Jak się dowiedzieć, z którym z moich kontaktów najczęściej rozmawiam na WhatsApp

22 lipca, 2021

Wiadomości błyskawiczne są jednym z podstawowych elementów optymalnego funkcjonowania społeczeństwa, jakie znamy, głównie z WhatsApp, najczęściej używanej obecnie usługi, dzięki łatwości, z jaką jest synchronizowana z Facebookiem w ramach całkowicie łatwego w użyciu z szeroką gamą narzędzia uzupełniające.

Jak się dowiedzieć, z którym z moich kontaktów najczęściej rozmawiam na WhatsApp

Pomimo niedawnych kontrowersji dotyczących nowych środków bezpieczeństwa , WhatsApp zdołał nadal przewodzić usługom komunikatorów internetowych nad swoimi konkurentami. Zwłaszcza w odniesieniu do Telegrama, który pomimo tego, że są podobnymi usługami, mają dokładne różnice między jedną a drugą aplikacją, aby odróżnić jedną od drugiej pod względem jakości.

Biorąc pod uwagę, że pomimo braku elektronicznej usługi w chmurze, takiej jak Telegram, nie stanowi to niekorzystnej sytuacji dla WhatsApp, ponieważ można ją łatwo zsynchronizować z szeroką gamą wirtualnych usług przechowywania, takich jak Dysk Google lub Dropbox, aby dostosować się do indywidualnych upodobań każdego z nich. użytkownika i preferowanych przez niego usług.

W ten sposób będziesz mógł chronić wszystkie dane aplikacji i swoje dane osobowe poza wewnętrzną pamięcią komputera, chronioną przez złożone oprogramowanie Google, które zapewnia niezbędne zabezpieczenia. Możesz więc przywrócić i odzyskać kopię zapasową w WhatsApp w dowolnym momencie na wypadek konieczności zmiany urządzenia lub ponownej instalacji aplikacji.

Czytaj więcej  Jak zmienić domyślny krój lub czcionkę w dokumencie programu Word Word

W szczególności usługi WhatsApp zawsze starają się być na bieżąco z aktualnymi technologiami, aby stale oferować nowe funkcje swoim użytkownikom. Wśród najnowszych opublikowanych wiadomości mamy opcję nagrywania i wysyłania notatek głosowych na WhatsApp z zestawem głośnomówiącym Bluetooth , wiadomości, które ulegają samozniszczeniu i trybie ciemnym.

Z tego powodu i wielu innych, WhatsApp zdołał wyróżnić się na tle konkurencji, zawsze oferując nowe alternatywy dla swoich użytkowników, aby proces komunikacji był bardziej interaktywny i prosty. Dlatego dzisiaj pokażemy Ci, jak nadal ułatwiać te procesy, ucząc Cię, jak wiedzieć, z którymi kontaktami rozmawiać najczęściej na WhatsApp.

Indeks ()

  1. Zobacz najczęstsze kontakty na WhatsApp
  2. Zobacz częstsze kontakty, przesyłając wiadomości dalej przez WhatsApp

Niezależnie od systemu operacyjnego urządzenia mobilnego, na którym korzystasz z WhatsApp, ma on wewnętrzną opcję sprawdzania, z którymi kontaktami komunikujesz się najczęściej, bez potrzeby korzystania z zewnętrznych aplikacji zajmujących miejsce na dane.

Zarówno w systemach operacyjnych iOS, jak i Android, możliwe jest sprawdzenie najczęstszych kontaktów, sprawdzając ilość określonej pamięci, którą zajmuje każdy czat na Twoim urządzeniu , ale musisz pamiętać, że jeśli usuniesz treści z czatu, ta informacja nie będzie to odzwierciedlone w grafice.

Czytaj więcej  Jak tworzyć skróty do list odtwarzania YouTube na moim komputerze lub telefonie komórkowym?

Aby to przejrzeć, wystarczy otworzyć aplikację WhatsApp i wejść do menu Ustawienia, aby wybrać opcję Przechowywanie i dane , w następnym menu musisz wybrać sekcję Zarządzaj pamięcią, aby wszystkie dane naszego konta i każdego czatu w szczególności .

Możesz wybrać konkretny czat, aby szczegółowo obserwować całą zawartość multimedialną i notatki głosowe , które wymieniłeś z tym konkretnym kontaktem.

Inną opcją dostępną w zintegrowany sposób w usługach wiadomości błyskawicznych WhatsApp, aby dowiedzieć się, kto jest Twoim najczęstszym kontaktem, z którym się kontaktujesz, jest opcja przekazania wiadomości, obrazu lub dowolnego typu pliku.

Wystarczy wejść do aplikacji WhatsApp i wprowadzić dowolną rozmowę, aby wybrać plik lub wiadomość, po wybraniu należy zaznaczyć opcję Prześlij dalej. Dzięki temu prostemu procesowi WhatsApp pokaże Ci trzy kontakty, z którymi ostatnio miałeś najwięcej kontaktu .

Należy pamiętać, że pomimo skasowania rozmowy lub numeru telefonu z Twojego telefonu niektórych Twoich kontaktów, z którymi rozmawiasz najczęściej przez aplikację, będą one nadal pojawiać się w najczęstszych kontaktach tą metodą. Jest to bardziej ograniczona, ale wydajna opcja na wypadek utraty kontaktów z jakiegoś powodu.

Czytaj więcej  Jak łatwo zmienić lub zmodyfikować uprawnienia i właścicieli w systemie Linux?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji