Jak skonfigurować APN dla usługi danych Digitel — wszystkie kroki

25 lipca, 2022

Jak skonfigurować APN dla usługi danych Digitel — wszystkie kroki

Często zdarza się, że gdy masz nowy telefon komórkowy lub właśnie zmieniasz firmę, okazuje się, że nie możesz połączyć się z internetem i nie masz pojęcia, co jest tego przyczyną. Jeśli tak, nie martw się, ponieważ nauczymy Cię, jak skonfigurować Twój Digitel APN.

Powodem, dla którego tak się dzieje, jest to, że APN twojego urządzenia nie jest skonfigurowany, a APN mówi twojemu urządzeniu, którą wirtualną ścieżkę musi przebyć, aby połączyć się z Internetem.

Oczywiście każdy operator ma swój własny. W taki sposób, że zanim zadzwonisz do centrum pomocy firmy telekomunikacyjnej, możesz poświęcić kilka minut na przejrzenie menu konfiguracyjnego swojego terminala, ponieważ możesz sam rozwiązać problem.

Nie musisz być hakerem, aby wiedzieć, że nie wszystkie systemy operacyjne działają w ten sam sposób. Chcemy Ci powiedzieć, że Android działa w jeden sposób, a iPhone w inny.

Akronim APN w języku angielskim oznacza nazwę punktu dostępu, co w tłumaczeniu oznacza nazwę punktu dostępu . Wspomniany punkt dostępowy musi być skonfigurowany tak, aby urządzenie mogło łączyć się z Internetem za pośrednictwem sieci operatora oraz móc odbierać i wysyłać wiadomości multimedialne.

Czytaj więcej  Jak aktywować zakupy na Instagramie, aby sprzedawać produkty - ostateczny przewodnik

Digitel jest jedną z najważniejszych firm telefonii komórkowej w całej Wenezueli . Ma różne plany dostępu do przeglądania Internetu.

Ponadto Digitel ma bardzo dobre alternatywy, które obejmują plany i usługi , które możesz aktywować, co daje ci dużą swobodę w tym zakresie. Chociaż prawdą jest, że jego sygnał nie jest najlepszy w całej Wenezueli, z pewnością warto byłoby spróbować.

 

Indeks

  Konfiguracja APN dla Digitel pod Androidem.

  Nazwa : Internet cyfrowy

  APN : gprsweb.digitel.ve

  Proxy/ Port/ Użytkownik/ Hasło/ Serwer/ MMSC/ Proxy MMS : zostaw wszystko bez zmian.

  MCK : 734

  MNC : 02

  Uwierzytelnianie i typ APN : zostaw wszystko tak, jak jest.

  Protokół APN/roaming : IPv4

  5. Krok piąty : musisz zapisać wszystkie wprowadzone ustawienia i przejść do sprawdzenia, czy połączenie z siecią jest już możliwe.

  Jak skonfigurować APN dla usługi danych Digitel — wszystkie kroki

  Ustawienia APN dla iPhone’a.

  Jak skonfigurować APN dla usługi danych Digitel — wszystkie kroki

  Co możesz zrobić, jeśli zabraknie megabajtów?

  Przede wszystkim nie rozpaczaj, ponieważ Digitel ma specjalnie do tego celu program o nazwie Radi-Call Plus , za pomocą którego możesz nawigować po sieciach swojej firmy, dostosowując się do tego, czego potrzebujesz. Takie jak: poczta e-mail, różne aplikacje, sieci społecznościowe , zdjęcia, filmy i inne.

  Czytaj więcej  Czym są i jak ustawić marginesy komórek w dokumencie Word? - Ostateczny przewodnik

  Plan ten nie oznacza płatności miesięcznej, ale raczej skromną opłatę za utrzymanie. Inną opcją jest pakiet mobilnego internetu o pojemności 500 megabajtów, za pomocą którego można nawigować do 4G LTE.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji