Jak się dowiedzieć, czy moje kontakty WhatsApp słyszały moje audio lub wiadomości głosowe?

24 czerwca, 2021

Komunikowanie się przez Internet nigdy nie było tak łatwe, jak dzisiaj, dzięki WhatsApp, jednemu z najbardziej wszechstronnych narzędzi komunikacyjnych dostępnych na rynku na całym świecie za pośrednictwem systemu iOS i jego wersji na komputery .

Aby nadal zaspokajać potrzeby swoich użytkowników, WhatsApp stale dodaje nowe funkcje i koryguje błędy techniczne, aby zapobiec awariom oprogramowania aplikacji, ze szczególnym celem dalszego zwiększania bazy użytkowników.

Jak się dowiedzieć, czy moje kontakty WhatsApp słyszały moje audio lub wiadomości głosowe?

Pomimo niedawnych wątpliwości dotyczących ich wewnętrznego bezpieczeństwa, nadal ulepszali swój interfejs dzięki opcjom nagrywania i wysyłania notatek głosowych na WhatsApp za pomocą zestawu głośnomówiącego Bluetooth , wysyłania wiadomości samodestrukcyjnych, trybu ciemnego, aby oszczędzać baterię i kodu QR, aby dodać kontakty. , między innymi nowościami, które uatrakcyjniają proces komunikacji.

Dzięki WhatsApp opcje są nieskończone i możesz ich używać na różne kreatywne sposoby, zgodnie ze swoimi upodobaniami i potrzebami, wystarczy zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi narzędziami. Dzisiaj pomożemy Ci w tym procesie, pokazując, jak sprawdzić , czy Twoje kontakty WhatsApp słyszały Twoje dźwięki lub wiadomości głosowe.

Czytaj więcej  Jak aktywować, konfigurować, używać i podłączać Android Auto do telefonu komórkowego bez kabla?

Skąd wiesz, czy słyszałeś notatki głosowe, które wysłałem?

Ze względu na to, że jest to jedna z najczęściej używanych funkcji na platformie, WhatsApp dołożył wielu starań, aby ulepszyć opcję wysyłania notatek głosowych , a także oferować alternatywy dla niej, teraz można nagrywać i odsłuchiwać notatki głosowe w WhatsApp wcześniej wysłać go bez konieczności instalowania aplikacji zewnętrznych o wątpliwym pierwszeństwie na telefon komórkowy.

Dodatkowo, w sposób zintegrowany z platformą, masz możliwość sprawdzenia, czy słyszeli już wysłane notatki głosowe , na wypadek, gdybyś miał wątpliwości, czy wiadomość została tylko odebrana, a nie odsłuchana.

Wystarczy wejść do aplikacji WhatsApp i wejść do rozmowy, w której wysłałeś notatkę, którą chcesz wiedzieć, jeśli już ją słyszeli, wybrać wiadomość notatki głosowej, a następnie zaznaczyć trzy punkty na górnym ekranie po prawej stronie stronie, w menu rozwijanym Sprawdź w opcji „Informacje”.

W oknie, które się otworzy, będziesz mieć dostęp do czasu dostarczenia wiadomości, wyświetlenia jej i odtworzenia. W ten sam sposób możesz również potwierdzić, czy dźwięk był słyszalny, jeśli ikona mikrofonu w wiadomości jest niebieska, jeśli nadal jest zielona, ​​oznacza to, że jeszcze nie była słyszana.

Czytaj więcej  Jak włączyć i wyłączyć ekran mojego telefonu komórkowego z Androidem bez użycia przycisku?

Należy wspomnieć, że dostępna jest również opcja odzyskiwania usuniętych notatek lub wiadomości głosowych w WhatsApp z plików mobilnych, aby wykonać kopię zapasową na wypadek konieczności odinstalowania aplikacji lub zmiany telefonu.

Inne opcje dostępne dla notatek głosowych

Aby zoptymalizować proces komunikacji, WhatsApp pozwala zewnętrznym narzędziom, takim jak Talk Faster, działać na swojej platformie w celu przyspieszenia dźwięku, na wypadek, gdyby był bardzo długi lub masz kłopoty.

Wystarczy pobrać aplikację przez Google Play, a następnie wejść do WhatsApp i wybrać dźwięk, który chcesz przyspieszyć, w opcjach „Udostępnij” wybierz aplikację Talk Faster i w aplikacji wybierz prędkość odtwarzania dźwięku . Ta aplikacja jest niezbędna podczas oczekiwania, aż WhatsApp zintegruje funkcję ze swoją platformą.

Innym zewnętrznym narzędziem dostępnym za pośrednictwem Google Play do połączenia z WhatsApp jest Vocey, które pozwala słuchać notatek głosowych wysyłanych do Ciebie w trybie incognito, tak aby użytkownik, który je wysyła, nie wiedział, kiedy naprawdę je usłyszałeś, bez trzeba zmodyfikować konfigurację podwójnego niebieskiego sprawdzenia lub czasu ostatniego połączenia.

Ta aplikacja przechowuje wszystkie pliki audio, które są wysyłane do Ciebie, jeśli chcesz je do niej wysłać, z jedyną wadą polegającą na tym, że nie pokazuje nadawcy notatki głosowej, ponieważ WhatsApp przechowuje je bez nich.

Czytaj więcej  Jak i gdzie mogę kupić i zrealizować karty indyków lub indyków w Fortnite Ile kosztują karty?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji