Jak się dowiedzieć, czy ktoś próbuje odblokować lub sprawdzić mój telefon - najlepsze aplikacje

21 czerwca, 2021

Bezpieczeństwo telefonu komórkowego jest bardzo ważne, więc musimy być świadomi, jeśli ktoś próbuje odblokować lub sprawdzić nasz telefon, pamiętaj, że telefon można odblokować za pomocą IME , co oznacza, że ​​musisz być bardzo świadomy wszystkich informacji mobilnych.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy ktoś próbuje odblokować lub sprawdzić Twój telefon, w Odkryj jak to zrobić udzielimy Ci najlepszych informacji na ten temat. Ponieważ powiemy Ci, które są najlepsze aplikacje, których możesz użyć, aby dowiedzieć się, czy chcą szpiegować Twój telefon , w tym zalety blokady telefonu komórkowego.

Indeks

  Skąd mam wiedzieć, czy ktoś próbował odblokować lub sprawdzić mój telefon?

  Zdajemy sobie sprawę, że telefon można odblokować za pomocą numeru IMEI , ale o próbie odblokowania, o której mówimy, nie odnosimy się do tego, ponieważ jest to kolejny bardziej skomplikowany proces, informacje, które chcemy przekazać, gdy osoba próbuje odblokować telefon, ale narusza hasło, które przypisałeś do ekranu głównego.

  Czytaj więcej  Co to jest szkic Arduino i jakie są jego części i podstawowa struktura? - Przewodnik wyjaśniający

  Chodzi o to, abyś wiedział, czy ktoś próbował złamać Twoje hasło , kod PIN lub wzór, dzięki czemu możesz być czujny i bardziej ostrożny, ponieważ już wiesz, że chcą sprawdzić Twój telefon komórkowy.

  Istnieją dwa sposoby sprawdzenia, czy ktoś próbuje odblokować telefon lub szuka losowo kluczy i haseł, aby sprawdzić, czy może je odgadnąć i w ten sposób uzyskać dostęp do informacji, które masz w telefonie.

  Pierwszym sposobem na odgadnięcie, czy ktoś chciał sprawdzić Twój telefon, jest to, że w momencie użycia zostanie on zablokowany przez znaczną liczbę nieudanych prób odblokowania , drugą opcją, aby mieć pewność i wiedzieć, czy próbował go odblokować, to poprzez aplikacje odpowiedzialne za zgłoszenie i pozostawienie dowodów.

  Aplikacje, aby wiedzieć, czy ktoś próbuje odblokować lub sprawdzić mój telefon

  Aby mieć znacznie większą pewność i bezpieczeństwo w telefonie komórkowym, lepiej zadbać o pobranie aplikacji, która może zapewnić Ci to narzędzie. Ponieważ nie chodzi o zgadywanie ani blokowanie paska ustawień.

  To, czego szukasz, to możliwość poznania i odkrycia osoby, która próbuje odblokować telefon , oraz aby móc wiedzieć, że konieczne jest posiadanie pomocy określonej aplikacji, jest kilka, które zapewniają tego typu narzędzie, ale my polecimy te najlepsze.

  Czytaj więcej  Jak zmienić i dostosować dźwięk lub dźwięk powiadomień aplikacji na Androida

  Jeśli chcesz mieć aplikację, która pomoże Ci zastawić zasadzkę, musisz zainstalować bez wątpienia „Kto zabrał mój telefon”, aplikacja umożliwia zablokowanie telefonu podczas nagrywania kamery wewnętrznej, dzięki czemu możesz później przejrzeć zgłoś i zobacz, kto lub kto zabrał telefon, aby go sprawdzić lub odblokować.

  Z drugiej strony, druga aplikacja, która jest bardzo dobra i użyteczna, nazywa się „Selfie to intruz” to aplikacja, która zostanie aktywowana za każdym razem, gdy telefon zostanie zablokowany, a gdy ktoś spróbuje odblokować go nieprawidłowym hasłem, aplikacja zajmie Zdjęcie z aparatu wewnętrznego, które później będzie można przejrzeć w galerii aplikacji.

  Trzecią bardzo przydatną aplikacją jest „Alarm selfie intruza” to aplikacja, która, gdy ktoś wprowadzi błędne hasło w telefonie, aby go odblokować, sfotografuje go i zostawi powiadomienie ze zdjęciem, abyś mógł je zobaczyć podczas odblokowywania telefonu. mobilny.

  Zalety blokady telefonu

  Posiadanie zablokowanego telefonu jest bardzo korzystne, aby móc bezpiecznie przechowywać informacje , w ten sposób możesz mieć pewność i bezpieczeństwo, że tylko osoby, które mają klucz, będą miały dostęp do telefonu.

  Czytaj więcej  Jak zainstalować i uruchomić system Windows na Chromebooku — samouczek krok po kroku

  Wskazane jest, aby móc używać hasła trudnego do rozszyfrowania, chociaż można odzyskać dostęp do telefonu komórkowego, jeśli je zapomnisz, podczas tworzenia hasła należy uważać, aby było trudne dla ludzi, ale łatwe do zapamiętania dla W ten sposób Twój telefon zostanie zablokowany i zabezpieczony, aby nie został sprawdzony, ale nie zapomnisz też hasła.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji