Jak przenosić, rozszerzać lub przeciągać ekran w lewo na moim komputerze z systemem Windows 10

11 stycznia, 2022

W tej chwili Windows 10 jest uważany za najlepszą wersję systemu Windows, jaka pojawiła się na rynku . Oferuje szeroką gamę opcji i korzyści dla użytkownika. Do tego stopnia, że ​​o wiele łatwiej jest rozwiązać problemy z monitorami, takie jak „Sygnał poza zasięgiem”, w bardzo prosty sposób.

Ale oczywiście to nie wszystko. Czego nie miałeś w innych wersjach systemu Windows w odniesieniu do ekranu i okien, z tym systemem operacyjnym robisz. Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak przenieść lub przeciągnąć ekran w lewo od komputera z systemem operacyjnym Windows 10 . Zobaczysz, że jest to niezwykle proste.

Jak przenosić, rozszerzać lub przeciągać ekran w lewo na moim komputerze z systemem Windows 10

  Indeks

   Po co przesuwać ekran na komputerze z systemem Windows 10 w lewo?

   Każdy ma swoje powody, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że z tej małej, ale skutecznej procedury korzystają ci użytkownicy, którzy nie są zbyt zadowoleni z rozmieszczenia ekranu, jakie zapewnił komputer . Z tego powodu ten system operacyjny oferuje możliwość naprawy lub dostosowania go do wygody lub osobistego gustu.

   Czytaj więcej  Co to jest protokół HTTPS i do czego służy? Jak to działa i jakie są jego cechy

   Ważną kwestią, o której musimy wspomnieć i o której nie należy zapominać, jest to, że ta procedura powinna być stosowana tylko w tych przypadkach, w których użytkownik ma monitor pomocniczy lub ma drugi monitor. W przeciwnym razie ten samouczek nie będzie dla ciebie zbyt przydatny.

   Z drugiej strony, jeśli masz potrzebę dostosowania aplikacji lub ikon, które masz na pulpicie, ale jesteś leniwy, aby przesuwać je myszką lub myszą , na oficjalnej stronie Microsoft znajdziesz sekcję, która bardzo dobrze wyjaśnia, w jaki sposób musisz zrobić, aby przenieść aplikacje z jednego pulpitu na drugi bez potrzeby używania myszy.

   Kroki, aby przenieść lub rozszerzyć ekran monitora w lewo z systemu Windows

   Pierwszym krokiem, który musisz wykonać, jest przejście do ustawień systemu Windows . Gdy już tam będziesz, musisz wybrać opcję Systemy. Tutaj zobaczysz okno z wieloma opcjami, które możesz zobaczyć po lewej stronie. Interesuje Cię tylko pierwsza opcja, która się tam pojawia „Ekran”.

   Kiedy tam klikniesz, zobaczysz szereg dodatkowych opcji w przestrzeni pomiędzy. Automatycznie znajdziesz ustawienia ekranu i nie tylko. Trzeba zejść na sam dół, prawie do końca. Tutaj otrzymasz szare pole z napisem „Wykryj”. Jeśli masz dodatkowy lub dodatkowy monitor, będziesz musiał tam kliknąć, aby system go wykrył .

   Czytaj więcej  Jak zrobić klimograf w arkuszach kalkulacyjnych w programie Excel

   Staraj się nie wprowadzać zmian, do których nie masz pojęcia, do czego służą. Ma to na celu uniknięcie konieczności zajmowania się lub naprawiania błędów, takich jak „Błąd nie do naprawienia Whea” lub niebieski ekran w systemie Windows 10 . Po dokonaniu wykrycia poniżej zobaczysz zaawansowaną opcję konfiguracji. Zamierzasz wybrać tę opcję i poczekać, aż pokaże ci opcje konfiguracji.

   Pamiętaj, że jest to tylko jeden z kilku sposobów przesuwania, rozciągania lub przeciągania ekranu na lewą stronę monitora . Wyjaśnimy więc inny sposób na zrobienie tego.

   Jaka jest inna metoda, którą możesz zastosować, aby przesunąć ekran w lewo?

   Ten jest znacznie prostszy. Aby to zrobić, musisz zlokalizować na pulpicie swojego ekranu. Tam za pomocą myszy kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybierz opcję „Ustawienia wyświetlania”. Spowoduje to otwarcie nowego okna, w którym możesz zobaczyć dokładną liczbę aktualnie posiadanych ekranów . Jednocześnie możesz wybrać orientację ekranu w lewą stronę.

   Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że w tym samym miejscu będziesz mógł wybrać, który będzie głównym ekranem lub monitorem, który będzie zorientowany w lewo. Chociaż możesz też zostawić to tak, jak jest.

   Czytaj więcej  Jak umieścić lub utworzyć dymki skrótów lub pływający przycisk na moim iPhonie?

   To jest wielka zaleta systemu Windows 10 . Że podczas wykonywania tego typu konfiguracji, a nawet rozwiązywania błędów aktywacji na przykład w produktach Office , procedura jest bardzo prosta do wykonania.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji