Jak poznać lub odzyskać hasło do mojego konta na Instagramie, jeśli go zapomniałem lub nie pamiętam?

26 czerwca, 2021

Zapomnienie hasła do konta osobistego jest jednym z najczęstszych i żmudnych problemów, które występują dzisiaj , ponieważ może to prowadzić do marnowania czasu, jeśli pracujesz z sieciami społecznościowymi, lub po prostu fakt utworzenia nowego konta jest denerwujący przez wszystkich wysiłek, jaki włożyliśmy w poprzednie konto.

Jak poznać lub odzyskać hasło do mojego konta na Instagramie, jeśli go zapomniałem lub nie pamiętam?

Problemy te zazwyczaj występują w sieciach społecznościowych , ponieważ są one obecnie najczęściej używanymi narzędziami komunikacji na całym świecie. Zwłaszcza w sieciach społecznościowych, takich jak Instagram, których popularność rośnie dzięki łatwości obsługi dla użytkownika poprzez synchronizację symbiotyczną z telefonem.

Ze względu na to, że jest całkowicie wizualną siecią społecznościową, Instagram ma nieskończoną liczbę zalet i kilka wad , szczególnie w przypadku marketingu cyfrowego i promowania wszelkiego rodzaju firm bez konieczności wydawania pieniędzy na reklamę za pośrednictwem tradycyjnych mediów. Dlatego zawsze bezpieczne hasło do Instagrama jest w dzisiejszych czasach niezbędne.

Podobnie Instagram oferuje szeroki zakres opcji na wypadek utraty hasła, dzięki czemu można je dostosować do Twoich konkretnych potrzeb i nie musisz zaczynać od zera z nowym kontem. Dlatego w tym artykule pokażemy, jak poznać lub odzyskać hasło do konta na Instagramie, jeśli je zapomniałem lub nie pamiętam.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, czy ktoś usunął lub zablokował mnie na Facebooku

  Odzyskaj hasło do Instagrama

  Aby nie zapomnieć hasła do swojego konta na Instagramie, zaleca się okresową zmianę hasła, aby zapobiec możliwym atakom komputerowym , kradzieży konta lub danych osobowych. W takim przypadku, że stanie się najgorsze, za pośrednictwem platformy będziesz mógł w krótkim czasie odzyskać swoje konto.

  Pierwszą dostępną metodą odzyskania hasła do Instagrama jest podanie nazwy użytkownika lub adresu e-mail . Wystarczy otworzyć aplikację nie będąc zalogowanym i wybrać opcję: Zapomniałeś hasła? na iOS lub Zapomniałeś danych do logowania? dla Android.

  Teraz wybierz swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail, wprowadź go, a następnie kliknij Wyślij link dostępu , dzięki czemu otrzymasz e-mail z linkiem do wprowadzenia nowego hasła. Po wprowadzeniu zapisz zmiany i zaloguj się tym hasłem.

  Dostępna jest również opcja odzyskania hasła za pomocą wiadomości tekstowej , chociaż ta opcja jest dostępna tylko dla systemu Android, opcja dla urządzeń z systemem iOS jest wciąż w fazie rozwoju.

  Otwórz aplikację i wybierz opcję: Zapomniałeś danych logowania? następnie wprowadź swoją nazwę użytkownika i zaznacz opcję Wyślij SMS . Otrzymasz wtedy wiadomość na numer telefonu, za pomocą którego utworzyłeś konto, z niezbędnymi instrukcjami, aby zresetować hasło do konta.

  Czytaj więcej  Jak skonfigurować politykę bezpieczeństwa i prywatności na Instagramie?

  Na koniec można również zmienić hasło do Instagrama przez Facebook . Wystarczy otworzyć aplikację i wybrać opcję: Zapomniałeś hasła? na iOS lub Zapomniałeś danych do logowania? dla Android. W systemie iOS ta opcja jest dostępna z ekranu głównego.

  Następnie zaznacz opcję: Zaloguj się przez Facebooka i kontynuuj. Pamiętaj, że możesz użyć tej opcji tylko wtedy, gdy masz zsynchronizowane oba konta przed zapomnieniem hasła.

  Odzyskaj skradzione konto na Instagramie

  Kradzież kont na Instagramie staje się coraz częstsza, w szczególności ze względu na brak prewencji ze strony użytkowników poprzez niezmianę na bieżąco hasła do swoich kont. Używając głównie metody phishingu , wielu hakerów może łatwo ukraść Twoje informacje bez Twojej wiedzy.

  Jeśli musisz odzyskać swoje konto, jeśli zostanie skradzione, wykonaj kolejne kroki. Otwórz aplikację i na ekranie głównym wybierz opcję Potrzebuję dodatkowej pomocy. Następnie wprowadź adres e-mail i numer telefonu, za pomocą którego otworzyłeś swoje konto.

  W ten sposób otrzymasz sześciocyfrowy kod na swój adres e-mail i numer telefonu , wpisz ten kod na Instagramie i w ten sposób łatwo odzyskasz swoje konto.

  Czytaj więcej  Jak mogę zagrać w grę wieloosobową w Minecrafcie, jeśli mi na to nie pozwolisz - Rozwiązanie, aby dołączyć do świata w Minecrafcie

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji