Jak się dowiedzieć, czy ktoś robi zrzut ekranu mojego profilu lub historii na Instagramie?

28 lipca, 2021

To może być przytłaczające, wszystkie różne funkcje, które możemy znaleźć w jednej aplikacji, a głównym celem jest zapewnienie użytkownikowi doskonałych wrażeń podczas korzystania z niego. Ale ważne jest również, abyśmy wiedzieli, jakie są te funkcje i oczywiście, jak z nich korzystać, aby jak najlepiej je wykorzystać. Celem tego artykułu jest nauczenie Cię, jak rozpoznać, czy ktoś zrobi zrzut ekranu mojego profilu lub moich relacji na Instagramie.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zrobi zrzut ekranu mojego profilu lub historii na Instagramie?

Może to być funkcja, która może zainteresować wielu, ponieważ w ten sposób będziesz mógł wiedzieć, kto jest zainteresowany tym, co publikujesz. Jest to opcja, która implementuje aplikację do i tak już obszernej listy funkcji. Gdzie możemy wymienić, na przykład, wiedząc, czy czytają moje wiadomości w rozmowie lub grupie na Telegramie.

Ta nowa funkcja Telegramu może być bardzo interesująca w praktyce, ponieważ w ten sposób możemy wiedzieć, jaki rodzaj treści, które przesyłamy do naszych Stories, przyciąga najwięcej uwagi. Jest to sposób na śledzenie naszych publikacji. Dlatego jeśli interesuje Cię ten temat, tutaj podpowiemy Ci, co zrobić, aby wiedzieć, czy ktoś zrobi zrzut ekranu na moim profilu lub Stories.

Czytaj więcej  Jak pobrać i aktywować lub dezaktywować narzędzie do wycinania w systemie Windows 10, jeśli nie jest ono dla mnie widoczne

Indeks ()

 1. Jak dowiedzieć się, kto wykonuje zrzut ekranu
 2. Kroki, aby dowiedzieć się, czy ktoś zrobi zrzut ekranu
Indeks

  Jak dowiedzieć się, kto wykonuje zrzut ekranu

  Zanim zaczniesz, zapoznaj się z instrukcjami, aby dowiedzieć się, kto robi zrzut ekranu mojego profilu lub Stories . Ważne jest, abyś wiedział, że wcześniej mogłeś otrzymać powiadomienie, gdy dana osoba zrobiła zrzut ekranu wysłanego przez Ciebie zdjęcia. Stało się tak również, jeśli osoba zrobiła zrzut ekranu twoich Stories.

  Ale obecnie nie jest już możliwe otrzymywanie tych powiadomień, ponieważ platforma Instagram usunęła tę funkcję. Twierdzenie, że ta treść jest publiczna, a zatem jeśli użytkownik ujawnia tę treść, to dlatego, że zgadza się, aby inni mogli z niej korzystać. Ale mimo to możesz wiedzieć, kto robi zrzut ekranu, a wtedy dowiesz się, jak to zrobić.

  Kroki, aby dowiedzieć się, czy ktoś zrobi zrzut ekranu

  Aby wiedzieć, które osoby wykonały zrzut ekranu naszego profilu , konieczne będzie skorzystanie z aplikacji. Dzięki niemu bardzo łatwo będzie uzyskać informacje, których szukamy.

  Czytaj więcej  Jak zduplikować lub skopiować ten sam slajd w programie PowerPoint — Dołącz do dwóch slajdów

  Ale oferuje nam również inne opcje, z których możemy doskonale korzystać z Instagramem i dzięki którym można na przykład wiedzieć, kto przestaje nas śledzić. Jest to opcja podobna do tej, której używamy, aby dowiedzieć się, czy ktoś nas zablokował lub usunął .

  W przypadku korzystania z urządzenia mobilnego współpracującego z systemem operacyjnym Android zalecamy pobranie InMyStalker ze Sklepu Play. Doskonała bezpłatna aplikacja, dzięki której dowiesz się, kto wykonał zrzut ekranu. W przypadku posiadania urządzenia z systemem iOS zalecamy pobranie InsTrack na Instagram z App Store.

  Po pobraniu aplikacji na smartfon musisz ją wprowadzić oraz podać nazwę użytkownika i hasło zabezpieczające , których używasz do wejścia na Instagram. W ten sposób zostanie utworzony link, po tym kroku będziesz mógł korzystać z aplikacji i aby uruchomić musisz kliknąć menu.

  Ta akcja spowoduje wyświetlenie na ekranie różnych opcji, z których wybierzemy „Zrzut ekranu Twojego profilu”. W ten sposób będziesz mógł otrzymać powiadomienie o wykonaniu zrzutu ekranu Twojego profilu. Następnym krokiem jest wybór pomiędzy opcjami, dzięki którym aplikacja pozwala na otrzymywanie powiadomień.

  Czytaj więcej  Jak zoptymalizować lub przyspieszyć wszystkie adresy URL i stałe linki, które znajdziesz w mojej witrynie?

  Aby zakończyć wystarczy nacisnąć przycisk „Zapisz” iw ten sposób otrzymasz powiadomienie, gdy ktoś zrobi zrzut ekranu Twojego profilu. I tak proste, jak pisanie pogrubionym tekstem na telefonie komórkowym, nauczyłeś się korzystać z tej doskonałej funkcji.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji