Jak przekonwertować mój Android WhatsApp na styl iPhone'a Zmiana emotikonów bardzo łatwo!

12 maja, 2022

Obecnie możliwe jest tworzenie połączeń między różnymi platformami, takimi jak ta między WhatsApp a Facebookiem. Coś, co wydaje się nam niezwykle fantastyczne, ale można też wprowadzić inne zmiany, które mogą Cię jeszcze bardziej zaskoczyć. Ma to związek z najczęściej używanymi obecnie wiadomościami bezpośrednimi. A następnie przedstawimy Ci w poniższym artykule , jak przekonwertować WhatsApp ze stylu Androida na iPhone'a za pomocą emotikonów.

WhatsApp to komunikator, który cieszy się dużą popularnością i nie ustępuje po zrewolucjonizowaniu metod komunikacji. Ponieważ dzięki jego zastosowaniu możemy wysyłać wiadomości pisemne, wiadomości audio, prowadzić grupowe rozmowy wideo itp. A teraz jest to możliwe, jeśli używasz telefonu komórkowego z Androidem, aby mieć styl iPhone'a z emotikonami.

Jest to pomysł, który może spodobać się wielu użytkownikom, ponieważ niektóre funkcje, które WhatsApp pozwala na telefon współpracujący z iOS. Nie mogą być dostępne na telefonie komórkowym z systemem operacyjnym Android.

Jak przekonwertować mój Android WhatsApp na styl iPhone'a Zmiana emotikonów bardzo łatwo!

Coś podobnego można zrobić za pomocą iPhone Emojis na Instagramie , aby umieścić go na Androidzie. Z tego powodu pokażemy Ci bardzo prosty sposób, w jaki będziesz mógł przekonwertować WhatsApp ze stylu Androida na iPhone'a.

Czytaj więcej  Jak usunąć lub usunąć ikony lub skróty z ekranu mojego telefonu komórkowego?

  Kroki, aby przekonwertować Androida WhatsApp na styl iPhone'a

  Dla użytkowników, którzy mieli okazję korzystać z aplikacji WhatsApp na obu systemach operacyjnych, takich jak Android i iOS. Udało im się zweryfikować, że aplikacja na urządzeniach Apple ma znacznie wyższą funkcjonalność i styl niż na urządzeniach z Androidem. A jeśli masz Androida i chcesz, aby WhatsApp miał ten sam styl, co ten pokazany w Apple, możesz to zrobić.

  I do tego musisz wykonać proste kroki, które wskażemy w tym artykule. Ale musisz wiedzieć, że będziesz musiał pobrać go na swój telefon komórkowy lub, jeśli już go masz, zaktualizuj do najnowszej wersji YoWhatsApp. Dzięki niemu będzie można wprowadzić potrzebne zmiany, abyśmy mogli mieć styl iPhone'a lub emotikony.

  Aby rozpocząć musimy wejść do WhatsApp z naszego urządzenia z Androidem, kolejnym krokiem jest wejście do menu opcji aplikacji. W tym celu musimy kliknąć ikonę z trzema kropkami, aby wyświetlić opcje i wybrać „Ustawienia”. Następnym krokiem jest wybranie opcji „Czaty”.

  I jako ostatni krok, musisz wybrać opcję „Kopia zapasowa”, w ten sposób będziesz mógł przechowywać wszystkie informacje, które masz w aplikacji WhatsApp. Teraz musisz usunąć aplikację WhatsApp ze smartfona. A teraz musisz zainstalować, jeśli nie masz aplikacji YoWhatsApp , która jest dostarczana z motywem iPhone'a.

  Czytaj więcej  Co to jest KPI i jakie są jego typy? Jak łatwo zrobić KPI

  Korzystanie z aplikacji YoWhatsApp z motywem iPhone'a

  Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu mobilnym należy ją wprowadzić, kolejnym krokiem jest przejście do sekcji „YoMods” a następnie wybranie opcji „YoTheme”. Teraz w tej sekcji musimy wybrać opcję „Załaduj motywy” i tutaj musisz znaleźć motyw iPhone'a. W ten sposób będziesz mieć styl iPhone'a WhatsApp na swoim urządzeniu z Androidem.

  Teraz musimy tylko móc mieć efektowne emotikony, z których korzysta iPhone, a do tego wystarczy wejść do wirtualnego sklepu Google. Tak, ponieważ czytasz go w Sklepie Play, będziesz mógł pobrać doskonałą aplikację o nazwie iFont. Dzięki któremu nie tylko będziesz mógł pobrać pakiet iOS Emojis, ale także zmienić czcionkę swojego telefonu komórkowego.

  I w ten sposób zakończyliśmy ten samouczek, który może pokazać doskonałą opcję, a to nie było możliwe. Ale jeśli tak jest, podobnie jak WhatsApp Emojis można zaktualizować do najnowszej wersji. W prostych krokach nauczyłeś się konwertować Androida WhatsApp na styl iPhone'a, zmieniając emotikony.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji