Jak się dowiedzieć, czy kontakt lub mecz zablokował lub usunął mnie na Badoo?

20 czerwca, 2021

Badoo to randkowa sieć społecznościowa bardzo podobna do Tinder lub Facebook Dating , w tej sieci społecznościowej możesz wypełnić dane swojego profilu i znaleźć osoby o podobnych upodobaniach do twoich, a także być blisko ciebie i mieć możliwość skontaktowania się z nimi (lub z nimi ) jeśli pasują do Ciebie, chociaż wiele razy profil nie opisuje dokładnie, jaka jest dana osoba w prawdziwym życiu, właśnie z tego powodu sieć społecznościowa zawiera opcję blokowania osób.

Zablokowanie osoby jest bardzo proste, ale co dzieje się po drugiej stronie? To znaczy, w jaki sposób osoba, którą blokujemy, zobaczy nasz profil lub jak się dowiedzieć, czy zostaliśmy zablokowani, wyjaśnię poniżej.

Indeks

  Jak się dowiedzieć, czy jesteś zablokowany, czy nie?

  Wszystko szło dobrze i nie wiadomo skąd się pożegnał?Długo ci nie odpowiadał a ty chcesz odpowiedzieć na to pytanie, to zupełnie normalne, większość niedojrzałych ludzi, którzy blokują to dlatego, że nie mają odwagi powiedzieć rzeczy z góry, niestety zdecydowali się za tobą tęsknić, teraz zobaczysz, czy cię zablokowali, czy nie.

  Czytaj więcej  Jak sprawić, by mój telewizor miał lepszy odbiór sygnału DTT i działał lepiej?

  Kiedy ktoś blokuje Cię na Badoo, najbardziej normalną rzeczą jest to, że nie możesz uzyskać dostępu do jego profilu, to znaczy, że zarówno jego zdjęcie profilowe, jak i informacje będą puste, nawet jeśli spróbujesz zobaczyć treść, praktycznie nie będzie istniała , ty łatwo to odróżnić, bo wcześniej tak nie było.

  Teraz, aby potwierdzić, że nas zablokowali, powinieneś sprawdzić ostatnie połączenie użytkownika, ponieważ będzie to czas, w którym zablokowali Cię w Badoo, zamiast ostatniego połączenia, jeśli ich czas ma wiele dni, to Badoo mówi Ci, że Ty są zablokowane.

  Twoje zdjęcie profilowe zniknie, a Twoje zainteresowania zmniejszą się do 0 , jeśli wszystkie powyższe zdarzyły się lub miały miejsce wcześniej, spróbuj ponownie uruchomić aplikację, ale jeśli nie jest to błąd, oznacza to, że jesteś zablokowany.

  Zablokowałeś mnie lub usunąłeś swoje konto?

  Wielu użytkowników są często mylone między blokowane lub bycie usunięte konto , chociaż muszę powiedzieć, że w obu przypadkach nie pożegnać się z wami więc należy wziąć to samo, ale jeśli chcesz wiedzieć, różnica jest jasne, kiedy użytkownik usuwa swoje konto, Badoo mówi nam : „Użytkownik już nie istnieje” w ten sposób nie będzie możliwe popełnienie błędu.

  Czytaj więcej  Jak usuwać, edytować, odzyskiwać i przekazywać wiadomości telegramu — ostateczny przewodnik

  Co zrobić teraz?

  Niestety, jeśli chodzi o użytkownika, który Cię zablokował, nie ma już nic do zrobienia. Ale życie toczy się dalej, a oto kilka bardzo przydatnych wskazówek, które możesz zrobić na Badoo, pamiętaj, że potknięcie nie jest końcem twojego przeznaczenia.

  Poznaj innych przyjaciół

  Dodanie większej liczby znajomych do listy znajomych na Badoo jest bardzo ważne, pamiętaj, że ta sieć społecznościowa służy nie tylko poznaniu pary , ale także pozwala na kontakty towarzyskie i poznawanie niezwykle interesujących ludzi, czy słyszałeś zdanie Czy przyjaźń rodzi się z miłości?

  Cóż, ma wielką prawdę, że ktoś Cię zablokował nie oznacza, że ​​nie jesteś tego wart , wręcz przeciwnie, powinieneś być szczęśliwy, gdy pozbędziesz się niestabilnej osoby teraz i że nie wpłynie to na Ciebie o wiele bardziej w przyszłości.

  Zobacz, kto cię lubi? ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  Wiedza i patrzenie na to, kto cię lubi, może ci bardzo pomóc w podniesieniu na duchu, jeden gwóźdź wybija kolejny gwóźdź, stara się poznać więcej ludzi, a co lepiej, jeśli są to osoby, które już cię lubią , nie trać czasu.

  Czytaj więcej  Jak w prosty sposób aktywować lub ustawić reakcję „Jestem dumny” na Facebooku?

  Stosując tylko jeden celownik aplikacji jest dziś znacznie zmniejszając swoje możliwości, istnieją tysiące uznanych aplikacji randkowych, nie utknąć w jednym, otwórz konto krzesiwo i czerpać korzyści z tej drugiej aplikacji randki, a wśród nich i najważniejszą dla ciebie tam jest o wiele więcej ludzi niż na Badoo.

  Chociaż akceptacja tego boli, Badoo to doskonała sieć społecznościowa do poznawania ludzi, ale jest niewielka w porównaniu z Tinderem lub randkami na Facebooku, ci dwaj giganci randkowi będą Twoimi najlepszymi sojusznikami, aby kontynuować poszukiwania prawdziwej miłości (lub czegokolwiek innego). szukasz).

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji