Jak rozwiązać problem League of Legends (LoL) się nie otwiera, jak mogę go otworzyć?

19 kwietnia, 2022

League of Legend to jedna z najpopularniejszych gier na całym świecie . Jego popularność jest taka, że ​​od kilku lat w różnych częściach świata odbywają się zawody o miano najlepszego gracza Lol. Jeśli więc nie masz jeszcze tej gry zainstalowanej na swoim komputerze, zapraszamy Cię do pobrania jej z oficjalnej strony League of Legend .

Jak rozwiązać problem braku otwierania League of Legends (LoL), jak mogę go otworzyć?

Ale jak w przypadku każdej gry o globalnym zasięgu i dużej liczbie aktywnych graczy, niemożliwe jest, aby nie było problemów z jej uruchomieniem. I jest pewne, że jeśli dotarłeś do tego artykułu, to dlatego, że masz problemy z otwarciem tej wspaniałej gry. Z tego powodu pokażemy Ci szereg rozwiązań, które możesz wdrożyć, aby wejść i rozpocząć grę ze znajomymi.

  Dlaczego LoL nie otwiera się na twoim komputerze?

  Jest to spowodowane różnymi przyczynami. Albo jest to spowodowane błędem podczas ładowania gry, albo sam program jest w konflikcie z twoim komputerem. Zdarza się, że najważniejsze pliki gry są niekompatybilne z komputerem i dlatego gra League of Legend się nie otwiera .

  Czytaj więcej  Do czego służy i do czego służy folder „Dianxin” na telefonie z Androidem? Co jeśli go usunę?

  Innym powodem lub powodem, dla którego możemy być pewni, że ten problem jest generowany, jest brak zasobów komputerowych. Chociaż wynika to głównie z braku pamięci RAM , ponieważ bez niej gra nie będzie mogła uruchomić się zgodnie z oczekiwaniami.

  Uruchom menedżera zadań

  Zaczynamy od najprostszej opcji. To znaczy skorzystać z Menedżera zadań w systemie Windows. Mówimy ci to, ponieważ możliwe jest, że gra nie została poprawnie zamknięta, a procesy gry są nadal aktywne. Więc kiedy go otworzysz, twój komputer nie, ponieważ myśli, że już go uruchomił.

  W takich przypadkach należy przejść do sekcji procesów i zamknąć wszystkie procesy związane z LoL . Podobnie kończy program gry, jeśli jest aktywny. Robisz to po prostu kończąc zadanie. Gdy to zrobisz, uruchom grę ponownie, ale tym razem w trybie administratora. Jeśli wejdziesz, możesz wprowadzić żądane ustawienia, w tym zmienić język League of Legends na hiszpański, jeśli to konieczne.

  Usuń grę i pobierz jej najnowszą wersję

  W przypadku tego rozwiązania możemy powiedzieć, że masz dwie różne opcje: pierwsza to odinstalowanie gry i usunięcie wszystkich plików, które są przechowywane w pamięci komputera. A drugim jest ponowne pobranie instalatora LoL i rozpoczęcie pobierania od zera.

  Czytaj więcej  Jak zablokować ekran komputera Windows 10, 8 i 7 za pomocą klawiatury lub automatycznie?

  Ale jeśli dobrze się nad tym zastanowisz, z pewnością druga opcja będzie dla Ciebie o wiele bardziej praktyczna. Dzieje się tak z tego prostego powodu, że po ponownym zainstalowaniu gry z plikami, które już masz, możliwe jest, że ten sam błąd nadal występuje i nic nie można rozwiązać za pomocą prostej ponownej instalacji. Można powiedzieć, że coś takiego dzieje się z Dream League Soccer, która sama się zamyka . Dobrą rzeczą jest to, że ta gra również ma rozwiązanie i tam ci je pokazujemy.

  Sprawdź, czy sterowniki graficzne

  Tak bardzo, jak próbujesz uruchomić Lol jako administrator, nie możesz. Możliwe, że nieświadomie zaktualizowałeś swój komputer lub nieumyślnie zaktualizowałeś sterowniki karty graficznej .

  Wierz lub nie, tylko dlatego, że te sterowniki aktualizują się same, nie oznacza, że ​​zawsze będzie to dobra aktualizacja. To, że jest to przyczyna, jest wyraźnym przykładem, że pozwalanie sterownikom na samodzielną aktualizację jest złym pomysłem. I więcej, gdy masz zainstalowany system Windows 10 na swoim komputerze.

  Masz kilka możliwości znalezienia rozwiązania: możesz zainstalować nieoficjalny program, który ma najbardziej optymalne sterowniki lub zrobić to ręcznie, jeśli tak, przejdź do opcji Karty graficzne i kliknij prawym przyciskiem myszy bieżący komputer. Zakończ aktualizację sterownika i gotowe. Będziesz musiał poczekać tylko kilka minut. Jeśli interesują Cię gry podobne do Age of Empire i LoL , tutaj przedstawiamy kilka opcji.

  Czytaj więcej  Jak usunąć, odinstalować lub usunąć kilka aplikacji jednocześnie na moim telefonie z Androidem?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji