu i łatwemu w użyciu interfejsowi Mailchimp może przechowywać do 12 tysięcy e-maili miesięcznie, które są wykorzystywane do tworzenia kampanii reklamowych, ponieważ możesz wysłać do dwóch tysięcy wiadomości na zapisaną listę mailingową.

Mad Mimi: Jest to łatwa w użyciu platforma, która pomaga nam tworzyć listy e-mailowe w celu wysyłania i udostępniania biuletynów lub wszelkich informacji, które mogą zawierać wiadomość, ponieważ masz sekcję html.

Usługi płatnicze

Dla osób, które potrzebują tworzyć listy z nieograniczoną ilością e-maili , znaleźliśmy kilka usług polecanych przez użytkowników:

Czytaj więcej  Jak udostępniać lub wysyłać obrazy GIF do użytkowników w Slacku — proste sztuczki

Benchmark: Jest to praktyczna i łatwa w użyciu platforma e-mail, która oferuje swoim użytkownikom setki dostosowywalnych szablonów, które pomogą Ci rozpocząć kampanie e-mail marketingowe, możesz utworzyć listę e-mail bez martwienia się o ilość.

GetResponse: Jest to również potężna platforma do e-mail marketingu i ma bardzo automatyczny sposób korzystania z niej z dużą liczbą zasobów edukacyjnych, a także możesz śledzić wszystkie swoje rekordy.Ta usługa jest bardzo praktyczna do tworzenia wspaniałej listy e-mailowej.

Stały kontakt: Ta świetna usługa mailingowa jest obecna na rynku oprogramowania do e-mail marketingu od 20 lat, platforma ma to, że wystarczy przeciągać i upuszczać na żądanej stronie, a jeśli to nie wystarczy, ma 24-godzinną obsługę klienta godziny.

AWeber: To kolejna z wiodących platform w sektorze e-mail marketingu. Wśród użytkowników komentuje się, że ich czas na wysyłanie e-maili jest po prostu idealny, a ich zasady mają zastosowanie do unikania spamu, a Ty możesz tworzyć własne listy e-mailowe, aby tworzyć inteligentne kampanie.

Teraz, gdy masz inne sposoby tworzenia lub tworzenia listy e-mailowej, musisz ją zwiększyć, a do tego wystarczy przyciągnąć uwagę subskrybentów, może to być nagroda lub po prostu ocena.

Czytaj więcej  Jak dostosować i zmienić kolor paska zadań systemu Windows 10 — szybko i łatwo

W tym celu powinieneś oferować im tylko publiczne wychodzenie lub dawanie czegoś, co wyróżnia ich na tle innych , aby wzbudzić ciekawość innych użytkowników i dotrzeć do Ciebie w 100% zalecanej strategii. Sukcesy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji