Jak przenieść lub przenieść światy lub mapy Minecraft z jednego urządzenia na drugie w prosty sposób?

5 lipca, 2022

Popularność, jaką zdobył Minecraft , wynika z faktu, że jest to gra, w której liczba rzeczy, które możesz w niej zrobić, wydaje się nieskończona. Gdzie możesz odkrywać światy, tworzyć je, walczyć z zaciekłymi rywalami lub budować własną wioskę. Ale trzeba nauczyć się wykonywać zaklęcia lub wiedzieć, jakie przedmioty odebrać. Ale w następnym przedstawimy ci sztuczkę, dzięki której możesz łatwo przekazywać lub przenosić światy lub mapy z jednego urządzenia na drugie w grze Minecraft.

Wszechstronność, jaką oferuje Minecraft podczas grania, jest taka, że ​​możesz to zrobić bez konieczności korzystania z Internetu lub danych . Coś, co zresztą fani bardzo lubią, zwłaszcza jeśli spędzasz długie dni za ekranem. Ale teraz nauczymy cię sztuczki, która nie ma nic wspólnego z zaklęciami, światami, smokami, zombie czy wieśniakami.

Jeśli czytasz ten artykuł, to być może dlatego, że już utworzyłeś konto w Minecraft i chcesz wiedzieć, o co w tym chodzi. Od kiedy grasz na telefonie komórkowym, komputerze osobistym lub tablecie. Prawdopodobnie nie chcesz stracić stworzonych światów, jeśli spróbujesz grać na innym urządzeniu.

Czytaj więcej  Jak szybko i łatwo ukryć lub zablokować historię na Instagramie?

  Indeks

   Kroki, aby przenieść swoje światy i mapy Minecraft z jednego urządzenia na drugie

   W poniższym artykule pokażemy Ci proste kroki, które możesz wykonać, jeśli chcesz przenieść swoje światy lub mapy z jednego urządzenia z Androidem na drugie. Ważne jest, aby nie pomijać żadnych instrukcji, w przeciwnym razie możesz stracić wszystko, co osiągnąłeś do tej pory w Minecrafcie. Zobaczysz, że wykonanie tego zadania jest tak proste, jak pobranie najnowszej wersji gry na PC.

   Przed rozpoczęciem samouczka musisz wziąć pod uwagę następujące zalecenia. Po pierwsze, upewniasz się, że urządzenie z Androidem ma wystarczającą ilość pamięci. Z drugiej strony musisz mieć zaktualizowany Minecraft do najnowszej dostępnej wersji w języku hiszpańskim, jeśli się do tego zastosujesz, możemy zacząć.

   Zazwyczaj gramy w grę na komputerze osobistym i chcemy przenieść ją na telefon komórkowy lub tablet , w obu przypadkach musisz podłączyć urządzenie. Zrobisz to za pomocą kabla USB. Po wykonaniu tego kroku na ekranie pojawi się następujący komunikat < Odzyskaj stworzone światy Minecraft Pocket >.

   Czytaj więcej  Jak łatwo przenieść konwersacje lub czaty WhatsApp z jednego telefonu komórkowego na drugi?

   Ale w naszym konkretnym przypadku wybierzemy opcję „Aktywuj pamięć USB”, a następnie musisz kliknąć opcję „Akceptuj”, która jest wyświetlana na urządzeniu.

   Kroki do synchronizacji urządzenia

   Teraz musisz wykonać następujące czynności, jeśli chcesz przenieść grę z jednego komputera na inne urządzenie , musisz wykonać następujące czynności. Musisz zlokalizować „Eksplorator plików”, a następnie „ Discolocal" iw tym miejscu znajdziesz folder, w którym znajduje się gra.

   Teraz, jeśli transfer odbywa się z telefonu komórkowego lub tabletu na komputer, musisz wykonać następujące czynności. Musisz poszukać karty Micro SD lub pamięci wymiennej, a tam znajdziesz folder, w którym przechowywana jest gra. Po znalezieniu folderu na dowolnym urządzeniu musisz wybrać ten folder.

   I tam zobaczysz kilka folderów, w naszym przypadku wybierzemy ten o nazwie „Gry”, aw środku znajdziemy kolejny folder „com.mojang”, który otworzymy. Znajdźmy teraz dwa nowe foldery i wybierzmy ten o nazwie „” Minecraft Worlds"” i będą stworzone przez Ciebie światy.

   Teraz wszystko, co musisz zrobić, to skopiować i wkleić światy i mapy do urządzenia, które chcesz przenieść lub przekazać . W ten sposób będziesz mógł grać na nowym urządzeniu bez obawy, że przegrasz grę. To oczywiście, jeśli wykonałeś kroki, które wyjaśniliśmy ci w tym interesującym artykule co do joty.

   Czytaj więcej  Czym są okrzyki i bity na Twitchu i ile kosztuje 1000 bitów w euro i dolarach?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji