Jak przesłać lub przesłać pracę domową w Google Classroom z mojego urządzenia z systemem Android lub komputera, krok po kroku

28 lipca, 2021

Prace domowe dzisiaj w większości szkół na całym świecie przesyłane są przez internet, coraz bardziej staliśmy się zmodernizowanym społeczeństwem, które dąży do rozwoju poprzez naukę i technologię, dlatego prace domowe stały się naszym środowiskiem i teraz dużo łatwiej je oddawać.

Jednak to normalne, że jeśli jest to Twój pierwszy raz lub nie znasz tematu zbyt dobrze, nie wiesz, jak to zrobić, ale nie martw się, tutaj znajdziesz przewodnik krok po kroku, jak to zrobić od początku do końca, ale najpierw zacznijmy od wyjaśnienia kilku punktów.

Indeks ()

 1. Korzyści z oddania pracy domowej online
  1. Praktyczność badawcza
  2. Krótkie terminy dostawy i przeglądu
  3. Nie ma potrzeby kontaktu
  4. Czynniki zewnętrzne w stosunku do pracy nie mają wpływu
 2. Prześlij swoją pracę domową w Classroom

Korzyści z oddania pracy domowej online

Wielokrotnie nie doceniamy wartości, jaką daje możliwość wysyłania pracy „online” i jest tak, że od początku istnienia szkół tak nie było, ale postęp technologiczny sprawił, że to nudne i rutynowe zadanie stało się czymś znacznie bardziej praktycznym i formalnym. .

Czytaj więcej  Jak korzystać z funkcji wyszukiwania i odwołań w programie Excel Co to jest?

Że na dłuższą metę przyniesie lepsze wyniki studentom ze względu na możliwości badawcze, które reprezentuje, dlatego przedstawiam 4 najbardziej wyróżniające się korzyści z przesłania pracy online, a nie twarzą w twarz z profesorem lub profesorem.

Praktyczność badawcza

Kiedy twój nauczyciel powie ci coś złego na temat badań online i zgłaszania projektów, wyjaśnij, że w przyszłości, kiedy pójdziesz do pracy , nie będziesz mieć żadnych innych ograniczeń , które nie są moralne ani specyficzne dla pracy.

Co to znaczy? że jeśli czegoś nie pamiętasz, możesz łatwo to zbadać w tym czasie, jedyne, o czym powinieneś pamiętać, to jasne wyobrażenie kroków, które musisz wykonać, aby dotrzeć do celu, czyli.

Nie musisz mieć końca celu od razu, jakbyś był programem komputerowym, zapamiętywanie szkodzi ludzkiemu intelektowi, o wiele lepiej jest przedstawić jasne idee z prawidłowej analizy informacji, które uzyskasz w swoich badaniach, a do tego musisz korzystać z jedynego źródła, którego nasi przodkowie nie mieli, ale starali się je zdobyć; Internet.

Krótkie terminy dostawy i przeglądu

Podróżowanie z domu do szkoły to niewątpliwie czas, oddawanie pracy domowej po jednym uczniu na nauczyciela to niewątpliwie kolejna strata czasu, zwłaszcza jeśli jest to duża grupa, właśnie z tego powodu odciążenie pomaga zarówno uczniowi, jak i nauczyciel. (mniej stresu, więcej spokoju i czasu na życie).

Czytaj więcej  Co to są fale sieci bezprzewodowej? Która częstotliwość Wi-Fi jest najlepsza? Rodzaje, zalety i wady

Nie ma potrzeby kontaktu

Kontakt z ludźmi nie jest czymś, co jest zapewnione każdemu, dlatego wyłączenie tej zmiennej z równania generuje równość w warunkach porodu i oczywiście w częściowej kwalifikacji uczniów.

Czynniki zewnętrzne w stosunku do pracy nie mają wpływu

Postawy lub cechy często mają wpływ na ocenę końcową, wykonywanie pracy bez bezpośredniego nawiązywania znajomości lub spotykania się z nauczycielem pomaga zachować egalitarne środowisko, bez uprzedzeń poznawczych ze strony kogokolwiek, jesteś oceniany na to, na co zasługujesz, bez brania pod uwagę Każdy czynnik, który pomaga lub przynosi efekt przeciwny do zamierzonego ucznia. (jak na przykład niechęć nauczyciela).

Prześlij swoją pracę domową w Classroom

Upewnij się, że masz zainstalowaną aplikację na swoim urządzeniu lub odwiedź witrynę Google Classroom, jeśli korzystasz z komputera, a następnie wykonaj następujące czynności:

 • Wpisz konto podane przez nauczyciela lub szkołę.
 • Wybierz zajęcia, na które chcesz przesłać zadanie (będziesz tam mieć wszystkie swoje zajęcia)
 • Poszukaj w kanale zajęć zadania, które musisz dostarczyć (oznaczone dużym tytułem między powiadomieniami, są one uporządkowane według czasu)
 • Po znalezieniu otwórz go, klikając nazwę i wybierz „Moja praca” po prawej stronie ekranu (lub przewiń w dół)
 • Wybierz plik, który jest Twoim zadaniem i prześlij go, łatwiej jest przesłać plik PDF z kilkoma obrazami niż wieloma obrazami, weź to pod uwagę.
Czytaj więcej  Co to są domowe sieci telewizyjne? Rodzaje, funkcje i cechy

Otrzymasz potwierdzenie na swój e-mail, tam będziesz mógł sprawdzić odpowiedź, jeśli Twój nauczyciel Ci ją udzieli lub w przypadku, gdy będziesz musiał pobrać, zapisać i przekonwertować e-maile do formatu PDF , we wszystkich innych sytuacjach na platformie, którą będą mieć recenzje lub wiadomości .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji