Jak przenieść lub umieścić pasek adresu Google Chrome w dół lub na dole

21 lipca, 2021

Społeczeństwo, jakie znamy dzisiaj, a cały postęp i ewolucja, które osiągnęliśmy w krótkim czasie, nie byłyby możliwe bez Internetu, najważniejszego narzędzia tego stulecia , które zdigitalizowało i zglobalizowało świat, aby połączyć nas bez względu na odległość, oszczędzaj nam czas we wszelkiego rodzaju czynnościach i zwiększaj naszą produktywność dzięki nieskończonym narzędziom.

W szczególności dzięki przeglądarkom, które umożliwiają wprowadzanie i pobieranie wszelkiego rodzaju treści przy jednoczesnym przechowywaniu informacji i synchronizowaniu między różnymi urządzeniami osobistymi, jak ma to miejsce w przypadku Google Chrome.

Google Chrome to oficjalna przeglądarka Google i najpopularniejsza w aktualizacji z tego samego powodu, oprócz tego, że w symbiotyczny sposób uzupełnia resztę narzędzi Google dla wygody użytkownika. W ten sposób możesz skonfigurować i ustawić Google Chrome jako domyślną stronę główną i dostosować ją do własnych upodobań.

Będąc narzędziem wieloplatformowym, umożliwia to utworzenie konta w Google Chrome w celu synchronizowania danych przeglądania między wszystkimi urządzeniami osobistymi, aby zaoszczędzić czas podczas korzystania z przeglądarki , mając zawsze dostępne prywatne dane przeglądania, tak jak to było wcześniej. ustawienia, historię i hasła do innych kont.

Czytaj więcej  Jak przenosić, rozszerzać lub przeciągać ekran w lewo na moim komputerze z systemem Windows 10

A jeśli Google Chrome nie jest jeszcze Twoją domyślną przeglądarką i chcesz ją zmienić, nie będziesz musiał zaczynać od zera ze wszystkimi osobistymi ustawieniami , ponieważ umożliwia importowanie i eksportowanie zakładek z Mozilla Firefox do Chrome, dzięki czemu preferencje przeglądania mogą automatycznie przenosić się między przeglądarkami w mgnieniu oka.

Należy również wspomnieć, że Google Chrome ma również oficjalny sklep z rozszerzeniami, który dodaje nowe narzędzia do przeglądarki, które mogą uzupełniać Twoją codzienność na wiele kreatywnych sposobów , aby ułatwić proces przeglądania i uczynić go bardziej rozrywkowym przez cały czas, zgodnie z Twoimi osobistymi preferencjami.

Z tych powodów Google Chrome jest obecnie najczęściej używaną przeglądarką, dostosowując się do potrzeb użytkownika, bez względu na to, jak bardzo jest on konkretny, i umożliwiając Ci dostosowanie przeglądarki do własnych potrzeb w prosty sposób. . Z tego powodu dzisiaj pokażemy, jak przenieść lub umieścić pasek adresu Google Chrome w dół lub na dole.

Indeks ()

 1. Przesuń pasek adresu na dół
 2. Przenieś pasek adresu z powrotem na górę
Indeks

  Przesuń pasek adresu na dół

  Czytaj więcej  Jak uniemożliwić nieznanym kontaktom pisanie do mnie wiadomości telegramowych?

  Jak wspomnieliśmy wcześniej, jedną z wielkich zalet przeglądarki Google Chrome nad resztą jej bezpośrednich konkurentów jest sposób, w jaki pozwala ona dostosować platformę. Szczególnie dla użytkowników smartfonów, gdzie zalecane jest przesunięcie paska adresu do dołu, aby był wygodniejszy dla palców użytkownika.

  Aby dostosować wygląd przeglądarki, musisz upewnić się, że masz zaktualizowaną aplikację do najnowszej dostępnej wersji. Następnie otwórz przeglądarkę i wpisz „chrome: // flags” w pasku adresu, aby otworzyć okno eksperymentu Chrome na Androida i komunikat ostrzegawczy.

  Wybierz trzy punkty w prawym rogu, aby otworzyć menu i wpisz „Wyszukaj na stronie”, gdzie masz zamiar napisać „Chrome Home”, aby wejść do Chrome Home Android i zaznacz opcję „Włącz” , a następnie uruchom ponownie przeglądarkę zmiany wejdą w życie.

  Przenieś pasek adresu z powrotem na górę

  Jeśli nie czujesz się komfortowo ze zmianami wprowadzonymi w pasku adresu i nie wiesz, jak je cofnąć bez domyślnego resetowania ustawień przeglądarki, możesz postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami i w mgnieniu oka będziesz w stanie cofnij zmiany.

  Wejdź do przeglądarki Chrome i w pasku adresu wpisz „chrome: // flags”, następnie w pasku wyszukiwania wyszukaj „Home”, a zobaczysz, że Chrome Home jest domyślnie włączony, usuń tę opcję i możesz wrócić, aby zmienić Strona główna Chrome do domyślnej wartości domyślnej.

  Czytaj więcej  Jak poznać miejsce, w którym umarłeś w Minecrafcie i znaleźć współrzędne swojej ostatniej śmierci?

  Aby zakończyć proces, dotknij przycisku „Uruchom ponownie ”, aby ponownie uruchomić przeglądarkę, a następnie wpisz „chrome: // restart”, aby całkowicie zrestartować aplikację przeglądarki na urządzeniu mobilnym.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji