Jak skonfigurować router Wi-Fi Tp-Link, Cisco lub Zte jako repeater z mojego telefonu komórkowego?

21 października, 2021

Kroki, aby wiedzieć, jak łatwo wejść i skonfigurować router są tak krótkie, że tym razem chcemy szybko wyjaśnić, w jaki sposób można skonfigurować router Wi-Fi marki Tp-link, cisco lub Zte, niezależnie od tego, który zawsze będzie wykonaj te same kroki, aby wykonać i pomyślnie wykonać tę procedurę.

Jak skonfigurować router Wi-Fi Tp-Link, Cisco lub Zte jako repeater z mojego telefonu komórkowego?

Ponieważ router jest bardzo ważny, aby mieć go w domu, biurze, miejscu pracy, a także w innych miejscach, w których się znajdujesz, ponieważ pomaga ci mieć połączenie internetowe online i działa poprawnie. Ponadto chcemy również, abyś zarządzał i wiedział, czym jest router Wi-Fi, do czego służy i jak możesz go skonfigurować w domu za pomocą urządzenia mobilnego.

  Co to jest router Wi-Fi?

  Mówiąc o routerach, musimy wiedzieć, że są one znacznie bardziej powszechne niż często sobie wyobrażamy, ponieważ obecnie są obecne w domu, w firmach i na serwerach internetowych na całym świecie, ponieważ pomagają nam mieć i mieć lepszą komunikację

  Czytaj więcej  Jak sprzedawać swoje produkty online za darmo Jakie rzeczy mogę sprzedawać za pomocą strategii zarabiania pieniędzy?

  Wiele razy chcemy wiedzieć lub mamy wątpliwości, jak poznać i zobaczyć, kto jest podłączony do mojego routera, ale najpierw musisz wiedzieć, czym jest to wspaniałe urządzenie.

  Teraz musimy wziąć pod uwagę różnicę między routerem a routerem Wi-Fi. Kiedy mówimy o routerze, jest to w zasadzie urządzenie, które jest przeznaczone do zarządzania ruchem informacyjnym krążącym w komputerze, teraz dobrze, podczas gdy router Wi-Fi umożliwia nam bezprzewodowy dostęp do sieci.

  Do czego służy lub do czego służy router Wi-Fi?

  Najpierw musisz wiedzieć, czym jest konwencjonalny router; Sprzęt ten jest urządzeniem, które odpowiada za dystrybucję internetu w jednolity i częściowy sposób do sieci komputerowej.

  Uzyskuje się to za pomocą kabla o nazwie ADSL, który łączy się z usługodawcą; Podczas gdy router WIFI pełni tę samą funkcję, co zwykły router, ale dodaje połączenie bezprzewodowe , co jest bardzo idealne dla urządzeń, które mają dostęp do sieci bez podłączania kabla, mając tę ​​zaletę, że router może umożliwiać zmianę hasło .

  Wśród głównych funkcji routera jest odbieranie połączenia internetowego pochodzącego od dostawcy tej usługi i kierowanie go do innych podłączonych urządzeń; wszystkie podłączone urządzenia mają tę samą prędkość w ustanowionym połączeniu internetowym, a router umożliwia połączenie wszystkich urządzeń ze sobą.

  Czytaj więcej  Jak wejść lub zalogować się do portalu Office 365 za pomocą mojego instytucjonalnego adresu e-mail — przydatny przewodnik

  Jak skonfigurować router Wi-Fi jako repeater z mojego telefonu komórkowego?

  Teraz, gdy masz już niezbędne informacje i wiesz wszystko na ten temat, nauczymy Cię, jak skonfigurować router Wi-Fi Tp-link, cisco jako repeater z telefonu komórkowego, podając informacje w sposób jasny i precyzyjny, abyś mógł to zrobić w zaciszu swojego urządzenia mobilnego bez konieczności kontaktu z ekspertem w tej dziedzinie.

  Posiadanie dostępu do routera i możliwość jego konfiguracji jest wysoce zalecane, ponieważ można wyeliminować wszystkie ustawienia fabryczne, a tym samym zmniejszyć szanse na dostęp do twojego połączenia i w ten sposób uzyskać dostęp do danych i hasła do Wi- Fi. Fi bez niczyjej wiedzy.

  To, co musisz zrobić, jest bardzo proste, będziesz musiał poszukać skrzynki, z której pochodzi twój router, aby móc odczytać ustawienia, które urządzenie ma z fabryki, gdy masz wszystkie te informacje, co musisz zrobić to, poszukaj we wskazaniach, które mają fabryczne dane routera, adres łącza, które pozwoli ci wejść do systemu urządzenia.

  Co oznacza, że ​​gdy już tam będziesz, będziesz mógł zmienić nazwę widoczności urządzenia , będziesz mógł zmienić hasło połączenia oraz co najważniejsze, możesz skonfigurować router Wi-Fi jako repeater z telefonu komórkowego .

  Czytaj więcej  Czym jest i jak chronić się przed atakiem TCP? Atak z przewidywaniem sekwencji

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji