Jak przywrócić, zrestartować lub przywrócić ustawienia fabryczne mojego zablokowanego telefonu LG

30 lipca, 2021

Przed przywróceniem lub przywróceniem ustawień fabrycznych telefonu LG należy wziąć pod uwagę, że wszystkie zawarte w nim dane zostaną utracone, więc nie zaszkodzi wiedzieć, jak utworzyć kopię zapasową z komputera i aktualizować ją, oprócz synchronizacji Twoje kontakty z Gmailem , na wypadek, gdybyś musiał przywrócić ustawienia fabryczne telefonu komórkowego LG.

Jak przywrócić, zrestartować lub przywrócić ustawienia fabryczne mojego zablokowanego telefonu LG

Teraz, jeśli Twój telefon komórkowy LG został zablokowany i nie pamiętasz kodu PIN zabezpieczającego ani wzoru odblokowania, więc nie możesz uzyskać do niego dostępu, prawdopodobnie masz do czynienia z sytuacją, w której rozwiązaniem jest wykonanie trudnego Zresetuj to.

W takim przypadku możesz zdecydować się na szybkie sformatowanie telefonu komórkowego z komputera lub wykonać te proste czynności.

  Jak zresetować lub przywrócić zablokowany telefon komórkowy LG

  Aby rozpocząć proces resetowania telefonu komórkowego, konieczne będzie wyjęcie karty pamięci SD i karty SIM, więc pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to całkowicie wyłączyć telefon. Następnie, aby uzyskać dostęp do menu systemowego, należy jednocześnie nacisnąć kombinację liter, która będzie zależeć od modelu telefonu komórkowego.

  Czytaj więcej  Jak skontaktować się z pomocą techniczną lub serwisem Call Of Duty Mobile, jeśli mam problem?

  Dane te można uzyskać w rozszerzonej instrukcji obsługi , którą można pobrać na oficjalnej stronie LG . (Chociaż później zostawimy Ci niektóre z najczęstszych).

  Cóż, gdy już udało Ci się wejść do menu systemowego, będziesz musiał używać klawiszy Vol + i Vol -, aby swobodnie się poruszać. Znajdź miejsce, w którym jest napisane Resetowanie danych fabrycznych i wybierz za pomocą klawisza zasilania. Następnie wybierz Kontynuuj ponowne uruchamianie. Następnie wybierz Tak.

  Po kilku minutach telefon komórkowy LG zostanie przywrócony do ustawień fabrycznych, gotowy do ponownego użycia. Jak widać jest to prosty i szybki proces.

  Jakie klawisze mam nacisnąć?

  Jak już wspomnieliśmy, aby wejść do menu systemowego, musisz jednocześnie nacisnąć i zagrać w grę za pomocą określonych klawiszy, co będzie zależeć od modelu Twojego telefonu komórkowego. Następnie zostawimy ci małą listę najczęstszych przykładów.

  W przypadku modeli G3, G4, Magna, G Pad, Flex i Flex 2 oraz Spirit należy jednocześnie nacisnąć przycisk zasilania i klawisz Vol. Następnie zwolnij tylko klawisz zasilania i naciśnij ponownie, zwalniając Vol -. Po tym ekran telefonu komórkowego powinien się włączyć.

  Czytaj więcej  Jak łatwo zmienić moje urodziny lub datę urodzenia na Facebooku?

  W przypadku modeli, które mają środkowy przycisk , należy go uwzględnić w kombinacji w następujący sposób. W przypadku modeli Optimus Generation, LG L5 II Dual i L9, należy nacisnąć power, center i vol -. Następnie wyświetlacz powinien włączyć menu systemowe.

  W przypadku modeli LG L5 kombinacja będzie On i Vol – do momentu, gdy ekran włączy się na dole. Następnie środkowy przycisk aż do wejścia do menu.

  Teraz, w przypadku LG L5 II i podobnych modeli , muszą wciskać oba klawisze głośności jednocześnie, co środkowy przycisk. Następnie naciśnij zasilanie, zwolnij i ponownie naciśnij poprzednie klawisze.

  Kombinacje klawiszy do przywracania, ponownego uruchamiania lub resetowania starszych telefonów komórkowych LG

  Proces w przypadku starszych modeli jest taki sam, podobnie jak w nowszych, wystarczy znać kombinację klawiszy.

  W przypadku LG Optimus Black należy jednocześnie nacisnąć przycisk power, vol + i klawisz G znajdujący się pod klawiszem głośności. Przytrzymaj je, aż ekran się włączy i zobaczysz menu systemowe.

  Innym przykładem jest model LG Optimus 3D P920 . W takim przypadku musisz nacisnąć klawisz Vol -, power i 3D. Gdy ekran się włączy, po prostu zwolnij klawisz zasilania, a ekran natychmiast przeniesie Cię do menu, aby wykonać reset telefonu komórkowego (przywracanie ustawień fabrycznych).

  Czytaj więcej  Jak łatwo usunąć, wyłączyć lub usunąć moje konto WhatsApp na zawsze?

  Pamiętaj, że po rozpoczęciu procesu resetowania telefonu i przywróceniu go do ustawień fabrycznych nie będziesz w stanie zatrzymać ani cofnąć procesu, a wszystkie informacje zapisane na komputerze zostaną utracone, więc wykonaj kopię zapasową Twoje dane to zawsze dobry pomysł.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji