Jak poznać lub poznać adres IP przeglądarki Google Chrome do pingowania

13 października, 2021

Mówienie o adresie IP witryny jest zwykle nieco skomplikowane, jeśli nie należysz do osób, które są w pełni zaangażowane w świat cybernetyczny. Wiele razy zdarza się zamieszanie i są ludzie, którzy uważają, że adres IP jest używany do śledzenia telefonu z Androidem, którego nie można znaleźć w Google.

Ale w rzeczywistości temat obejmuje bardziej dziedzinę cyberbezpieczeństwa, z tego powodu poniżej wyjaśnimy szczegółowo, czym jest adres IP , aby wiedzieć, z czego składa się adres IP Google, a następnie wiedzieć, jak pingować adres IP.

Jak poznać lub poznać adres IP przeglądarki Google Chrome do pingowania

  Indeks

   Co to jest adres IP? Jaki jest adres IP Google

   Aby lepiej zrozumieć ten temat, ważne jest, aby wiedzieć, czym jest adres IP, adres IP to seria liczb, które mają wszystkie urządzenia. Bardzo ważne jest, aby dobrze opanować tę koncepcję.

   Czytaj więcej  Jak odblokować lub odblokować zablokowany telefon komórkowy Huawei i móc go ponownie używać?

   Ponieważ po osiągnięciu domeny adresu IP łatwiej będzie poznać potrzebne nam adresy IP. IP to protokół internetowy używany do identyfikacji wszystkich urządzeń podłączonych do sieci.

   Z drugiej strony adres IP Google polega na możliwości identyfikacji wszystkich używanych urządzeń z przeglądarki. Podkreślając, że dobre zarządzanie tym problemem może nawet pomóc zapobiec atakowi komputerowemu , ponieważ wiedząc, jak zlokalizować urządzenia za pomocą ich identyfikacji, to znaczy za pomocą adresu IP, będziesz mieć dokładne informacje, czy to adres publiczny, czy prywatny. .

   Ogólnie rzecz biorąc, adres IP lub adres IP Google będzie można zdefiniować jako identyfikator przypisany do każdego urządzenia.

   Jak pingować, aby znaleźć adres IP?

   Ten temat, jak pingować, aby znaleźć adres IP, może nawet pomóc chronić Twoje konto Google przed hakerami , ponieważ będziesz mógł wiedzieć, czy atakują one Twoją cyberprzestrzeń.

   Istnieją różne sposoby poznania adresu IP, najczęściej używanym jest pingowanie, pingowanie to poznanie adresu IP , używając polecenia znanego jako ping.

   To polecenie ping, aby znaleźć adres IP, jest najczęściej używane podczas pracy z Google . Ale w ten sam sposób, jeśli chcesz pingować, aby poznać adres IP, powinieneś zrobić to, co następuje.

   Czytaj więcej  Jak zaktualizować mapy i system mojego TomTom Homem GPS do najnowszej bezpłatnej wersji?

   Najpierw będziesz musiał przejść do części, w której znajduje się logo Windows, która jest początkiem, będziesz odpowiedzialny za wyszukiwanie wiersza polecenia, otworzysz to okno, aby uzyskać opcję pisania.

   Gdy znajdziesz się w oknie wiersza poleceń, jedynym poleceniem, którego powinieneś użyć, jest polecenie ping, aby znaleźć adres IP, którego szukasz, na przykład może to być adres podłączonej drukarki. Tam, gdzie pojawia się nazwa tej drukarki, jedyne polecenie, którego należy użyć, to: ping i naciśnij enter.

   Kroki, aby móc poznać adres IP przeglądarki Google Chrome do ping

   Teraz, gdy wiemy, czym jest adres IP i wiemy, jak znaleźć adres IP za pomocą polecenia ping, wyjaśnimy krok po kroku, jak poznać adres IP Google za pomocą polecenia ping.

   Nawet wykonując te czynności, będziesz w stanie znaleźć adres IP dowolnego serwera . Jak zawsze, pierwszą rzeczą do zlokalizowania jest logo Windows, aby móc otworzyć start, następnie w części wyszukiwania musisz zadbać o wyszukiwanie tam, gdzie są napisane symbole systemowe, te dwa kroki będą zawsze naprawione dla dowolnego adresu lub dla dowolne polecenie.

   Czytaj więcej  Jak utworzyć i skonfigurować automatyczną odpowiedź na wiadomości e-mail odebrane w Gmailu - Odpowiadaj automatycznie Gmailowi

   Teraz, gdy otworzysz okno wiersza polecenia i musisz wpisać tekst, tekst do wpisania to: wyszukaj programy. Dostaniesz opcję drugiego tekstu, to znaczy: google.com, ale z poleceniem ping i tak łatwo uzyskasz adres IP Google Chrome.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji