Jak sprawić, by Asystent Google odtwarzał kojące dźwięki snu?

23 czerwca, 2021

Wiele osób, które mają zainstalowanego Asystenta Google na swoim urządzeniu inteligentnym , nie zdaje sobie sprawy, jak potężne może być to narzędzie. I wolą wyłączyć tę funkcję , aby nie poświęcać czasu na odkrywanie jej wspaniałych funkcji.

Ale kiedy przeczytasz ten artykuł, przekonasz się, aby ponownie go aktywować, ponieważ poniżej wyjaśnimy, jak możesz to zrobić, aby asystent Google odtwarzał relaksujące dźwięki, aby móc spać.

Asystent Google wydaje się nowością, ale nią nie jest i z każdym dniem przynosi większe korzyści użytkownikom, którzy na co dzień korzystają z tego wirtualnego asystenta. Ponieważ dzięki komendom głosowym możesz złożyć prośbę, na przykład przypomnieć Ci, gdzie zostawiłeś samochód zaparkowany . Dodaj przypomnienia lub po prostu uzyskaj dostęp do dowolnej aplikacji na smartfonie.

Prawda jest taka, że ​​dzięki asystentowi Google możesz rozwiązać problem, gdy jesteś bardzo zestresowany i nie możesz spać. Skoro jest to możliwe, wierz lub nie, użyj tego narzędzia, aby dać Ci chwilę relaksu i możesz spać jak dziecko. A potem powiemy Ci, co powinieneś zrobić, aby asystent Google odtwarzał relaksujące dźwięki.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak wyświetlić starą stronę internetową za pomocą Archive.org — krok po kroku

  Jak ustawić Asystenta Google, aby odtwarzał relaksujące dźwięki

  Aby Asystent Google odtwarzał relaksujące dźwięki, musisz dokonać niewielkiej korekty. W ten sposób będziesz mieć dostęp do różnych procedur, które posiada wirtualny asystent. Ważne jest, aby o tym wiedzieć, ponieważ możesz korzystać z menu, którego potrzebujesz w swoim menu, na przykład codziennie rano podawać prognozę pogody.

  Ważne jest również, aby dokonać wcześniejszych korekt i mają one związek z głośnością, chociaż możesz to zrobić w dowolnym momencie. Ale jeśli zrobisz to wcześniej, będzie to wygodniejsze, powinieneś dostosować poziom głośności . Wskazane jest ustawienie go pomiędzy średnim a niskim, aby dźwięk był słyszalny jako delikatne tło i pozwalał na lepszy relaks.

  Kroki, aby wybrać swoją rutynę snu

  Teraz, aby móc wybrać rutynę, której użyjemy w asystencie Google, aby odtwarzał relaksujące dźwięki, aby móc spać. Zrobimy to w następujący sposób, pierwszym krokiem jest wejście do Asystenta Google. Gdy już znajdziemy się w jego oknie konieczne jest wejście w „Ustawienia” i stamtąd zostanie przeprowadzona konfiguracja.

  W tym oknie będziemy szukać opcji "Procedury" po wybraniu przez jej naciśnięcie zostaniemy natychmiast przeniesieni do Twojego okna. W nim możemy docenić różne rutyny, wśród których możemy wymienić między innymi Wychodzenie z domu, W drodze do pracy, Dzień dobry. W naszym przypadku musimy kliknąć na rutynę „Dobranoc”.

  Czytaj więcej  Jak tworzyć i wstawiać proste, zakrzywione lub ukośne strzałki w programie Word za pomocą klawiatury krok po kroku

  Zostaniesz teraz przeniesiony do okna tej procedury, w którym możesz przeczytać polecenie, które musisz wskazać Ok Google, aw tym przypadku będzie to „Dobranoc”. Teraz musisz zaznaczyć opcję opisującą akcję, którą wykona asystent Google. Widać, że znajdziesz też kilka opcji, takich jak „ustaw telefon na ciszę”.

  W naszym przypadku w opcji „A potem graj” należy wybrać „Dźwięki snu”, a następnie kliknąć ikonę w kształcie koła, która wyświetli się po prawej stronie. Ta akcja pokaże Ci różne dźwięki, które może odtwarzać. Wśród tych, które wyróżniają się rzeka, morze, strumień, burza elektryczna itp. wybierz ten, którego chcesz słuchać.

  Aby zakończyć konfigurację tej procedury, wystarczy kliknąć opcję „Zapisz” i w ten sposób asystent Google odtworzy Ci relaksujące dźwięki. Aby to jednak nastąpiło, wystarczy wypowiedzieć polecenie głosowe „Ok Google dobranoc”. I natychmiast zacznie grać wybrany przez Ciebie wcześniej dźwięk, który pomoże Ci zasnąć.

  Jest to doskonała funkcja, którą możemy aktywować z naszego telefonu komórkowego za pomocą asystenta Google tak prostego, jak dodanie przypomnienia . I w ten sposób kończy się nowy samouczek, który może pokazać, jak sprawić, by asystent Google odtwarzał relaksujące dźwięki.

  Czytaj więcej  Jak skonfigurować i zaktualizować pogodę lub prognozę pogody na moim opasce Xiaomi Mi?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji