Jak sprawić, by ankiety na Twitterze angażowały się we właściwy sposób — samouczek wyjaśniający

21 lipca, 2021

Sieci społecznościowe są dziś ważnymi środkami komunikacji, interakcji, ekspresji i konwersacji , z których korzysta większość ludzi. Tak jest w przypadku Twittera, który jest uważany za specjalną platformę, ponieważ pozwala ludziom na naturalną i szybką interakcję z innymi użytkownikami, odpowiadanie na ich tweety lub wysyłanie bezpośrednich wiadomości.

W tym artykule nauczymy Cię, jak poprawnie przeprowadzać atrakcyjne ankiety na Twitterze . W ten sposób możesz skorzystać z tej formy publikacji, która może przynieść Ci kilka korzyści dla Twojego konta. Wspomnimy również o tych korzyściach w sposób, który zachęci Cię do opublikowania własnej ankiety.

Indeks ()

 1. Jak robić ankiety na Twitterze?
 2. Korzyści z przeprowadzania ankiet na Twitterze
Indeks

  Jak robić ankiety na Twitterze?

  Aby wykonać ankietę na Twitterze nie jest konieczne posiadanie dodatkowej aplikacji, ponieważ można ją stworzyć bezpośrednio z platformy. Możesz to zrobić z internetu lub telefonu komórkowego , biorąc pod uwagę, że proces jest taki sam. Możesz również przeczytać centrum pomocy Twittera, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tworzenia ankiety. Tutaj przedstawiamy samouczek wyjaśniający:

  • Na początek będziemy musieli wejść na platformę za pomocą naszego konta na Twitterze za pośrednictwem aplikacji internetowej lub mobilnej.
  • Przejdziemy do zakładki „Strona główna” .
  • Tam, jeśli korzystamy z Internetu, będziemy musieli umieścić kursor w polu „Co się dzieje?” . W przypadku robienia tego przez telefon będziemy musieli kliknąć w miejscu, w którym jest napisane „Tweetuj” lub na długopisie, który pojawia się w prawej dolnej części.
  • Od tego momentu kroki są takie same w obu przypadkach. Będziemy musieli kliknąć ikonę, która pojawi się na dole pola, w "Dodaj ankietę" .
  Czytaj więcej  Jak wyeksportować kontakty z iPhone'a na kartę SIM, Android, Gmail, iCloud, Excel lub PC
  • Następnie pojawi się kilka pól, które będziemy musieli wypełnić, aby utworzyć ankietę. Tam, gdzie jest napisane „Zadaj pytanie…” , musisz napisać pytanie, które chcesz zadać swoim obserwatorom.
  • Następnie będziesz musiał wypełnić opcje, aby wybrać, które będą mieli. W ankiecie możesz umieścić co najmniej dwie, a maksymalnie cztery opcje do wyboru. Należy zauważyć, że każda opcja może mieć tylko 25 znaków .
  • Po ustawieniu pytania i żądanych opcji wystarczy ustawić czas trwania ankiety. Domyślnie ankieta trwa jeden dzień. Możesz to jednak zmienić, maksymalnie na 7 dni i minimum 5 minut .
  • Na koniec wystarczy kliknąć „Tweetuj”, aby opublikować ankietę na osi czasu swoich obserwujących. Znajdziesz to w dolnej części stołu.

  W ten sposób możesz opublikować własną ankietę na Twitterze i zobaczyć, jak reagują Twoi obserwatorzy, co pozwoli Ci lepiej zorientować się w ich preferencjach. Przydatne jest również monitorowanie statystyk i reprodukcji ankiety, aby mieć lepsze wyobrażenie o wpływie, jaki wywarła ona na Twoich obserwujących .

  Korzyści z przeprowadzania ankiet na Twitterze

  Przede wszystkim opublikowanie ankiety na Twitterze jest dobrym źródłem informacji zwrotnych dla Twoich obserwatorów . Ankiety w większości przypadków są dobrze odbierane przez użytkowników, biorąc pod uwagę temat poruszany w głównym pytaniu.

  Czytaj więcej  Jak przenieść, zsynchronizować lub wyeksportować moje kontakty z Android Mobile do Google Gmail

  Jeśli masz konto firmowe, publikowanie ankiet może pomóc Ci dowiedzieć się, co konsumenci myślą o Twojej marce . Podczas głosowania w głosowaniu jest to tajemnica. W ten sposób nie wywierasz presji na twoich obserwujących, aby zareagowali. Daje im to swobodę uczciwej odpowiedzi, co da Ci wiarygodne wyniki.

  W ten sam sposób przeprowadzenie ankiety na Twitterze jest bardzo łatwe i szybkie, więc złożenie jej nie zajmie dużo czasu. Podobnie, ponieważ ankieta jest uderzająca, może dać Ci możliwość zdobycia większej liczby obserwujących dzięki udostępnieniu lub retweetowaniu przez użytkowników.

  Podobnie jak możesz publikować ankiety, możesz publikować obrazy i zdjęcia w ich prawidłowych rozmiarach, aby uzyskać lepszy odbiór. Media audiowizualne nadają publikacjom większe znaczenie . Z drugiej strony, jeśli chcesz wchodzić w interakcję z określonym użytkownikiem, możesz wspomnieć lub oznaczyć go w swoich tweetach, aby ankieta była bardziej przejrzysta.

  Mam nadzieję, że te informacje będą dla Ciebie bardzo pomocne, nie zapomnij się nimi podzielić, do zobaczenia następnym razem!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji