Jak skonfigurować i sprawić, by wideo z YouTube było widoczne na pełnym ekranie?

21 czerwca, 2021

Pomimo ciągłych innowacji technologicznych, YouTube był na bieżąco z każdym z nich, aby nadal ulepszać swoją infrastrukturę i nadal być główną usługą tworzenia i konsumpcji materiałów audiowizualnych w sieci , niezależnie od nowych konkurentów, którzy się z nim pojawili. a także platformy, które już istniały i dostosowały filmy.

Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z jedną z aplikacji, która najlepiej dostosowuje się do upodobań i potrzeb użytkownika , posiada ona szeroki zakres wewnętrznych opcji aktywacji lub dezaktywacji powiadomień YouTube , w celu personalizacji użytkownika tak, aby doświadczenie w obrębie platformy jest wygodniejsza i bardziej interaktywna.

Dlatego będąc multiplatformowym narzędziem do codziennego użytku, oferuje również możliwość aktywacji ciemnego motywu YouTube na telefonie komórkowym, aby oszczędzać baterię i uczynić interfejs platformy wygodniejszym w oczach użytkownika , łącząc ciemne odcienie z miniaturami wideo , zamiast domyślnego białego koloru, który może powodować zakłócenia wizualne.

Biorąc pod uwagę wszystkie opcje, które YouTube ma do spersonalizowania Twojego profilu w taki sposób, jak chcesz, konieczne jest zapoznanie się z tymi opcjami, bez względu na to, jak proste są, aby jak najlepiej je wykorzystać. Z tego powodu w sekcji Odkryj, jak to zrobić, pokażemy, jak skonfigurować i sprawić, by film z YouTube był widoczny na pełnym ekranie.

Indeks
  Czytaj więcej  Czym jest Discord Nitro i jak działa? Ile kosztuje jego zatrudnienie i jakie daje korzyści?

  Oglądaj filmy z YouTube na pełnym ekranie

  Ze względu na swoje domyślne ustawienie, YouTube odtwarza wszystkie filmy w oryginalnych proporcjach, w których zostały nagrane , dlatego jeśli proporcje wynoszą 16:9, wideo będzie odtwarzane z dwoma czarnymi paskami po bokach. Zmienia się to od czasu, gdy telefony komórkowe nowej generacji mają ultraszerokie ekrany, chociaż w przypadku starych filmów tak się dzieje.

  Jest to zwykle nużące podczas odtwarzania wideo na platformie, jeśli nie masz wiedzy, aby zmienić ustawienia wideo, ponieważ YouTube ma wewnętrzne opcje zmiany formatu wideo na 18: 9 za pomocą gestu zacisku lub poprzez zmianę wewnętrznego konfiguracja aplikacji.

  Możesz łatwo skonfigurować tak, aby filmy były odtwarzane automatycznie na pełnym ekranie, po prostu otwierając, zaznacz na swoim zdjęciu profilowym, aby otworzyć menu opcji swojego konta i wybierz opcję Ustawienia> Ogólne, a w tym menu aktywuj suwak Zoom aby dostosować ekran.

  Po aktywowaniu tej opcji wszystkie filmy, które są oryginalnie w formacie 16: 9, zostaną automatycznie dostosowane do pełnego ekranu. Podobnie możesz aktywować tę opcję z internetowej wersji YouTube na komputery, a nie tylko na Androida, a także możesz ją dezaktywować w ten sam sposób, jeśli wolisz oglądać wideo w oryginalnym formacie.

  Czytaj więcej  Jak dodać lub zmienić moje konto bankowe do płatności Didi Conductor krok po kroku

  Oglądaj filmy z YouTube na pełnym ekranie za pomocą gestu uszczypnięcia

  Masz również możliwość ręcznego rozwijania filmów z YouTube'a w formacie 16:9 do pełnego ekranu , biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość telefonów nowej generacji ma ekran 18:9 i konfiguracja przez aplikację dotyczy wszystkich filmów, a nie tylko poszczególnych przypadkach.

  W tym celu wystarczy wykonać gest szczypcami rękami, aby rozszerzyć zakres wideo na ekranie, aby go powiększyć. Wadą tej metody jest to, że po powiększeniu ekranu utracisz obraz nad i pod wideo, a nie w metodzie, która automatycznie dostosowuje ekran bez utraty jakości obrazu.

  W ramach platformy YouTube istnieje nieskończona liczba opcji dostosowywania konsumpcji filmów do swoich potrzeb, na naszej stronie internetowej mamy wszelkiego rodzaju samouczki na YouTube dotyczące tworzenia i konsumpcji treści wideo, aby poprawić swoje wrażenia za pomocą tego narzędzia audiowizualnego.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji