Jak się dowiedzieć, czy ktoś przeczytał wysłaną przeze mnie wiadomość e-mail z Gmaila?

27 sierpnia, 2022

Wszystkie systemy komunikacji na całym świecie, takie jak platforma Gmail, z biegiem czasu rozrosły się wykładniczo i dzięki nim możemy skrócić duże odległości w ciągu kilku sekund. Jednak w niektórych przypadkach byliśmy niepewni, czy inne osoby przeczytały wysłanego przez Ciebie e-maila z Gmaila.

Wielu użytkowników, którzy tworzą nowy e-mail Gmail , poprosiło o możliwość korzystania z tej funkcji na swojej platformie, tak jak dzieje się to na platformie aplikacji WhatsApp. Gdzie naprawdę możesz wiedzieć, czy widzieli lub czytali wiadomość wysłaną przez WhatsApp. Możemy Ci powiedzieć, że dzisiaj możesz cieszyć się tą korzyścią w Gmailu.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś przeczytał wysłaną przeze mnie wiadomość e-mail z Gmaila?

Troska o to, czy ta funkcja może zostać wykonana, wynika z wagi przesyłanych przez nas informacji, a w wielu przypadkach z pośpiechu, z jakim potrzebujemy potwierdzenia przez odbiorcę. A spędzając godziny, a nawet dni bez odpowiedzi, generuje pewien brak kontroli, zakładając, że informacja nie dotarła do celu.

Może się również zdarzyć, że umieszczając adres e-mail odbiorcy możemy wprowadzić błędne dane. I dlatego informacja trafi w inne miejsce, które nie jest pożądane . Dlatego niezwykle ważne jest, w zależności od funkcji, jaką nadajesz swojemu e-mailowi, zarządzanie tą niezwykłą funkcją na swojej platformie.

Czytaj więcej  Jak szybko umieścić lub aktywować sygnał w języku hiszpańskim na moim komputerze lub Androidzie?

  Indeks

   Poproś o potwierdzenia przeczytania, aby dowiedzieć się, czy przeczytali wiadomość e-mail z Gmaila

   Jeśli można sprawdzić, czy odbiorca przeczytał wysłaną przez Ciebie wiadomość e-mail z Gmaila. Musisz aktywować rozszerzenia z menu Google Chrome i wybrać opcję konfiguracji w menu rozwijanym w prawym górnym rogu ekranu.

   logo del correo gmail

   Wybierz rozszerzenia, a następnie uzyskaj więcej rozszerzeń, a otworzy się Chrome Web Store. Po wybraniu potrzebnego narzędzia naciśnij dodaj do Chrome i dodaj rozszerzenie. Aby następnie nacisnąć przycisk połączenia z Google, a podczas otwierania poczty naciśnij zezwól, aby rozszerzenie zaczęło działać.

   Jeśli masz konto Google do pracy lub pracujesz w centrum edukacyjnym, możesz korzystać z tej funkcji bez korzystania z żadnego rozszerzenia.

   Wystarczy poprosić o potwierdzenie przeczytania, wprowadzając swój Gmail, a następnie naciskając opcję tworzenia. Następnie wpisz wiadomość i temat wiadomości w sekcjach Do i DW, pamiętaj o umiejscowieniu odbiorców oraz poznaj różnice i zastosowanie DW, UDW i UDW.

   Następnie w sekcji więcej opcji należy nacisnąć żądanie potwierdzenia przeczytania, a tym samym będzie można wysłać wiadomość; w przypadku wysłania maila do grupy nie otrzymasz potwierdzenia przeczytania. Należy również przedstawić, że odbiorca wyraża zgodę na przesłanie wspomnianego potwierdzenia przeczytania wysłanej do niego poczty.

   Czytaj więcej  Jak przenieść kontakty z iPhone'a na iPhone'a z lub bez iCloud lub przez Bluetooth?

   Dowiedz się, czy ktoś przeczytał wiadomość e-mail z Gmaila, którą wysłałem za pomocą dodatkowych usług

   Teraz można dowiedzieć się, czy odbiorca, do którego wysłałeś informacje, sprawdził je. Ale początkowo na platformie nie możesz wiedzieć, czy ktoś przeczytał wiadomość e-mail z Gmaila, którą mu wysłałeś. Ale jeśli możesz liczyć na inne funkcje , które pozwolą Ci to skorzystać.

   otrzymałem i przeczytałem e-maile z Gmaila

   Oprzyj się na narzędziach, które współpracują z Twoją przeglądarką Google. Niektóre z tych narzędzi to Boomerang dla Gmaila, Bananatag i Mailtrack. Po zainstalowaniu dowolnego z nich na komputerze lub urządzeniu, będziesz mógł włączyć tę funkcję dla Gmaila.

   Dzięki Boomerang dla Gmaila możesz śledzić wysłaną pocztę i swobodnie decydować, kiedy chcesz wysłać wiadomość e-mail; w Bananatag masz możliwość śledzenia 5 wiadomości e-mail wysłanych w ciągu dnia, a w opcji Mailtrack działa z systemem podobnym do systemu WhatsApp i Messenger.

   Mailtrack musi pokazywać dokładny moment, w którym wysłana wiadomość została odebrana i przeczytana, a będziesz mógł to zauważyć, gdy pojawi się pojedyncza lub podwójna zielona łodyga. A to narzędzie jest tak świetne, że możesz zobaczyć, do kiedy e-mail został otwarty i ile razy został wyświetlony.

   Czytaj więcej  Co to jest zakładka w informatyce i do czego służy? - Kompletny przewodnik

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji