Jak przetłumaczyć tekst z obrazu za pomocą aparatu mobilnego z aplikacjami

24 lipca, 2021

Tym razem porozmawiamy o tekście, tłumaczeniach i kamerze , idealnej kombinacji na wyjście z kłopotów.

Jeśli potrafisz przekonwertować tekst na wektor , znacznie łatwiej będzie przetłumaczyć tekst z obrazu za pomocą mobilnego aparatu dzięki aplikacjom.

Jak przetłumaczyć tekst z obrazu za pomocą aparatu mobilnego z aplikacjami

Ale abyś wiedział, jak możesz to zrobić, tym razem pokażemy Ci, których aplikacji możesz użyć, kroki, aby poprawnie korzystać z tych aplikacji i oczywiście zalety możliwości wykonania tego tłumaczenia aparat.

Indeks ()

 1. Jakich aplikacji użyć do przetłumaczenia tekstu z obrazu za pomocą aparatu mobilnego?
 2. Kroki tłumaczenia tekstu obrazu za pomocą aparatu mojego telefonu komórkowego z aplikacjami
  1. Zalety możliwości przetłumaczenia tekstu obrazu
Indeks

  Jakich aplikacji użyć do przetłumaczenia tekstu z obrazu za pomocą aparatu mobilnego?

  Ważne jest, abyś wiedział i pamiętał o aplikacjach tłumaczeniowych, że jeśli wejdziesz w wyszukiwarkę, znajdziesz szeroką gamę aplikacji, ale my polecimy najlepsze aplikacje i co do których jesteśmy pewni, że wykonywać pracę we właściwy sposób.

  Czytaj więcej  Jak poznać i zidentyfikować piosenkę odtwarzaną w filmie YouTube bez programów

  Pierwszą aplikacją, którą chcemy Ci polecić, jest „Tłumacz tekstu, stron internetowych i zdjęć”, ta aplikacja pojawia się z logo na niebieskim tle z białymi symbolami i może być używana do tłumaczenia tekstu na żądany język , obraz lub głos.

  Drugą bardzo przydatną opcją aplikacji do tłumaczenia tekstu na obraz jest ta znaleziona jako „Skanuj, przetłumacz więcej przechwyć tekstu”, aplikacja z czerwonym logo i dwoma symbolami stron. Przydatne jest zeskanowanie dowolnego tekstu do obrazu w kilka sekund.

  I oczywiście trzecia opcja, ale nie mniej ważna, ponieważ jest najczęściej używana, to aplikacja „Tłumacz Google”, która jest konwencjonalnie używana do tłumaczenia pisma, może być używana do tłumaczenia tekstu na obraz.

  Kroki tłumaczenia tekstu obrazu za pomocą aparatu mojego telefonu komórkowego z aplikacjami

  W przeciwieństwie do transkrypcji audio na tekst , aby przetłumaczyć obraz za pomocą aplikacji, wystarczy zeskanować tekst za pomocą aparatu, ale istnieją szczegóły, które będą się różnić w zależności od używanej aplikacji.

  W ten sposób ułatwimy kroki związane z korzystaniem z trzech wspomnianych wcześniej aplikacji, pamiętając, że pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść w wyszukiwarkę aplikacji, aby pobrać i zainstalować aplikację na telefonie komórkowym.

  Czytaj więcej  Jak utworzyć i korzystać z konta QQ poza Chinami z numerem telefonu i bez niego Czy to możliwe?

  Aby przetłumaczyć tekst z obrazu za pomocą ' Tłumacz tekstu , strony internetowej i zdjęć' należy: wejść do aplikacji, pojawi się opcja wyboru języka, najpierw wybierzesz język, w którym znajdziesz tekst, a następnie język, na który chcesz przetłumaczyć, wtedy pojawią się trzy ikony, tekst, głos i obraz, musisz wybrać kamerę, która jest obrazem, aby zeskanować tekst, który chcesz przetłumaczyć.

  Z drugiej strony, jeśli chcesz skorzystać z aplikacji „Skanuj, przetłumacz i przechwyć tekst”, masz zamiar otworzyć aplikację, natychmiast aparat wyjdzie, aby wykonać skanowanie, musisz wykonać skanowanie i sfotografować obraz, który chcesz przetłumaczyć, abyś mógł później skorzystać z opcji wyboru języka, tylko że wybierasz tylko język, na który chcesz przetłumaczyć.

  A jeśli masz zamiar przeprowadzić tłumaczenie przez 'Google Translate' jest to jeszcze łatwiejsze, bo wystarczy wybrać języki w aplikacji, najpierw język w jakim jest on znaleziony, a następnie język, w którym chcesz tłumaczenie, a następnie wybierz ikonę aparatu, ostrość i zdjęcie, aby natychmiast wyświetlić tłumaczenie.

  Zalety możliwości przetłumaczenia tekstu obrazu

  Jeśli chodzi o zalety, należy wspomnieć, że łatwość tłumaczenia zapewnia łatwość komunikacji, jeśli tłumaczymy komentarze na Instagramie, aby zrozumieć tekst, będziemy potrzebować również aplikacji, które pozwolą nam dokonywać tłumaczeń za pomocą obrazów, aby zrozumieć wszelkie informacje .

  Czytaj więcej  Jak po raz pierwszy zainstalować, aktywować i odnowić elektroniczne certyfikaty DNI

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji