Jak się dowiedzieć, czy moje konto Steam jest zbanowane lub zablokowane Jakie są powody blokady?

21 czerwca, 2021

Czy masz problemy z dostępem do swoich gier ze swojego konta Steam? Twoje konto prawdopodobnie zostanie zbanowane lub zablokowane. Czytaj dalej i dowiedz się, jakie są możliwe powody banowania.

Jest to jedna z największych na rynku firm zajmujących się dystrybucją gier wideo . Została stworzona przez firmę Valve Software i obecnie na jej platformie zarejestrowanych jest ponad 120 milionów aktywnych użytkowników.

Skąd mam wiedzieć, czy moje konto Steam jest zbanowane lub zablokowane?

Steam zazwyczaj blokuje konto, ale go nie usuwa. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do swojego konta za pośrednictwem aplikacji i zobaczyć jego status.

  • Uzyskaj dostęp do aplikacji Steam z telefonu komórkowego lub komputera.
  • Wprowadź swoje dane dostępowe.
  • Kliknij słowo Steam , które znajduje się w lewej górnej części ekranu.
  • Teraz wybierz opcję Parametry/Konto .
Czytaj więcej  Jak łatwo usunąć lub usunąć lokalizację moich zdjęć lub obrazów z aparatu?

Znajdziesz tam opcję VAC Status . Możesz otrzymać komunikat typu „Brak blokady VAC na koncie”, co oznacza, że ​​Twoje konto jest w porządku i nie ma banów.

W najgorszym przypadku zobaczysz komunikat „Zweryfikowano przez VAC”, co oznacza, że ​​Twoje konto jest zawieszone. Aby bardziej szczegółowo przejrzeć powody zakazu, naciśnij „Status VAC”.

Tam otrzymasz informacje o serwerach, z których korzystałeś oraz o rodzaju sztuczki lub hacka, którego użyłeś i który był powodem blokady. Zawieszenie za oszustwo jest trwałe , ale zawsze możesz poprosić o sprawdzenie konta.

Czy mogę odzyskać zbanowane konto?

Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej Steam o dowolnej porze dnia, a oni zajmą się Twoją sprawą. Poinformują Cię, czy możesz odzyskać swoje konto, a jeśli tak, przekażą Ci wszystkie instrukcje, jak to zrobić.

Zaleceniem, które może pomóc Ci wyjść z kłopotów i nie stracić wszystkich informacji o Twoich grach i grach, jest instalowanie gier na Androidzie za pomocą konta Steam. Jest to łatwe i możesz zabezpieczyć wszystkie swoje dane w przypadku zawieszenia konta.

Jakie są powody banowania na Steamie?

Dla firmy najważniejsi są użytkownicy i zachowanie wysokich standardów jakości, które tak bardzo ją charakteryzują. Dlatego są one zazwyczaj dość wymagające zgodnie z przepisami .

Czytaj więcej  Jak spersonalizować ekran blokady systemu Windows 8 i 8.1 za pomocą zdjęć — proste kroki

Oszukiwanie w grach wieloosobowych

Możesz korzystać ze wszystkich serwerów Steam, kiedy tylko chcesz, ale oszustwo jest dla nich poważnym naruszeniem . Oszukiwanie w grach jest sprzeczne z zasadami platformy i jest wyraźnie określone w warunkach przedstawionych podczas tworzenia konta.

Jednym ze sposobów, w jaki Steam wykrywa, czy robisz brudną sztuczkę na serwerach, jest system znany jako VAC. Gdy system przeciwdziałający oszustwom wykryje włamanie lub oszustwo, zablokuje i trwale zawiesi Twoje konto.

Pozostało niewiele serwerów, które nie są chronione przez VAC. W grze wieloosobowej online najlepiej jest unikać jakichkolwiek sztuczek, które dają ci przewagę nad innymi graczami.

Brak aktywności na koncie

Jeśli utworzyłeś konto i pozostawiłeś je porzucone na miesiące, prawdopodobnie zapomnisz hasła i zdziwisz się, że jesteś zbanowany lub zablokowany . Steam wykryje brak aktywności i postanawia zamknąć twoje konto.

Dlaczego warto korzystać ze Steam?

Nie pozwól, aby zablokowanie konta zniechęciło Cię do korzystania ze Steam. To wciąż jedna z najlepszych platform do kupowania gier, chociaż nie jest jedyną, która może Ci służyć . Mają najbardziej konkurencyjne ceny na rynku i nie brakuje doskonałych promocji, które pozwalają na zakup w cenie prezentu.

Czytaj więcej  Moje płatności bonusowe TikTok NIE są dostępne

Ponadto oferują godną pozazdroszczenia jakość usług. Nie wspominając o obszernym katalogu dostępnych gier .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji