Jak rozwiązać problem Facebook nie pozwala mi udostępniać postów ani treści

21 czerwca, 2021

Od ponad dekady Facebook pozostaje najpopularniejszą i najczęściej używaną siecią społecznościową na świecie , dzięki szerokiej gamie narzędzi rozrywkowych i komunikacyjnych, aby łączyć się ze wszystkimi zakątkami świata i nie tracić kontaktu pomimo odległości, wszystkich połączono to w jedną całkowicie łatwą w użyciu platformę.

Będąc jedną z najbardziej wszechstronnych sieci społecznościowych , za pośrednictwem tej sieci społecznościowej możesz eksportować i importować kontakty do LinkedIn z Facebooka , tak jak w przypadku każdej innej usługi, dzięki czemu wszystkie kontakty i znajomi znajdują się w tej samej aplikacji, aby szybciej się z nimi komunikować i łatwo.

Podobnie Facebook jest dziś idealnym narzędziem komunikacji. Jednak może to być znacznie więcej niż sieć do komunikacji z innymi ludźmi , ponieważ dzięki różnym komplementarnym narzędziom masz możliwość stworzenia wirtualnego sklepu z Facebookiem , stworzenia firmy i prowadzenia marketingu cyfrowego bez wydawania pieniędzy na reklamę.

Teraz, przy wszystkich możliwościach, jakie ma do zaoferowania Facebook, nie oznacza to, że przedstawianie problemów funkcjonalnych przy określonych okazjach jest mu obce. Dobrą wiadomością jest to, że problemy te można rozwiązać w krótkim czasie. Dlatego dzisiaj nauczymy Cię, jak rozwiązać problem, gdy Facebook nie pozwala na udostępnianie publikacji lub treści.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak zwolnić lub opróżnić przestrzeń iCloud z mojego iPhone'a, jeśli pamięć jest pełna?

  Facebook nie pozwala na udostępnianie postów ani treści

  Przy wielu okazjach z różnych powodów Facebook ma tendencję do blokowania funkcji udostępniania publikacji, co ostatnio zdarza się częściej i może stać się nużące dla każdego użytkownika. Zwykle dzieje się tak, ponieważ popełniłeś błędy w zasadach Facebooka lub udostępniłeś wiele postów w krótkim czasie.

  W takich przypadkach musisz uważać, aby nie powtórzyć przestępstwa, ponieważ w najgorszym przypadku Facebook może zablokować lub nawet usunąć twoje konto . Jeśli więc miałeś ten problem w przeszłości, zaleca się zapoznanie się z zasadami społeczności na Facebooku, aby upewnić się, że nie złamiesz żadnego z nich, a tym samym utrzymać swoje konto.

  W ten sam sposób zaleca się również usunięcie wszystkich starych postów na Facebooku, które inni użytkownicy mogą wyszukiwać i zgłaszać z powodu naruszeń przepisów, dlatego musisz uwzględnić wszystkie alternatywy, aby zapobiec najgorszemu. Odkąd założysz konto na Facebooku od zera, całkowicie tracisz wszystkie chwile i wspomnienia z poprzedniego konta.

  Teraz, aby rozwiązać ten problem, musisz pamiętać, że w przypadku, gdy Facebook po raz pierwszy blokuje tę opcję lub zdarzyło Ci się to już przy innych okazjach, będzie to tylko przez z góry określony czas , co w w większości przypadków nie jest to zwykle długi czas.

  Czytaj więcej  Jak robić profesjonalne zdjęcia ludzi za pomocą telefonu komórkowego z najlepszymi aplikacjami i filtrami?

  Podobnie, aby zapobiec ostatecznemu rozwiązaniu tego problemu, zaleca się przejście do Facebooka> Skrzynka pomocy Facebooka> Zasady społeczności , aby mieć konkretne wyobrażenie o tym, dlaczego zostałeś zablokowany, aby nie powtarzać tego działania. .

  Ustaw prywatność Facebooka, aby udostępniać posty

  Istnieje również możliwość, że pomimo tego, że nie jesteśmy tymczasowo zablokowani, nie możemy udostępniać publikacji innych osób lub nie mogą udostępniać publikacji z Twojego osobistego konta. W zdecydowanej większości przypadków wynika to z ustawień prywatności Facebooka, które zostały zmienione przez jakiś błąd oprogramowania lub ręcznie, nie wiedząc o tym.

  Jedyną pozytywną rzeczą w tego typu problemach jest to, że dzięki prostemu interfejsowi Facebooka możesz je rozwiązać wewnętrznie w ciągu kilku minut. Aby inni mogli udostępniać Twoje publikacje, wystarczy skonfigurować ich prywatność i umieścić je publicznie lub tylko Twoi znajomi mogą je udostępniać.

  Aby to zrobić, zlokalizuj publikację, którą chcesz udostępnić innym i kliknij trzy poziome kropki w prawym rogu publikacji, aby otworzyć menu rozwijane opcji, wybierz sekcję „Edytuj publikację” i tutaj możesz skonfigurować opcja, jak chcesz, od „Kto może zobaczyć Twój post?”

  Czytaj więcej  Jakie jest prawdziwe znaczenie nazwy „Free Fire” w języku hiszpańskim? Co to znaczy?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji