Jak przywrócić i odzyskać kopię zapasową w WhatsApp Bardzo łatwo!

5 listopada, 2021

Wiadomo już, że aplikacje, z których korzystamy na co dzień na naszych urządzeniach mobilnych lub komputerze osobistym, muszą być okresowo aktualizowane. A to po to, aby zainstalować nowe funkcje lub poprawki, dzięki którym aplikacja będzie bardziej niezawodna.

Dlatego konieczne jest wykonanie kopii zapasowych, aby móc chronić wiadomości, czat, filmy i bilety. Dlatego w tym artykule dowiesz się, jak w bardzo prosty sposób przywrócić i odzyskać kopię zapasową w WhatsApp .

Jak przywrócić i odzyskać kopię zapasową w WhatsApp Bardzo łatwo!

WhatsApp to bezpośrednia wiadomość, która obecnie cieszy się dużą akceptacją i popularnością na świecie. Dzięki tej aplikacji możesz zastosować różne metody komunikacji, których nie oferują inne platformy. Podobnie jak w przypadku wiadomości głosowych, tworzenie grup i możliwość umieszczenia wideo w rozmowie wideo.

Ale pozwala również na utworzenie kopii zapasowej w bardzo prosty sposób, ale możesz nie wiedzieć, jak przywrócić tę kopię z Dysku Google. Jeśli masz ten problem, możemy Ci powiedzieć, żebyś już się nie dręczył, ponieważ poniżej wyjaśnimy krok po kroku, co musisz zrobić, aby przywrócić i odzyskać kopię zapasową WhatsApp.

Czytaj więcej  Jak założyć konto i zalogować się do LinkedIn krok po kroku by

  Kroki przywracania i odzyskiwania kopii zapasowej na WhatsApp

  WhatsApp umożliwia użytkownikom odzyskanie kopii zapasowej tylko wtedy, gdy aplikacja jest zainstalowana. Dlatego jednym ze sposobów uzyskania dostępu do tej kopii jest ponowna instalacja WhatsApp na telefonie komórkowym. Będzie to wtedy pierwszy oczywisty krok, ale najpierw musimy odinstalować aplikację i aby to zrobić, najpierw przejdź do Sklepu Play .

  I zajrzysz do niego, gdy go zlokalizujesz, musisz kliknąć przycisk „Odinstaluj”, poczekaj na ten szybki proces, a teraz musisz kliknąć opcję „Zainstaluj”. Ta czynność ponownie uruchomi proces instalacji aplikacji na Twoim smartfonie . Kolejnym krokiem jest wejście do aplikacji, dzięki czemu zostaniesz poprowadzony przez kreatora i tym samym rozpoczniesz instalację.

  Aby rozpocząć, zostaniesz poproszony o zaakceptowanie warunków, których aplikacja wymaga do działania. Następnym krokiem jest wprowadzenie numeru telefonu, musisz upewnić się, że jest to ten sam numer telefonu, a nie inny. Zostanie wysłana wiadomość SMS z kodem weryfikacyjnym, który należy wpisać w określonym polu.

  Przywracanie kopii zapasowej na WhatsApp

  Jeśli dotarliśmy do tego punktu instalacji, oznacza to, że postępowałeś zgodnie z instrukcjami, które zaoferowaliśmy w tym samouczku, co do joty. Teraz kolejnym krokiem jest oczekiwanie na weryfikację kodu przez aplikację. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, na ekranie zostanie wyświetlony komunikat informujący o wykryciu kopii zapasowej.

  Czytaj więcej  Jak łatwo przenieść konwersacje lub czaty WhatsApp z jednego telefonu komórkowego na drugi?

  Wyświetli również inne informacje o kopii, takie jak jej lokalizacja, która znajduje się teraz na Dysku Google. Inne dane, które zobaczysz, to miejsce, które zajmie na dysku, a także data utworzenia wspomnianej kopii. Teraz i kolejnym bardzo ważnym krokiem jest kliknięcie opcji „Przywróć” w ten sposób rozpocznie się przywracanie kopii zapasowej.

  Ponieważ mówimy Ci, że ten krok jest ważny, ponieważ jeśli pominiesz ten krok, przywracanie nie zostanie przeprowadzone i stracisz rozmowy, czaty, wiadomości itp. O ile oczywiście nie powtórzysz procesu odinstalowywania i ponownego instalowania aplikacji.

  W ten prosty sposób możesz przywrócić i odzyskać kopię zapasową w WhatsApp bez większych komplikacji. A wszystko dzięki temu artykułowi, który pokazał kolejną opcję, na którą pozwala aplikacja, na przykład zatrzymanie otrzymywania wiadomości bez konieczności blokowania kontaktu na WhatsApp.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji