Jak rozwiązać problem wyłączania telefonu Huawei, LG, Xiaomi, HTC, Sony i ZTE?

26 lipca, 2022

Jak rozwiązać problem wyłączania telefonu Huawei, LG, Xiaomi, HTC, Sony i ZTE?

Problem wyłączania telefonów komórkowych zawsze był prawdziwym bałaganem, ponieważ możemy być w trakcie czegoś ważnego i nagle telefon się wyłącza. Ponadto wielokrotnie, gdy telefon nagle się wyłącza, może to spowodować uszkodzenie płyty głównej telefonu .

Taka wada została już opisana przez kilka marek telefonów. Nawet niektóre modele Samsunga z serii S nie nagrzewają się i szybko rozładowują . Jednak ten problem można rozwiązać i w tym artykule pokażemy, jak możesz to zrobić.

Jak rozwiązać problem wyłączania telefonu Huawei, LG, Xiaomi, HTC, Sony i ZTE?

  Indeks

   Jak to naprawić w telefonach Huawei?

   Ta usterka zwykle występuje w Huawei z powodu problemu z baterią, a nie z powodu problemu z płytą główną. W takich przypadkach dzieje się tak, że jeśli telefon był już używany przez ile lat i nie wymieniłeś baterii, szybko się rozładuje.

   Nazywamy to fikcyjnym ładowaniem, ponieważ chociaż urządzenie mówi, że jest naładowane w 100%, nie będzie to prawdziwy procent naładowania baterii. W takim przypadku jedynym rozwiązaniem, jakie istnieje, jest jak najszybsza wymiana baterii telefonu.

   Czytaj więcej  Co to jest konto firmowe lub firmowe na Instagramie? Jakie są rodzaje kont i ich różnice?

   Ponieważ jeśli będziesz nadal używać telefonu komórkowego w ten sposób tylko z ładowarką i ma on wbudowaną baterię, ekran i dotyk telefonu komórkowego mogą ulec uszkodzeniu. Poza tym problemem jest też nagła zmiana temperatury. Jeśli telefon nie jest w odpowiedniej temperaturze, telefon wyłączy się, aby uniknąć zmian wpływających na sprzęt .

   Jak to naprawić w telefonach Xiaomi?

   To, że tak się dzieje na telefonach Xiaomi, jest w rzeczywistości bardzo dziwne. Możesz być jednak pewien, że nie jest to poważny problem. Telefony Xiaomi mają kontrolę włączania i wyłączania i w takim przypadku ta funkcja może być aktywowana.

   Wystarczy więc wpisać w ustawieniach wyszukiwanie "Wyłącz i włącz" poszukaj funkcji wyłączania programowania i jeśli jest aktywna, dezaktywuj ją. Może również wyłączyć się z powodu nagrzania procesora, aby nie uległ uszkodzeniu, wyłącza się automatycznie . Więc poczekaj, aż telefon ostygnie i użyj go ponownie.

   Jak to naprawić w telefonach LG?

   Najbardziej zalecane dla wszystkich telefonów LG jest przywrócenie fabrycznych wszystkich ustawień telefonu. Ponieważ jeśli zmieniłeś niektóre ustawienia w telefonie komórkowym, może się z tego powodu ponownie uruchomić.

   Czytaj więcej  Jak naprawić niedziałającą klawiaturę lub klawisze na moim komputerze lub laptopie? - Łatwy i prosty

   Przejdź do „ustawień”, a następnie do sekcji „Ogólne”, a następnie „kopia zapasowa”, „Przywracanie danych fabrycznych” i wreszcie zresetuj telefon i usuń wszystko. Zaleca się również wykonanie twardego resetu .

   Jak rozwiązać problem wyłączania telefonu Huawei, LG, Xiaomi, HTC, Sony i ZTE?

   Jak to naprawić w HTC?

   Pierwszą rzeczą, którą powinieneś sprawdzić w tym telefonie, jest to , czy jego tryb uśpienia jest włączony , ponieważ jest to funkcja, którą można łatwo aktywować. Aby go wyłączyć, przejdź do ustawień, wyświetlacz> gesty i sprawdź limit czasu ekranu. Wyłącz także telefon po naładowaniu, aby ładował się prawidłowo.

   Rozwiązanie dla telefonów komórkowych Sony

   Najczęstszą rzeczą w telefonach Sony jest to, że ich bateria jest uszkodzona, ponieważ, prawdę mówiąc, telefony tej marki są bardzo dobre. Jeśli masz zaufanego członka rodziny, przyjaciela lub współpracownika, możesz pożyczyć jego baterię i sprawdzić, czy to bateria. W przypadku, gdyby przy innej baterii telefon nadal się wyłączał, nie byłoby to spowodowane konfiguracją . Powinieneś więc zabrać go do serwisu technicznego.

   Rozwiązanie dla telefonów komórkowych ZTE

   W przypadku ZTE ten problem może wystąpić z powodu pętli rozruchowej. Pętla rozruchowa może być spowodowana błędem ROM-u, taki problem prawie zawsze jest naprawiany przez wykonanie niestandardowej wymiany ROM-u .

   Czytaj więcej  Jak łatwo zamówić samochód DiDi z mojego komputera lub komputera?

   korzystanie z telefonu

   Lub można go wyłączyć, ponieważ pamięć jest pełna, w takim przypadku wystarczy wyczyścić dane z pamięci podręcznej telefonu . Jeśli to nie zadziała, zanieś telefon do technika.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji