Jak pracować nad zamówieniami teraz jako kierowca dostawy i dołączyć do zespołu dostawy?

16 czerwca, 2022

Popularność, jaką zdobyły teraz firmy kurierskie, jest niesamowita i kto by pomyślał, że to dzięki globalnemu wpływowi, takiemu jak koronawirus. Prawda jest taka, że ​​zakupy online wzrosły i firmy takie jak dostawcy potrzebują mężczyzn. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w wolnym czasie, to jest Twoja szansa. A w tym artykule wyjaśnimy, jak pracować w Requests Now jako osoba dostarczająca i być częścią zespołu dostawczego.

Jak być może już wiesz, na rynku jest wiele firm kurierskich, takich jak między innymi Globo, Uber Eats, Rappi i nie wiemy, która z nich jest najlepsza . Ale prawda jest taka, że ​​każdego dnia do ich zespołu dołącza coraz więcej osób. A w Zamówieniach to już nie jest wyjątek i właśnie z tego powodu stworzyliśmy ten artykuł, aby pokazać Ci, jak to zrobić.

Jak pracować nad zamówieniami teraz jako kierowca dostawy i dołączyć do zespołu dostawy?

Innym aspektem, o którym należy pamiętać podczas rejestracji w Requests Now, jest to, że firma nie wymaga większych wymagań, aby z nią pracować. Po prostu doskonałe usposobienie i ziarna do wykonywania pracy, która pomaga wielu ludziom. Więc nie traćmy więcej czasu i zobaczmy poniżej, co trzeba zrobić, aby pracować jako doręczyciel w Orders Now.

Czytaj więcej  Jak mogę utworzyć i udostępnić łącze, łącze lub zaproszenie grupy WhatsApp WhatsApp

  Indeks

   Wymagania do pracy w Orders Now jako doręczyciel

   Orders Now to firma kurierska, która oferuje swoim klientom doskonałą obsługę , a przy częstym korzystaniu z aplikacji masz dostęp do innych korzyści. Takich jak uzyskanie kuponów promocyjnych lub rabatowych . Ale stało się to również najlepszą opcją, jeśli szukasz pracy, która generuje stały dochód.

   Dlatego jeśli już podjąłeś decyzję o byciu częścią zespołu realizującego Zamówienie , powinieneś już znać te informacje. Przede wszystkim wnioskodawca musi mieć ukończone 18 lat oraz mieć wszystkie swoje dokumenty w porządku i aktualne, takie jak dowód osobisty.

   Kolejnym wymaganiem, które jest bardzo ważne, ponieważ będzie to łącznik między Tobą a firmą, jest posiadanie smartfona. A jako ostatni wymóg to posiadanie własnego pojazdu z dokumentami w porządku i nie jest to ograniczenie, gdzie może to być również motocykl lub rower.

   Jaką pracę wykonuje dostawca w Orders Now

   Po wybraniu jako doręczyciel w Zamówieniach , powinieneś zapoznać się z Aplikacją, aby wiedzieć, jak działa bardzo dobrze. Zamówienia złożone przez klientów dotrą na Twój telefon. Aby wypełnić swoje zobowiązania, będziesz musiał użyć innej aplikacji znanej jako RoadRunner.

   Czytaj więcej  Jak aktywować dwuetapowe uwierzytelnianie lub weryfikację na moim koncie na Instagramie?

   Dzięki niemu zostanie ustalona trasa, którą musisz podążać, ale poznasz również inne ważne informacje dotyczące Twojej lokalizacji i celu podróży. Ale nie bój się, ponieważ korzystanie z aplikacji jest bardzo proste i działa w następujący sposób. Zamówienia zaczną przychodzić na Twój telefon komórkowy, gdy tylko otrzymasz powiadomienie o zamówieniu, musisz je szybko przyjąć.

   Dzieje się tak, ponieważ po upływie minuty i nieodebraniu zamówienia przez Ciebie, zostanie ono przeniesione do innej osoby doręczającej, która znajduje się w tym samym rejonie. Po przyjęciu zamówienia zostaniesz powiadomiony, gdzie powinieneś odebrać zamówienie klienta. Po otrzymaniu paczki i oznaczeniu jej jako takiej, otrzymasz informacje o kliencie i miejsce docelowe dostawy.

   Kiedy dostarczasz zamówienie do klienta, musisz wejść do wniosku i zakończyć proces dostawy, aby otrzymać nowe zamówienie. Widzisz, jak proste jest korzystanie z aplikacji dla kurierów w Zamówieniach Teraz. Tak proste, jak składanie reklamacji i zapytań za pośrednictwem numerów telefonów firmy.

   To kończy się interesującym artykułem, w którym chciałem nauczyć Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby pracować w Orders Now jako dostawca. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować, a my z przyjemnością odpowiemy na Twoje wątpliwości.

   Czytaj więcej  Jak naprawić lub naprawić bootloop lub nieskończoną pętlę na Androidzie bez utraty danych

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji