Jak przestać otrzymywać wiadomości WhatsApp bez blokowania kontaktu - tryb wakacyjny WhatsApp?

21 grudnia, 2021

Kiedy tworzymy konto w WhatsApp lub innej aplikacji do bezpośredniego przesyłania wiadomości lub sieci społecznościowej, staramy się nie tylko móc się komunikować. Chcemy też zebrać dużą liczbę obserwujących lub znajomych, ale czasami mamy kontakty, które chcielibyśmy zablokować. Aby jednak uniknąć tych skrajności, możesz zastosować proste rozwiązanie. Podamy to poniżej, gdzie nauczysz się przestać otrzymywać wiadomości WhatsApp bez konieczności blokowania kontaktu.

Jak przestać otrzymywać wiadomości WhatsApp bez blokowania kontaktu - tryb wakacyjny WhatsApp?

WhatsApp to aplikacja, której nie możemy przestać używać, a kiedy się budzimy, zwykle wchodzimy na platformę i widzimy nowy status wszystkich naszych kontaktów. Ale korzystamy również z okazji, aby przesłać zdjęcie lub napisać wiadomość, aby nasi znajomi mogli je zobaczyć. Wszystko to nie wspominając o innych funkcjach, do których się przyzwyczailiśmy, takich jak notatki głosowe czy rozmowy wideo.

Ale teraz WhatsApp pozwala, dzięki nowej funkcji, którą zaimplementował, przestać otrzymywać wiadomości. A to nic innego jak tryb wakacyjny, bardzo subtelny i elegancki sposób na zablokowanie kontaktu bez robienia tego. Ale jeśli nie rozumiesz, co mówimy, nie martw się, że poniżej pokażemy Ci, jak przestać otrzymywać wiadomości bez blokowania kontaktu.

Czytaj więcej  Jak zablokować, odblokować lub włączyć ekran Androida bez przycisku, za pomocą dwóch dotknięć

  Kroki korzystania z trybu wakacyjnego WhatsApp

  Przed rozpoczęciem ważne jest, aby wiedzieć, że ten nowy „Tryb wakacyjny” WhatsApp jest nadal w wersji beta. Dlatego jeśli chcesz z niej skorzystać, konieczne jest pobranie tej usługi, dzięki czemu możesz bez problemu przestać otrzymywać wiadomości od kontaktu bez konieczności jego blokowania.

  Teraz, jeśli masz już wersję beta funkcji „Tryb wakacyjny” , wystarczy wykonać następujące kroki, aby ją aktywować. Instrukcje, które Ci pokażemy, zostały stworzone dla telefonów komórkowych działających z systemem operacyjnym Android. Ponieważ ta funkcja jest dostępna tylko dla tej platformy i tylko dla niektórych użytkowników.

  Po wyjaśnieniu tego punktu wystarczy aktywować funkcję, ponieważ domyślnie pojawi się ona na dezaktywowanym telefonie komórkowym. Aby to zrobić, musisz przejść do opcji WhatsApp, a następnie wybrać opcję „Powiadomienia” i aktywować funkcję. W ten prosty sposób unikniesz generowania powiadomienia o zarchiwizowanym kontakcie lub czacie.

  Jak przestać otrzymywać wiadomości WhatsApp bez blokowania ich na iPhonie?

  Teraz, jeśli nie masz urządzenia z Androidem, na którym możesz pobrać wersję beta WhatsApp, a tym samym cieszyć się „Trybem wakacyjnym”. Mimo to możesz zastosować niektóre metody, aby przestać otrzymywać wiadomości bez blokowania kontaktu z telefonu komórkowego iPhone. A za pomocą triku, o którym już wspominaliśmy, a chodzi o uciszenie grupy .

  Czytaj więcej  Jak przekonwertować lub przekształcić nagranie ZOOM na format wideo MP4 online za darmo?

  Chociaż możesz również wyciszyć czat, ale jeśli nie chcesz korzystać z tej metody, możesz również zarchiwizować czat . W ten sposób ten kontakt nie pojawi się w twoich aktywnych rozmowach i nawet nie będzie wiedział, że zastosowałeś do niego ten zasób. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów blokowania kontaktów, jeśli nie masz telefonu komórkowego z Androidem, bez szkody dla podatności.

  Oczywiście możliwe jest, że w niedługim czasie wersja beta WhatsAppa na stałe zintegruje tę funkcję „Tryb urlopowy” z platformą. Dzięki temu użytkownicy urządzeń z systemem iOS mogą mieć tę praktyczną opcję pod ręką. Ale na razie będą musieli zadowolić się zastosowaniem metod, których ich właśnie nauczyliśmy.

  I tak doszliśmy do końca tego samouczka, który pokazał, że aplikacje, sieci społecznościowe i komunikatory nadal zapewniają opcje dla swoich użytkowników. I bardzo szybko nauczyłeś się, jak przestać otrzymywać wiadomości bez blokowania kontaktu na WhatsApp.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji