Jak przekonwertować lub przekształcić nagranie ZOOM na format wideo MP4 online za darmo?

18 kwietnia, 2022

Sposób, w jaki się komunikujemy, zmienił się całkowicie w ciągu zaledwie 2 lat. W zasadzie poprzez rozwój technologii i narzędzi cyfrowych. A po drugie, z powodu pandemii, której doświadcza świat. I pomimo tego, że to nowe życie dotknęło wielu, prawda jest taka, że ​​duża część użytkowników przyzwyczaiła się do narzędzi takich jak zoom , co pozwala bardzo łatwo wejść na spotkanie z telefonu komórkowego lub komputera .

Jak przekonwertować lub przekształcić nagranie ZOOM na format wideo MP4 online za darmo?

Prawda jest taka, że ​​podbija on serca wielu, ponieważ jest idealną alternatywą dla użytkowników Skype'a. Zoom pozwala dołączyć do rozmowy wideo z udostępnianiem ekranu , rozmawiać z dużą liczbą osób i nie tylko. Ale oczywiście, aby to osiągnąć, musisz nauczyć się dołączać do spotkania Zoom z komputera, co jest bardzo proste.

Niektórzy nie wiedzą, że możliwe jest nagranie na wideo wszystkiego, co widzimy i słyszymy podczas spotkania. Ten plik, który jest generowany po zakończeniu nagrywania, powinien teoretycznie być w formacie MP4 . Ale nie zawsze tak się dzieje.

Czytaj więcej  Jak korzystać z Map Google, aby zlokalizować, gdzie mój samochód jest zaparkowany?

Dlatego chcemy wyjaśnić, jak przekonwertować nagranie Zoom do formatu MP4. Zauważysz, że nie jest to wcale skomplikowane i potrzebujesz tylko darmowych narzędzi online.

  Jak za darmo przekonwertować nagrany film ze spotkania Zoom?

  Wyobraźmy sobie przez chwilę, że nie chciałeś instalować aplikacji zoom na swoim telefonie lub komputerze . Zamiast tego zdecydowałeś się na wersję online. Jeśli masz zamiar rozpocząć spotkanie lub rozmowę z inną osobą, najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest zalogowanie się lub prowadzenie. Dostajesz to wraz z kodem, który dostarczy Ci inna osoba.

  Po tym będziesz mógł wejść na spotkanie i mieć możliwość nagrywania ekranu. Pod koniec spotkania przechodzisz do zakończenia nagrywania, a plik zostanie automatycznie wygenerowany w określonym formacie wideo . Ten format może być MP4 lub, w przypadku jego braku, MKV.

  Po zakończeniu nagrywania spotkania Zoom

  W przypadku, gdy jest to drugie, musisz przystąpić do pobrania i uzyskania pliku wideo zapisanego na komputerze. Następnie przejdź do google i wpisz „ konwerter wideo online ”. W wynikach zauważysz, że istnieje wiele opcji do wyboru. Możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada, ale zalecamy pierwsze 2. Równie dobrze może to być „Konwertuj wideo online” lub „Konwertuj online”.

  Czytaj więcej  Kiedy Amazon Flex przyjedzie do Meksyku? Jeszcze nie dotarła, czy już? Częste pytania

  Obie opcje są bardzo dobre i łatwe w użyciu, a ponadto są całkowicie bezpłatne i dają możliwość zalogowania się za pomocą konta Google. Możesz więc przechowywać konwersję w chmurze i zostawić miejsce na swoim komputerze. Jedną kwestią, o której musimy wspomnieć i która jest ważna, jest to, że oba konwertery dają możliwość konwersji na inne formaty wideo. To na wypadek, gdybyś tego potrzebował.

  Ważne jest, aby wiedzieć, że tę samą procedurę można wykonać z telefonu komórkowego z zainstalowaną na nim aplikacją. Musisz tylko nauczyć się nagrywać spotkanie Zoom z telefonu komórkowego, a następnie wykonać dokładnie tę samą procedurę, którą wyjaśniliśmy powyżej.

  Czy konwersja wideo jest automatyczna czy ręczna?

  Musisz zrozumieć jedną rzecz i być bardzo jasnym: dziwne jest, że po nagraniu spotkania w Zoom, ostateczny plik nie jest w formacie MP4. Ale to może się zdarzyć. Wynika to przede wszystkim z błędów i problemów z konwersją po stronie Zoom jako platformy.

  Niezależnie od tego, czy korzystasz z platformy Zoom online , czy też korzystasz z aplikacji mobilnej czy wersji komputerowej, na końcu zostanie wygenerowany plik. Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić ten plik w odpowiednim folderze, zweryfikować jego format, a jeśli nie ma go w .MP4, wybierz niektóre opcje, o których wspomnieliśmy wcześniej.

  Czytaj więcej  Jakie są najlepsze bezpłatne aplikacje do zapisywania zdjęć, obrazów i filmów w chmurze?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji