Jak reklamować się lub prowadzić kampanię za pomocą Influencer Marketingu na Instagramie - Przykłady

28 lipca, 2021

Instagram jest wiodącą platformą dla mikroprzedsiębiorstw i wspomina, ponieważ ułatwia to jego otoczenie, w rzeczywistości niedawno otworzyli sklep dla małych i średnich przedsiębiorców, aby ułatwić im sprzedaż na platformie, dlatego jest dokładnie prawdopodobne, że Twoja strategia reklamowa w sieciach społecznościowych ma związek z wpływowymi osobami, ponieważ mają coś wspólnego z Twoją marką lub są po prostu bardzo znani.

I to, że Instagram jest jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie, praktycznie każdy ma Instagram, to sprawia, że ​​jest to idealne medium do dotarcia do grupy docelowej za pomocą kampanii we współpracy z influencerem, praktycznie każdy chce zostać influencerem za pomocą Instagrama .

Jak reklamować się lub prowadzić kampanię za pomocą Influencer Marketingu na Instagramie - Przykłady

Dlatego musisz poprawnie przeanalizować użytkowników, których chcesz sponsorować, ponieważ posiadanie wielu obserwujących nie oznacza dużej sprzedaży, wręcz przeciwnie, dziś specjalizacja ludzi i interakcja z ich odbiorcami są warte znacznie więcej niż liczba obserwujących, już teraz Stało się to zbyteczne i każdy może zyskać fanów dzięki kilku dobrym strategiom pomocy.

Indeks ()

 1. Czy potrzebuję influencera, czy mogę kierować reklamy do konkretnych osób?
 2. Jak zdobyć influencera?
  1. Youtube
  2. Facebook
  3. Instagram
 3. Ile pobierasz i skąd wiesz, czy warto?
Indeks
  Czytaj więcej  Jak zintegrować lub wdrożyć WhatsApp Business na stronie mojej firmy — prosty samouczek

  Czy potrzebuję influencera, czy mogę kierować reklamy do konkretnych osób?

  To jedno z głównych pytań, które powinieneś sobie zadać. Zobaczysz, że influencerzy mają wysoką cenę, a to ze względu na jakość, jaką mogą zapewnić w swoich usługach.

  Jednak influencer, którego głównym tematem jest weganizm, nie przyda Ci się do rozmowy o Twoim nowym produkcie zrobionym w 100% z wieprzowiny lub o tym, że zaczniesz sprzedawać za jego pośrednictwem tacos, co w zasadzie oznaczałoby stratę pieniędzy, ponieważ Twoja docelowa lub docelowa grupa odbiorców jest nie taki sam jak twój

  Więc powinieneś zdobyć influencera, który jest spójny z twoją marką i jest doskonałym promotorem twojego środowiska, prawie wszystkie sektory go mają, po prostu musisz wiedzieć, jak dobrze szukać, jeśli twój go nie ma, możesz zrobić dwa rzeczy.

  Pierwszym z nich jest poszukanie influencera z dobrym pozycjonowaniem i poproszenie go, aby zaczął mówić na temat, o którym mówi Twoja marka, aby zobaczyć, jak reagują jego obserwatorzy i na tej podstawie zawrzeć z nim umowę reklamową, jeśli Cię zaakceptuje możesz zobaczyć, jak mówi o twoim sektorze, ale nie o twoim, i decyduje, czy jest tego wart, czy nie .

  Czytaj więcej  Jak odzyskać czaty, wiadomości lub konwersacje z Instagram Direct - łatwo i szybko?

  Drugim jest dążenie do promocji własnego influencera, ale musisz być z tym bardzo ostrożny, ponieważ nigdy nie wiesz, dla kogo tak naprawdę pracujesz.

  Jak zdobyć influencera?

  Zdobycie influencera będzie łatwe dla wszystkich tych, którzy aktywnie tworzą treści w Internecie , niezależnie od tego, czy przesyłają wiele zdjęć na Instagram, czy tworzą treści strumieniowe do gier na Facebooku.

  Zawsze będą dążyć do tego, abyś mógł łatwo znaleźć sposób kontaktu, aby z nimi porozmawiać, ponieważ jeśli czymś, czego chcą, jest zarabianie na czasie, który już zainwestowali w to, co obecnie robią, oto kilka przykładów najczęstszych miejsc, w których można znaleźć dane kontaktowe :

  Youtube

  Zajrzyj do opisu jednego z jego filmów, na pewno znajdziesz sekcję kontakt, tam wyślij wiadomość.

  Facebook

  Skontaktuj się z nim, aby otrzymać osobistą wiadomość na jego fanpage, na pewno ci odpowie.

  Instagram

  Direct może być bardzo trudny do zauważenia, zwłaszcza jeśli influencer jest dobrze znany, próbuje sprawdzić, czy na jego profilu jest wiadomość e-mail lub szuka innych sieci społecznościowych.

  Czytaj więcej  Jak nagrywać, zapisywać i włączać różne typy makr w programie Word

  Ile pobierasz i skąd wiesz, czy warto?

  Na platformach takich jak Coobis ceny obsługiwane przez influencerów mogą w większości przypadków wahać się od 5 do 50 000 USD, tylko nieliczni będą pobierać więcej niż ta kwota, dlatego musisz nauczyć się mierzyć, czy jest to tego warte, czy nie a to nie jest według jego zwolenników, czynniki, które należy wziąć pod uwagę to:

  • Interakcja z użytkownikami: Konto 1 miliona obserwujących z 1000 interakcji na post wcale nie jest dobre, konto z 3000 obserwujących z tymi samymi interakcjami jest bardzo dobre, szukasz znajomości z influencerem.
  • Format i publiczność: pasujące do Twojego poziomu zawodowego.
  • Zakres treści : Różnorodność jest dobra.
  • Cena dostępna dla obecnych obserwujących , a nie przyszłych.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji