Jak przesyłać dłuższe filmy do moich relacji na Instagramie lub IGTV krok po kroku?

21 czerwca, 2021

Instagram to platforma, na której należy tworzyć kreatywne treści , aby mieć dobrą interakcję z obserwującymi. Podkreślając, że jest to platforma, na której można udostępniać obrazy i filmy.

W kanale można udostępniać pojedyncze obrazy lub rolki, w opowiadaniach istnieje możliwość publikowania zdjęć i filmów, ale na krótki czas, chcemy wyjaśnić, w jaki sposób można przesyłać dłuższe filmy w opowiadaniach na Instagramie lub w relacjach oraz na IGTV.

Indeks

  Jak działają Historie na Instagramie?

  Instagram Stories działają w sposób efemeryczny, są to kółka widoczne u góry aplikacji, czyli stworzone do udostępniania treści, które mogą zniknąć po 24 godzinach.

  Chociaż istnieje opcja polecanych historii, główną funkcją Stories jest to, że treść jest wyświetlana przez okres nie dłuższy niż 24 godziny, a następnie automatycznie usuwana.

  Jeśli korzystasz z historii lub historii na Instagramie, będziesz mógł udostępniać obrazy, filmy, a nawet przesyłać obrazy i publikować GIF, korzystanie z tego narzędzia sieci społecznościowej jest bardzo proste, treść można publikować bezpośrednio z części historii i są tam dodawane filtry lub efekty, ale możesz także przesłać zawartość, która jest już zapisana w galerii.

  Czytaj więcej  Jak tworzyć i wstawiać proste, zakrzywione lub ukośne strzałki w programie Word za pomocą klawiatury krok po kroku

  Jaka jest rola IGTV?

  Nie ma wątpliwości, że przesłanie wideo do IGTV jest czymś bardzo łatwym do zrobienia , przesłanie go z telefonu komórkowego lub komputera jest bardzo prostym krokiem do zrobienia, ale teraz, jeśli chodzi o jego funkcjonalność, to, czego szuka opcja IGTV, to aby móc oferować możliwość przesyłania długoterminowych filmów na platformę.

  Ponieważ jeśli film jest przesyłany do kanału w konwencjonalny sposób, będzie on trwał bardzo krótko, z drugiej strony podczas przesyłania filmów lub tworzenia filmów za pośrednictwem IGTV można udostępniać znacznie dłuższe filmy, a więc najlepiej wszyscy będą mieli specjalną sekcję.

  Kroki przesyłania dłuższych filmów do moich relacji na Instagramie lub IGTV

  Wiemy, że na Instagramie możesz robić transmisje na żywo z komputera , co oznacza, że ​​można je transmitować przez długi czas, a ten film, jeśli chcesz go opublikować, może być bardzo jeziorem dla opowiadań lub IGTV , są też inne rodzaje filmów którymi chcesz się podzielić, ale są bardzo długie.

  Kroki przesyłania długich filmów do Instagram Stories

  Instagram pozwala tylko na przesyłanie 15-sekundowych historii , co oznacza, że ​​jeśli szukasz sposobu na przesłanie dłuższego filmu do Instagram Stories, powinieneś zrobić to, co następuje.

  Czytaj więcej  Rozwiąż problem, jeśli mój Mac nie łączy się z Internetem przez Wi-Fi lub Ethernet

  Jeśli film jest Twój, to znaczy, że chcesz go nagrać, musisz nagrać go bezpośrednio z aparatu w telefonie , a jeśli jest to inny rodzaj wideo, musisz go przechowywać w galerii telefonu, gdy wideo zostanie zlokalizowane. trzeba go otworzyć w galerii i udostępnić.

  Po wybraniu opcji zakładowego należy poszukać ikony Instagram, ale taki, który mówi: „Stories” można wybrać tę opcję i wideo, nie ważne jak długo to jest, będzie cięcie być wyświetlane kolejno i zobaczyć go w całości w historie.

  Kroki przesyłania długich filmów na IGTV

  Jeśli chcesz przesłać długi film na IGTV, masz dwie opcje, zrób to z komputera lub z telefonu komórkowego, aby przesłać film, który trwa dłużej niż minutę na komputerze , musisz otworzyć swoje konto na Instagramie na oficjalnym stronę, następnie przechodzisz do swojego profilu i w centrum pojawia się opcja IGTV, wybierasz ją i przesyłasz wideo.

  Z drugiej strony, jeśli chcesz to zrobić przez telefon, przechodzisz do części bardziej, następnie szukasz filmu, który chcesz przesłać i wybierasz go, gdy dasz go dalej, otrzymujesz dwie alternatywy, tę, którą musi wybrać to ten, który mówi „Długi film”, co oznacza opcję przesłania sygnału IGTV dłuższego niż jedna minuta.

  Czytaj więcej  Jak tworzyć niestandardowe przyciski z makrami na wstążce w programie Excel?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji