Jak przenieść, zsynchronizować lub wyeksportować moje kontakty z Android Mobile do Google Gmail

30 grudnia, 2021

Telefony z systemem Android są bezsprzecznie najbardziej innowacyjnym narzędziem XXI wieku , ewoluując w niezwykły sposób od pierwszych telefonów komórkowych, które były tylko narzędziem komunikacji, teraz dzięki włączeniu systemu operacyjnego Android urządzenie mobilne może pełnić każdą rolę, jaką chce przypisać swojego właściciela, dostosowując się idealnie do wszystkich potrzeb.

Jak przenieść, zsynchronizować lub wyeksportować moje kontakty z Android Mobile do Google Gmail

Dzięki nieskończonej liczbie funkcji pobierających treści lub pliki hostowane w MEGA , telefony z Androidem odgrywają fundamentalną rolę w dzisiejszym społeczeństwie, które ma być narzędziem do przechowywania informacji niezależnie od ich wagi , dzięki ich pamięci zewnętrznej, wewnętrznej i wirtualnej.

Dlatego innowacją jest na porządku dziennym w telefonach z Androidem , z nowymi funkcjami, które można wykorzystać w twórczy sposób codziennie, w sposób całkowicie bezpieczny system, gdzie można nawet ukrywanie plików, folderów, zdjęć, filmów i aplikacji. Dodać kolejną warstwę prywatności do tego systemu, ponieważ konieczne jest zapobieganie ewentualnym cyberatakom przez cały czas.

W dużej mierze wspierany przez oficjalny sklep z aplikacjami, aby zapewnić użytkownikom największą różnorodność narzędzi, gier i sieci społecznościowych dostępnych w jednym miejscu , w celu zaoferowania użytkownikom większego komfortu w ich stylu życia towarzyskiego lub zawodowego poprzez przyspieszenie wszelkiego rodzaju niezbędnych procedur, które wymagać.

Czytaj więcej  Jak łatwo zaczarować rzeczy i przedmioty w Minecrafcie na poziomie 1000, X lub Infinity

Pomimo tego, że jest dziś czymś więcej niż narzędziem komunikacyjnym, system komunikacji telefonu z Androidem ma najnowszą technologię, dzięki czemu jest to coraz bardziej proste i nieskomplikowane doświadczenie. Oferowanie wszelkiego rodzaju usług łączących połączenia, wideorozmowy i wiadomości w łatwy i bezpłatny sposób.

Przy tak wielu stale wprowadzanych innowacjach poprzednie generacje telefonów z Androidem stają się coraz bardziej przestarzałe wraz z pojawieniem się nowych systemów. Dlatego konieczna jest kontrola funkcji i kontaktów podczas zmiany telefonu komórkowego , dlatego w tym artykule pokażemy Ci, jak przenieść, zsynchronizować lub wyeksportować moje kontakty z telefonu komórkowego z Androidem do Google Gmail.

  Aby wyeksportować kontakty do Gmaila i zabezpieczyć listę kontaktów na wypadek zmiany lub utraty telefonu, kroki są proste i pokażemy je poniżej. Przede wszystkim warto sprawdzić, czy otwarte w telefonie konto Gmail jest Twoim osobistym kontem, z którym zamierzasz zsynchronizować kontakty.

  Następnie przejdź do Kontaktów i wybierz 3 kropki w prawym górnym rogu. Tam zaznacz opcję Zarządzaj kontaktami, będziesz mieć opcje Importuj i eksportuj kontakty, gdzie możesz zapisać swoje kontakty w pamięci wewnętrznej, na karcie pamięci, jeśli ją masz, lub na karcie SIM telefonu.

  Czytaj więcej  Jak anulować, wyłączyć lub wyłączyć automatyczne aktualizacje już skonfigurowane w pakiecie Microsoft Office?

  Ponownie w menu Zarządzaj kontaktami będziesz mógł zobaczyć opcję Przenieś kontakty z telefonu , gdzie będziesz mieć możliwość wyeksportowania listy kontaktów do konta Gmail, które jest połączone z telefonem, po prostu przez jego wybranie.

  Usługi Google są obecnie najbezpieczniejszymi i najbardziej wszechstronnymi narzędziami wirtualnymi na rynku, dlatego posiadanie kopii zapasowej listy kontaktów jest niezbędne, aby zapobiec przyszłym problemom. Ponieważ w ten sposób zaoszczędzisz wszelkiego rodzaju ewentualnego problemu, który może spowodować utratę listy kontaktów w telefonie.

  Przechodząc przez usługę wirtualną praktycznie nie da się jej zgubić , a zwykłym uszkodzeniem karty SIM lub urządzenia mobilnego można pożegnać się z listą kontaktów, która jest niezbędna w każdym środowisku pracy i społeczności, ponieważ komunikacja jest kluczowe w tych obszarach i w każdym innym życiu codziennym.

  Zalety Gmaila przewyższają wewnętrzną pamięć telefonu z Androidem, ponieważ na jego platformie nie ma limitu miejsc do zapisywania kontaktów , można zsynchronizować kontakty z dowolnym innym posiadanym urządzeniem, do którego można łatwo uzyskać dostęp i łatwo je wyeksportować w krótkim czasie, bez konieczności korzystania z wewnętrznych ograniczeń telefonu komórkowego z systemem Android.

  Czytaj więcej  Ostateczne rozwiązanie: „Mój Disney Plus nie działa i przestał działać na moim telefonie komórkowym”

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji