Jak pracować w CornerShop z samochodem lub bez i jakie są wymagania wstępne

1 września, 2022

Celem Cornershopu jest pośrednictwo w zakupie artykułów spożywczych online, za pośrednictwem aplikacji mobilnej, gdzie zostaną one następnie dostarczone użytkownikowi do wskazanego miejsca docelowego. Tutaj opowiemy Ci, jak pracować w Cornershop z samochodem lub bez i jakie są wymagania, aby wejść.

Z poziomu aplikacji będzie można zrobić listę zakupów w supermarkecie , gdzie wyświetli się nam katalog ze wszystkimi produktami, z których użytkownik będzie mógł wybrać te, które chce ze wszystkich dostępnych sklepów, w których będzie wtedy kupujący odpowiedzialny za dostarczenie tego samego do miejsca wskazanego przez użytkownika. Jest to coś bardzo podobnego do Uber eats, gdzie można zamówić dwa adresy jednocześnie i mają sojusz z Corneshopem w niektórych krajach.

Jak pracować w CornerShop z samochodem lub bez i jakie są wymagania wstępne

CornerShop w momencie wykonywania całej procedury zazwyczaj dokonuje dwóch opłat, z których najpierw obciąży nas „ubezpieczeniem” na kwotę 85% wybranych przez nas artykułów spożywczych i po dokonaniu wszystkich zakupów pobierze nam 15% pozostałych.

Usługa dostawy do domu będzie już uwzględniona, nie martw się o to, ale jeśli chcesz wiedzieć, jakie procenty obsługują, wahają się one od 0% do 18%, jest to uwzględnione w 100%, które wcześniej zapłaciliśmy, więc to nie jest generowane bez dodatkowych opłat.

Czytaj więcej  Jak eksportować i importować dowolny typ formatu w programie Excel — wszystkie formaty

Jeśli chcesz zarobić trochę dodatkowych pieniędzy w miesiącu i chcesz wypróbować tę aplikację, tutaj dowiesz się wszystkiego o tym, jak pracować w Cornershop z samochodem lub bez i jakie są wymagania, aby wejść . Jest bardzo podobny do franczyzy Amazon Flex, tylko w tym przypadku Corneshop współpracuje z oddziałami.

  Indeks

   Sposoby pracy w Cornershopie z samochodem lub bez i jakie są wymagania, aby wejść

   Praca jako „shopper”, bo tak nazywa się kupujących, jest dobrą alternatywą pracy we wszystkich aspektach, a co najważniejsze, możesz wybrać czas obsługi, który chcesz poświęcić każdego dnia . Dlatego zarobki, które chcesz uzyskać, będą zależeć wyłącznie od Ciebie, im więcej tym lepiej, mając możliwość wyboru najbardziej preferowanych godzin.

   dostawa do domu na rogu?

   Cornershop to platforma posiadająca wyłącznie tryb shopper (Kupujący) , który odpowiada za pozyskiwanie i dostarczanie zamówienia klienta w miejscu i czasie przez niego ustalonym. Posiadanie samochodu jest ważne, aby zoptymalizować czas dostawy, a tym samym skorzystać ze świadczenia większej liczby usług w ciągu dnia, ale nie jest konieczne posiadanie samochodu do pracy w firmie.

   Wymagania, które należy spełnić, aby zostać klientem Cornershop:

   Konieczne jest zaznaczenie, że jeśli chcesz pracować z Corneshop za pośrednictwem Ubera, musisz zapisać się jako kierowca partnera Uber i zarejestrować się na jego platformie . Jeśli chcesz pracować bezpośrednio z nimi , wymagania będą następujące :

   Czytaj więcej  Jak podłączyć kilka telewizorów do tego samego sygnału przez kabel cyfrowy bez dekodera, krok po kroku?

   kup sklep na rogu

   • Będąc powyżej 18 lat.
   • Mieć dostępny pojazd (wymaganie to nie jest niezbędne do uzyskania akredytacji jako kupujący).
   • Wypełnij formularz udostępniony przez Cornershop, wpisując następujące informacje: imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail, region itp.
   • Przeprowadź osobistą rozmowę kwalifikacyjną i uzyskaj akceptację w procesie selekcji.
   • Po wybraniu od razu rozpoczniesz współpracę z doświadczonym „kupującym”, który poprowadzi Cię w nową podróż, wyjaśniając wszelkie pojawiające się po drodze wątpliwości, takie jak miejsca do kupienia, jak robić zakupy itp.

   Jak widać, nie jest konieczne posiadanie pojazdu do świadczenia usługi Cornershop shopper , ponieważ mogą oni dokonywać zakupów i dostaw w miejscach w pobliżu sklepu, w taki sposób, że można to zrobić w krótkim czasie bez konieczności konieczność użycia pojazdu do odpowiedniej dostawy.

   Dostawę zamówień można zaplanować zgodnie z preferowanym czasem użytkownika, który zamówił usługę. W każdym razie możesz zobaczyć często zadawane pytania na jego oficjalnej stronie internetowej.

   Praca w Cornershop bez samochodu w miejscach blisko miejsc zakupu ma tę zaletę dla kupujących i użytkowników, że dostawa jest szybka, a być może nie ma niedogodności związanych z szukaniem miejsca parkingowego lub parkowaniem samochodu. w obszarach mieszkalnych lub handlowych, gdzie jest ich mało.

   Czytaj więcej  Co to jest adres URL? Poznaj jego funkcję, części i typy

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji