Jak przesyłać pliki, zdjęcia i filmy z iPada, iPhone'a i iPoda na komputer z lub bez iTunes?

1 września, 2022

Wszyscy chcemy zachować w pamięci nie tylko wspomnienia pięknych chwil przeżytych i dzielonych z naszymi bliskimi, szczególnych okazji takich jak wielkie wesele, ukończenie szkoły, niezapomniana podróż, ale zdajesz sobie sprawę, że już nie masz dość miejsca na smartfonie i chcesz przesyłać pliki, zdjęcia i filmy z iPada, iPhone'a lub iPoda do komputera PC z lub bez iTunes.

Jak przesyłać pliki, zdjęcia i filmy z iPada, iPhone'a i iPoda na komputer z lub bez iTunes?

W tym miejscu chcemy pokazać, jak w prosty sposób przekazać wszystkie te ważne pliki i zapisać je, iTunes w oprogramowaniu, które działa jako odtwarzacz multimedialny na komputerach i urządzeniach mobilnych. Posiada również świetną funkcję synchronizowania produktów Apple , zarówno z komputerów stacjonarnych, laptopów, jak i dowolnego urządzenia mobilnego Apple.

To oprogramowanie jest dostępne dla systemu Windows, gdzie będziemy mogli zsynchronizować nasze urządzenia Apple z naszym komputerem PC , będzie to również możliwe z dowolnym komputerem Mac.W każdym razie, jeśli zgubiłeś usunięte zdjęcia, możesz je łatwo odzyskać z iPhone'a lub iPada.

  Indeks

   Sposób przesyłania plików, zdjęć i filmów z iPada, iPhone'a i iPoda na komputer z iTunes lub bez.

   Jeśli masz iPada, iPhone'a lub iPoda, możesz użyć iTunes do przenoszenia plików między komputerem a urządzeniem za pomocą aplikacji do udostępniania zdjęć, obrazów itp. Aby przesłać pliki, postępuj zgodnie z instrukcjami, które wymieniliśmy, dzięki czemu bez problemu zapiszesz wszystkie swoje pliki na swoim komputerze.

   Czytaj więcej  Jak wyszukiwać lub przechodzić do starych postów na Facebooku, aby znaleźć wspomnienie

   iphone dorado

    Inna metoda przesyłania plików wideo i zdjęć z iPada, iPhone'a i iPoda na komputer bez iTunes

    iTunes zawsze był używany do przesyłania obrazów i innych typów plików między urządzeniami IOS, ponieważ nauczyłeś się przesyłać pliki, zdjęcia i filmy z iPada, iPhone'a i iPoda na komputer za pomocą iTunes, teraz chcę opowiedzieć o innych sposobach, które istnieją do przesyłania plików bez iTunes.

    iPad z włączonym ołówkiem

    Możemy użyć innych aplikacji, aby zastąpić iTunes, niektóre to: AnyTrans, dr.fone, CareFone, możesz nawet skorzystać z „Zdjęć Google” , te aplikacje ułatwiają zarządzanie plikami lub obrazami za pomocą innych funkcji, takich jak odzyskiwanie danych, tworzenie kopia zapasowa w chmurze itp. Będzie to zależeć od wybranej aplikacji.

    • Jeśli chcesz korzystać z najbardziej polecanego, AnyTrans, musisz pobrać go z App Store.

    Przesyłanie plików wideo i zdjęć z iPada , iPhone'a i iPoda do komputera bez iTunes w tych aplikacjach jest podobne dla wszystkich. Zostawiamy Ci kroki, które musisz wykonać.

     W każdym razie możesz nawet przywrócić kopię zapasową w dowolnym momencie, za pomocą iCloud lub dowolnej wybranej platformy. Mamy szeroką gamę możliwości przesyłania plików wideo i zdjęć z iPada, iPhone'a i iPoda na komputer z iTunes lub bez niego. Nie przestawaj zapisywać wszystkich plików na wypadek ewentualnej utraty, zwłaszcza tych ważnych.

     Czytaj więcej  Z najlepszymi samouczkami edukacyjnymi w Internecie

     Dodaj komentarz

     Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

     Go up

     Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji