Jak się dowiedzieć lub dowiedzieć się, kto nie obserwuje mnie lub nie obserwuje mnie na Twitterze dzięki najlepszym aplikacjom?

21 czerwca, 2021

Od samego początku sieci społecznościowe sprzyjały interakcji między użytkownikami, umożliwiając im naukę, komentowanie i poznawanie nowych ludzi. Głównie ta ostatnia jest tym, co prowadzi ludzi do „podążania” za innymi, których nie znają, w celu nawiązania nowej przyjaźni. Dzieje się tak na Instagramie i Twitterze.

W tym poście nauczymy Cię, jak poznać lub dowiedzieć się, kto nie obserwuje Cię lub nie obserwuje Cię na Twitterze . Zrobimy to za pomocą jednej z najlepszych aplikacji do zarządzania sieciami społecznościowymi, takich jak Crowdfire. Ponadto udzielimy Ci wskazówek, dzięki którym uzyskasz bardziej wiarygodnych obserwujących.

Indeks

  Jak się dowiedzieć, kto przestał mnie obserwować lub nie obserwuje mnie na Twitterze?

  Istnieje aplikacja, która może dostarczyć nam wielu informacji o naszych sieciach społecznościowych. To jest Crowdfire i dzięki niemu będziemy mogli wiedzieć, kto za nami podąża, a my nie, tak samo jak kto ostatnio pozwolił nam podążać . Co najważniejsze, za kim podążamy, ale za nami nie podąża. Aby to wiedzieć, wykonaj następujące kroki:

  • Będziemy pobrać „Crowdfire” ze Sklepu Google Play po prostu wpisując je w wyszukiwarce. Następnie pozwalamy systemowi go pobrać i zainstalować.
  • Po zainstalowaniu aplikacji zalogujemy się na nasze konto na Twitterze , klikając „Połącz z Twitterem” .
  • Aplikacja poprosi nas przez przeglądarkę o podanie nazwy użytkownika i hasła do Twittera. Robimy to i klikamy „Zaloguj się” .
  • Po zalogowaniu się do Crowdfire przejdziemy do zakładki „Zarządzaj” i klikniemy na nią.
  • Znajdziemy tam wszystkie dostępne opcje, które Crowdfire oferuje nam, aby wiedzieć o naszym koncie: Brak obserwujących, fanów, obserwujących, którzy niedawno przestali Cię obserwować, ostatnio obserwujących i nieaktywnych użytkowników, których obserwujesz.
  Czytaj więcej  Jak zrobić klimograf w arkuszach kalkulacyjnych w programie Excel
  • Będziemy musieli kliknąć „Brak obserwujących”, aby poznać wszystkie konta na Twitterze, które obserwujemy, ale nas nie obserwują.
  • Znajdziemy w nim wszystkie konta, które nas nie śledzą i możemy przestać je śledzić bezpośrednio z aplikacji. I gotowy!

  Następną rzeczą jest zobaczenie wszystkich użytkowników, których obserwujemy, ale nie śledzą nas , abyśmy mogli zastanowić się, których z nich przestać obserwować . W tym celu wystarczy kliknąć zakazaną ikonę, która pojawia się obok konta.

  Jakie inne informacje mogę uzyskać dzięki Crowdfire?

  Jak wspomnieliśmy wcześniej, w Crowdfire możemy mieć więcej szczegółów na temat naszego konta i użytkowników, których na nim mamy. Tak jak możemy wiedzieć, za kim podążamy, a kto nie podąża za nami, możemy wiedzieć, kto za nami podąża, ale nie podążamy za nimi . W ten sposób możemy rozważyć, czy podążać za nimi, aby zwiększyć naszą oś czasu podczas czytania tweetów.

  Z drugiej strony możemy też, kto ostatnio przestał nas śledzić, abyśmy spróbowali dowiedzieć się, dlaczego tak się stało. Ponadto będziemy mogli dowiedzieć się, które konta, które obserwujemy, są nieaktywne i na jak długo przestać je obserwować. Te narzędzia, które ma Crowdfire, są bardzo przydatne do czyszczenia naszego konta na Twitterze.

  Czytaj więcej  Jak zaoszczędzić lub zmniejszyć zużycie danych na Twitterze na moim telefonie komórkowym z Androidem — sztuczki

  Jak mogę zdobyć więcej obserwujących na Twitterze?

  Na początku Twittera istniało coś, co nazywało się „Obserwuj”, co powodowało, że dwóch użytkowników podążało za sobą. Z biegiem czasu zostało to utracone, ponieważ obecnie ludzie nie podążają za innymi tylko ze względu na.

  Obecnie coraz częściej bierze się pod uwagę jakość publikowanych treści oraz ich częstotliwość . Chociaż Twitter to sieć społecznościowa przeznaczona do publikowania pism, dodawanie zdjęć i filmów jest ważną częścią możliwości większej interakcji z obserwującymi. Dobrym sposobem na publikowanie zdjęć i obrazów jest umieszczenie prawidłowych pomiarów , aby każdy mógł je zobaczyć w najlepszej możliwej jakości.

  Z drugiej strony, biorąc pod uwagę, że obserwujesz konta osób, które znasz już wcześniej, istnieje wysoki procent, że obserwują Cię z powrotem . W takim przypadku możesz wyszukiwać i znajdować osoby na Twitterze , abyś ich śledził, a oni śledzą Ciebie.

  Podobnie, jeśli masz konto biznesowe, korzystanie z promowanych tweetów z dobrą treścią może przyciągnąć wielu obserwujących. Statystyki oferowane przez Twitter są bardzo pomocne w lepszym zrozumieniu, jakiego typu obserwujących możesz zdobyć.

  Czytaj więcej  Facebook Messenger vs Messenger Lite Co jest lepsze? Różnice, zalety i wady

  Mam nadzieję, że wszystkie te informacje były dla Ciebie bardzo pomocne, nie zapomnij się nimi podzielić, do zobaczenia następnym razem, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji