Jak się dowiedzieć, czy zostałem zablokowany na WhatsApp bez możliwości wysyłania wiadomości, czy mogę się odblokować?

20 grudnia, 2021

W tych czasach konieczne jest korzystanie z aplikacji do przesyłania wiadomości, które oferują lepsze i więcej możliwości efektywnej komunikacji z naszymi kontaktami. I w tym sensie, i który ma dużą liczbę użytkowników na całym świecie, jest niewątpliwie WhatsApp.

Jak się dowiedzieć, czy zostałem zablokowany na WhatsApp bez możliwości wysyłania wiadomości, czy mogę się odblokować?

Ale te aplikacje mają bardzo przydatne funkcje, a jedna z nich pozwala blokować inne kontakty , ale co, jeśli zrobiły to tobie. Dlatego powiemy Ci, jak się dowiedzieć, czy zostałeś zablokowany na WhatsApp i czy można się odblokować?

Wśród dużej liczby funkcji i opcji, które WhatsApp udostępnia swoim użytkownikom, jest, jak już wspomnieliśmy, funkcja blokowania użytkownika. Coś, co być może już znasz, a także inne popularne funkcje. Na przykład wysyłanie notatek głosowych, rozmowy wideo, a nawet możliwość umieszczania wideo w rozmowie wideo .

Ale być może nie wiedziałeś, że można wiedzieć, czy zostałeś zablokowany i aby to zrobić, wystarczy zastosować w praktyce kilka łatwych do zastosowania sztuczek. Więc jeśli chcesz wiedzieć, czy znajomy lub kontakt zablokował Cię w WhatsApp . Nie wahaj się postępować zgodnie z zaleceniami, które wymienimy poniżej.

Czytaj więcej  Jak zrobić klimograf w arkuszach kalkulacyjnych w programie Excel

  Indeks

   Jak się dowiedzieć, czy zostałeś zablokowany na WhatsApp

   Aby dowiedzieć się, czy zostaliśmy zablokowani na WhatsApp , jest to łatwiejsze niż myślisz i do tego możemy zastosować kilka metod. Pierwsza z nich polega na obserwowaniu podwójnego sprawdzenia, jest to innowacyjna metoda, którą WhatsApp wykorzystuje, aby wiedzieć, czy Twoja wiadomość głosowa lub dźwiękowa dotarła do odbiorcy i czy przeczytał wiadomość.

   Jeśli nie znasz jeszcze tego kodu, który pokazuje WhatsApp , aby poznać status Twoich wiadomości, tutaj wyjaśnimy Ci go w bardzo prosty sposób. Kiedy pierwszy test zostanie wyświetlony w wysłanej wiadomości, wskaże, że wiadomość dotarła na platformę WhatsApp. Pokazując drugi test, wskaże, że wiadomość dotarła do kontaktu, który ją wysłał.

   Teraz, gdy podwójne sprawdzenie zmieni kolor i zmieni kolor na niebieski, oznacza to, że odbiorca przeczytał Twoją wiadomość. Widzisz, jakie to proste i po prostu analizując podwójne sprawdzenie, możesz wiedzieć, czy jesteś zablokowany, czy nie. I w tym celu musisz tylko sprawdzić, czy podwójne sprawdzenie jest spełnione po wysłaniu wiadomości, jeśli nie, niestety dla Ciebie, zostałeś zablokowany.

   Czytaj więcej  Jak umieścić lub dodać obramowania lub kontury do tekstów lub obrazów w Photoshopie

   Inne metody sprawdzenia, czy zostałeś zablokowany na WhatsApp

   Innym bardzo prostym sposobem dowiedzenia się, że zostałeś zablokowany, jest niemożność zobaczenia czasu ostatniego połączenia z platformą. Może to sprawić, że jeden ze wskaźników będzie jaśniejszy, że wystąpiła blokada. Jeśli nie wiesz, jak uzyskać dostęp do tych informacji, możemy Ci powiedzieć, że jest to bardzo łatwe.

   Aby to zrobić, wystarczy, że wpiszesz profil kontaktu, który podejrzewasz , że Cię zablokował, a pod jego imieniem wyświetlany jest czas ostatniego połączenia. Gdy ten czas jest bardzo długi, pokazuje datę ostatniego połączenia.

   Chociaż musimy przypomnieć, że możliwe jest ukrycie tych informacji przed naszymi kontaktami, jest to opcja, którą niedawno wdrożył WhatsApp. Więc nie będziemy w 100 procentach pewni blokady.

   Na koniec pokażemy Ci, co być może jest dla nas, aby zrozumieć, jak dowiedzieć się, czy ucierpieliśmy z powodu zablokowania przez kontakt na WhatsApp. I to poprzez tworzenie grupy nie więcej i nie mniej, ale to nie to samo, jeśli dołączasz lub dołączasz do grupy .

   Czytaj więcej  Co to są rolki na Instagramie i jak to działa? Sztuczki, aby wycisnąć z tego jak najwięcej

   Ponieważ platforma nie pozwala na dodanie kontaktu do grupy, która Cię zablokowała, a otrzymasz wiadomość informującą o niemożliwości zrealizowania Twojej prośby. Zdajesz sobie sprawę, jak proste i łatwe może być poznanie pewnych informacji, które wydają się niemożliwe. W ciągu kilku minut udało Ci się dowiedzieć, kto zablokował Cię na WhatsApp.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji