Jak przesłać i opublikować GIF do relacji na Instagramie z mojego komputera, Androida lub iPhone'a?

24 czerwca, 2021

Możliwe, że jeśli masz konta w różnych sieciach społecznościowych lub platformach komunikacyjnych, możesz czuć się nieco przytłoczony liczbą opcji, które obecnie masz. I że nie ograniczasz się już tylko do publikowania wiadomości, możesz udostępniać filmy z YouTube , zdjęcia, emotikony, naklejki itp.

Ale teraz GIF-y są modne, a w tym artykule wyjaśnimy, w jaki sposób możesz przesyłać i publikować GIF-y na Instagram Stories z komputera, Androida lub iPhone'a.

Instagram to jedna z sieci społecznościowych, która w krótkim czasie odnotowała trwały wzrost, a to dzięki niezrównanym funkcjom. Takie jak tworzenie publikacji z kreatywnymi treściami lub aktywowanie Instagram Shopping do sprzedaży produktów. Ale tym, który najbardziej przyciąga uwagę użytkowników, są niewątpliwie historie.

Widzimy, że GIF-y są modne i teraz bardzo często można zobaczyć, jak użytkownicy wyrażają swoje emocje i uczucia za pomocą wiadomości na Instagramie . Ale teraz można je również opublikować na naszych historiach na Instagramie, co było naprawdę oczekiwane i jest teraz możliwe. Ale nie martw się, ponieważ wiemy, że nie masz pojęcia, jak to zrobić, wyjaśnimy Ci to krok po kroku w następnym artykule.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak zrobić drzewo genealogiczne w programie Excel — Utwórz diagram drzewa

  Kroki, aby opublikować GIF na Instagram Stories z telefonu komórkowego

  Jeśli masz konto na Instagramie, powinieneś już wiedzieć, jak łatwo jest umieścić naklejkę z odliczaniem w opowiadaniach na Instagramie, ale łatwiej będzie wgrać i opublikować GIF w opowiadaniach . Kroki, które wskażemy poniżej, będą działać idealnie, jeśli masz telefon komórkowy, który działa z systemem operacyjnym Android lub jeśli ma system iOS, ponieważ będziemy działać bezpośrednio z aplikacji mobilnej.

  Ta nowa funkcja jest dostępna już dziś dzięki najnowszej aktualizacji, która miała miejsce niedawno. Dlatego pierwszym krokiem, który należy wykonać, jest aktualizacja Instagrama do najnowszej wersji . Będzie to wymagało wejścia do Sklepu Play, jeśli używasz Androida lub App Store, jeśli używasz iPhone'a.

  Publikowanie GIF-a na Instagram Stories

  Po zakończeniu tego pierwszego kroku na naszym urządzeniu mobilnym będzie można przesyłać lub publikować GIF-y w opowiadaniach. Dlatego kolejnym krokiem jest wejście na Instagram i kliknięcie opcji Stories. Możemy to zlokalizować, jak już wiesz w górnych bańkach.

  Teraz musimy wybrać opcję utworzenia nowej historii na Instagramie , po wykonaniu wszystkich kroków, aby stworzyć nową historię, którą zamierzamy przesłać. Musimy wyświetlić menu zawierające opcje zawierające czas, hashtagi, lokalizację, ankiety, temperaturę, emotikony itp. Zobaczysz teraz przycisk do wstawienia GIF-a i to ten, który zamierzamy wybrać, klikając go.

  Czytaj więcej  Jak zainstalować, skonfigurować i podłączyć Chromecasta do nowej sieci Wi-Fi lub telewizora – kompletny przewodnik

  Podczas wykonywania tej akcji na ekranie wyświetli się obszerna lista z różnymi GIF-ami , z których możemy skorzystać, dlatego musimy wybrać ten, który najbardziej nam się podoba. Albo że ma to związek z historią, którą chcę podzielić się z moimi obserwującymi. Teraz i ostatnim krokiem jest wstawienie go do historii, a do tego zrobimy to tak, jak zrobilibyśmy to z widżetem i to wszystko.

  Jak widać, jest to bardzo prosta w użyciu funkcja, ale na razie jest dostępna tylko dla urządzeń mobilnych i nie można tego zrobić z komputera. Chociaż wiemy, że wkrótce się to zmieni i będzie można wgrywać GIF do Instagram Stories z komputera.

  I w ten sposób staje się oczywiste, że nie ma nic trudnego, jeśli chodzi o aplikacje lub sieci społecznościowe, istnieje nieznajomość kroków, które należy wykonać. W tym samouczku dowiedziałeś się o tych, które były niezbędne do przesłania i opublikowania GIF-a na Instagram Stories z telefonu komórkowego.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji