Jak się dowiedzieć, kto i ile razy moje wiadomości WhatsApp zostały przekazane?

11 lipca, 2021

Bardzo ważne jest dla nas, abyśmy wiedzieli, co inni użytkownicy określonej platformy wiadomości bezpośrednich lub sieci społecznościowej mogą zrobić z wiadomościami, które im wysyłamy, i w tym sensie WhatsApp wdrożył fantastyczną funkcję, która pozwoli Ci wiedzieć, kto przekazuje Twoje wiadomości . Jeśli więc chcesz wiedzieć, kto i ile razy Twoje wiadomości zostały przekazane na WhatsApp , nie powinieneś przerywać czytania tego artykułu.

WhatsApp od czasu do czasu oferuje nam nowe funkcje, które nigdy nie przestają nas zadziwiać. Podobnie jak w przypadku ostatniego przycisku zakupu WhatsApp Business . Ale ma też sztuczki, które pozwalają nam poznać pewne dane, a tym samym wiedzieć, które kontakty przekazują nasze wiadomości i ile razy to robią.

Oczywiście jest to funkcja, która była od jakiegoś czasu stosowana i pozwoliła nam poznać tekst „Przesłany”. W ten sposób mogliśmy wiedzieć, czy wiadomość tekstowa była oryginalna, czy wręcz przeciwnie, była to wiadomość przekazana dalej. Coś, co bardzo pomogło nam nie dowierzać wierności treści wiadomości.

Ale ta funkcja ewoluowała i pozwala nam za pośrednictwem księgowego wiedzieć, ile razy wiadomość została przekazana. Oczywiście wiadomość, którą wysłaliśmy do innych kontaktów. Dzięki włączeniu tej funkcji będziemy doskonale wiedzieć, ile razy nasze wiadomości WhatsApp zostały przekazane.

Czytaj więcej  Jak przywołać Herobrine w Minecraft na dowolnej platformie Kim on jest i gdzie jest?

Indeks ()

 1. Jak się dowiedzieć, kto i ile razy wiadomości zostały przekazane?
 2. Czego potrzebuję, aby cieszyć się tą funkcją
Indeks

  Jak się dowiedzieć, kto i ile razy wiadomości zostały przekazane?

  Jest to funkcja, której nie musimy aktywować ani włączać, ponieważ informacje te są wyświetlane automatycznie. Dlatego po to, aby wiedzieć kto i ile razy przekazuje wiadomość , którą wysłaliśmy. Musisz otworzyć czat i znaleźć wiadomość wysłaną do kontaktu.

  Teraz musimy zwrócić naszą uwagę na miejsce, w którym pokazywana jest godzina odczytania wiadomości. W tym miejscu powinno być pokazane, ile razy wiadomość została przekazana lub udostępniona innej osobie . I w ten sposób możemy wiedzieć, czy dana osoba udostępnia informacje, które tylko on powinien znać, uświadamiasz sobie zakres tej funkcji.

  I ten sam krok można wykonać ze wszystkimi kontaktami, wchodzisz na czat i widzisz informacje o wiadomości, jeśli przesłałeś wiadomości i ile razy to zrobiłeś. W ten sposób będziesz mieć dwie ważne dane, kto i ile razy Twoje wiadomości zostały przekazane na WhatsApp.

  Ale powinieneś wiedzieć, że jeśli możesz użyć tej metody, aby dowiedzieć się, kto przekazuje Twoje wiadomości , inne kontakty również mają możliwość poznania tych informacji. Dlatego prosimy o bycie bardzo taktownym w przekazywaniu otrzymanej wiadomości, pamiętaj, że nie powinieneś robić innym tego, czego nie chcesz, aby ci się robiło.

  Czytaj więcej  Jak zmusić HDMI do pracy w telewizorze, jeśli nie odtwarza obrazu i nic nie przesyła strumieniowo?

  Czego potrzebuję, aby cieszyć się tą funkcją

  Jak już wspomnieliśmy, nie jest konieczne włączanie lub aktywowanie jakiejkolwiek funkcji, aby móc uzyskać dostęp do tych bardzo ważnych informacji. Potrzebujesz tylko wersji beta WhatsApp zainstalowanej na telefonie komórkowym . Co daje wersje próbne najnowszych wiadomości, które mają pojawić się w aplikacji.

  I w ten sposób będziesz mógł cieszyć się tą informacją, ale powinieneś też wiedzieć, że dotyczy to nie tylko wiadomości tekstowych czy głosowych. Również informacje multimedialne, takie jak zdjęcia lub filmy, dlatego bardzo pomoże Ci wiedzieć, kto wie, jak zachować poufne informacje.

  W ten sposób kończymy tym konkretnym i interesującym artykułem, który pokazuje więcej o nowych funkcjach zaimplementowanych przez tę platformę do komunikacji bezpośredniej. To nie jest zadowolenie z pomocy w nagrywaniu i wysyłaniu notatek głosowych, teraz możesz wiedzieć, kto i ile razy przekazuje wiadomość na WhatsApp.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji