Jak się zalogować lub zarejestrować za darmo Prezi Online dla studentów

8 stycznia, 2022

Najpierw musimy wyjaśnić, że Prezi to innowacyjna aplikacja szeroko stosowana w świecie studenckim, ponieważ umożliwia użytkownikom tworzenie prezentacji online przy użyciu jedynie ściany podobnej do Facebooka zamiast tradycyjnych slajdów, które zwykle są oddzielone, a informacje są rozproszone.

Prezi pozwala umieścić na jednym płótnie lub ścianie wszystko, co chcesz wyeksponować, czy to wszelkiego rodzaju informacje, takie jak obrazy, filmy lub teksty, wszystko w jednym miejscu, umożliwiając tworzenie wizualnych map.

Jak się zalogować lub zarejestrować za darmo Prezi Online dla studentów

Jedną z zalet, które sprawiły, że to narzędzie jest najbardziej popularne, jest to, że można z niego korzystać zarówno w trybie online, jak i bez połączenia z Internetem, dzięki czemu możesz zawsze być na bieżąco z prezentacjami , a jedną z jego najważniejszych zalet jest to, że umożliwia przekonwertować prezentację z Power Point na Prezi.

  Jak zdobyć nasze konto Prezi

  Czytaj więcej  Jak zablokować, odblokować lub włączyć ekran Androida bez przycisku, za pomocą dwóch dotknięć

  Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zarejestrować się na oficjalnej stronie i tam dokonać subskrypcji, po ukończeniu tego kroku znajdziesz serię licencji i będziesz mógł wybrać tę, która najbardziej Ci się podoba lub która jest w Twoim zasięg.

  Teraz, jeśli chcesz mieć swoje konto całkowicie za darmo, musisz wybrać to, które mówi wolna licencja dla ucznia lub nauczyciela , czyli to, które odpowiada temu z szarym kolorem, i naciśnij kontynuuj, wtedy pojawi się formularz, który musisz wypełnij i potwierdź w oknie Nie jestem robotem.

  Kiedy wykonasz wszystkie te proste kroki, naciśnij w miejscu, w którym jest napisane utwórz darmowe konto Basic i voila, będziesz mieć swoje konto Prezi całkowicie za darmo.

  Jedną z korzyści płynących z uzyskania darmowego Prezi jest to, że nie będziesz mieć słynnego czasu próbnego, ponieważ możesz korzystać z darmowego Prezi tak długo, jak tego potrzebujesz lub potrzebujesz.

  Istnieją inne sposoby, aby zarejestrować się w Prezi, a są to za pośrednictwem poczty e-mail lub konta na Facebooku; Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć okno, w którym jest napisane Zarejestruj się w Google lub Zarejestruj się w Facebooku , te proste dane zostaną powiązane.

  Czytaj więcej  Jak zaktualizować tablet Samsung Galaxy Tab 2, 3, 4 do Androida 6 0 lub 6.0.1?

  Jakie są korzyści z posiadania konta Prezi

  Jak wspomnieliśmy wcześniej, Prezi to narzędzie do prezentacji cyfrowych , czyli wymiany pomysłów, i każdy może z niego korzystać, ponieważ jest bardzo łatwe do zaprogramowania i pozwala tworzyć prezentacje z efektami wizualnymi , aby były bardzo dynamiczne.

  Które konto jest najbardziej polecane w Prezi

  Wszystkie konta Prezi mają swoje wady i zalety, ale jeśli przejdziemy do tego, które z nich jest najbardziej profesjonalne, możemy powiedzieć, że konto Prezi Plus jest najlepszą wersją ze wszystkich, ponieważ uzyskasz korzyści, których nie będziesz mógł mieć w innych , jedną z nich jest to, że możesz ograniczyć liczbę osób w czasie oglądania prezentacji, a także inne funkcje, które będą bardzo przydatne, takie jak więcej miejsca w chmurze na Twoje filmy i pliki audio.

  Konta Prezi z adresem e-mail .edu

  Tego typu e-maile z końcówkami .edu należy zamawiać w centrach edukacyjnych , mając już swoje, możesz wybrać specjalny rodzaj konta Prezi i tym samym zacząć cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie ta platforma ma dla Ciebie, pamiętaj, że jeśli należysz do związek edukacyjny Prezi oferuje korzyści w zakresie cen i rabatów, dzięki czemu możesz dostosować się do tego, który najbardziej Ci odpowiada.

  Czytaj więcej  Jak zalogować się na moje konto Google z telefonu komórkowego lub komputera

  Wystarczy wejść na oficjalną stronę i kliknąć dla uczniów i nauczycieli, a następnie przejść do okna, które powie Ci Odkryj więcej i voila, możesz wybrać dowolny z trzech dostępnych planów.

  Pamiętaj, że na tym etapie Twój e-mail musi kończyć się rozszerzeniem .edu , skopiuj go, a następnie naciśnij w miejscu, w którym jest napisane „zweryfikuj”; Musisz wypełnić formularz, który pojawi się poniżej, nie pomijając żadnych informacji, a następnie kliknąć w miejscu, w którym jest napisane kontynuuj, po spełnieniu wszystkich wymagań na podane konto pojawi się wiadomość e-mail i przejdź do miejsca, w którym jest napisane zweryfikuj konto i voila , możesz zacznij korzystać z konta w Prezi.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji