Jak skontaktować się z obsługą klienta YouTube przez telefon lub e-mail?

15 listopada, 2021

Każdy kiedyś założył konto na YouTube i prawdopodobnie korzystasz z tej platformy filmów i seriali z gazety lub prawie z gazety, właśnie z tego powodu pojawiają się problemy

Kiedy czasami znajdujemy się w bolesnej potrzebie zobaczenia, że ​​produkt lub usługa nie działają tak, jak powinny i chociaż najbardziej pożądane jest, aby tak się nie stało, dzisiaj tak jest i będzie się działo.

Jak skontaktować się z obsługą klienta YouTube przez telefon lub e-mail?

Dlatego musimy wiedzieć, jak skontaktować się z obsługą klienta, w przypadku YouTube, największej na świecie platformy wideo, daje nam to wiele możliwości obsługi, w tym otwieranie, zamykanie sesji na innych urządzeniach , zmianę trybu na tryb ciemny ( odpocząć oczom w nocy), zmienić ustawienia językowe itp...

Ale kontakt ze wsparciem nie pojawia się nigdzie , nowoczesny, nie sądzisz? Nie chodzi o to, że to ukrywają, po prostu o to, że trudno jest znaleźć, bo jestem tutaj, aby wam pomóc.

  YouTube ma bardzo specyficzny system wsparcia, ma Centrum pomocy, w którym współpracownicy YouTube opiekują się Tobą , rozumieją siebie jako ludzi, którzy wspierają społeczność i ludzi, którzy są moderatorami i pracują dla YouTube.

  Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, kto wyświetlił lub odwiedził mój status zdjęcia profilowego WhatsApp?

  Następnie masz zorganizowane forum pomocy dla wszystkich marek Google, w którym możesz łatwo znaleźć produkt, którego szukasz i przejść od odpowiedzi do odpowiedzi, aż znajdziesz odpowiedni dla siebie.

  Możesz również skontaktować się z nimi, jeśli jesteś z prasy, gdzie mogą dostarczyć ci znacznie więcej informacji na temat YouTube, gdzie zaoferują ci różne sposoby, za pomocą których możesz się tam znaleźć, oraz ich formy komunikacji.

  Na przykład, jeśli chcesz skontaktować się z nimi bezpośrednio, możesz wysłać im wiadomość e-mail na adres: [email protected] czyli adres e-mail, w którym uczestniczą w prasie.

  Jeśli chciałbyś się z nimi skontaktować w jakiejkolwiek sprawie związanej z partnerem, oferują kilka sposobów rozwiązania problemów przed skontaktowaniem się z nimi, o których już wspomniano wcześniej w tym artykule, ale jeśli żaden z nich nie rozwiąże twoich wątpliwości, mają swoją sekcję dla partnerów.

  Gdzie również możesz do nich napisać, aby poprosić o nagrodę itp... (przez nagrodę rozumiem przycisk 100 000 subskrybentów, 1 milion lub 10 milionów, które YouTube oferuje swoim twórcom, którzy przestrzegają zasad i przechodzą proces recenzji , który oni daj przed utworzeniem nagrody).

  Czytaj więcej  Jak zablokować numer telefonu, kontakty oraz połączenia przychodzące lub wychodzące na iPhonie?

  Posiada również centrum bezpieczeństwa, w którym możesz się z nimi skontaktować w przypadku, gdy ktoś cierpi lub ktoś, kogo znasz, cierpi z powodu niewłaściwego wykorzystania prywatności i zasobów dzieci.

  Nie możesz przegapić skrzynki pocztowej bezpieczeństwa, gdzie możesz wysłać skargę lub zgłosić problem z bezpieczeństwem na stronie internetowej.

  Jeśli chcesz wziąć udział w ich programie Contend ID, istnieje specjalna sekcja, w której wyjaśniają więcej o tym, jak działa program i którzy użytkownicy mogą korzystać z tego segmentu

  Mają miejsce dla programistów, w którym można zobaczyć Dodaj dane YouTube, Analizy i raportowanie, przyciski Subskrybuj, Transmisje na żywo i wiele innych tematów związanych z trendami, które pojawiły się w ostatnich latach w YouTube oraz jak wykorzystać te informacje na swoją korzyść .

  I wreszcie mają specjalną sekcję, która różni się od wszystkich pozostałych, ponieważ jest używana do skarg dotyczących praw autorskich.

  W tej ostatniej sekcji możesz uzyskać informacje o wyjątkach od praw autorskich, danych osobowych, zaplanowanych żądaniach, treściach innych niż filmy i innych formach traktowania, jakie YouTube stosuje w komunikacji za pośrednictwem tego medium.

  Indeks

   Wyślij e-mail lub porozmawiaj z kimś przez telefon z YouTube

   Czytaj więcej  Restart, zawieszenie, zamknięcie, hibernacja Jakie są główne różnice?

   Jedynym sposobem bezpośredniego kontaktu z YouTube jest platforma reklamodawców, na której sami oferują obsługę klienta.

   Gdzie za nie bez znaczenia 5 euro dziennie ktoś może skontaktować się z Tobą przez telefon komórkowy, wystarczy nacisnąć przycisk „Zadzwoń do nas”.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji