Jak poznać i zmienić nazwę użytkownika i nazwę administratora w systemie Windows 10?

25 maja, 2022

Windows 10 to system operacyjny, który był najczęściej używany w ostatnich latach, z szeroką gamą funkcji , które czynią go doskonałym narzędziem. Dla użytkowników ważne jest, aby mieć jak najwięcej możliwości dostosowania, aby móc mieć rzeczy tak, jak lubią.

Właśnie z tego powodu w systemie Windows włączono możliwość wybrania nazwy administratora, która będzie jednocześnie nazwą folderu, w którym zapisywane są wszystkie pliki użytkownika . W ten sposób ludzie mogą dostosować swój system Windows 10 do swoich potrzeb, niezależnie od tego, czy jest to konto biznesowe, czy osobiste.

W tym artykule wyjaśnimy, jak w łatwy i prosty sposób poznać i zmienić nazwę użytkownika i nazwę administratora w systemie Windows 10 . Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, aby móc zidentyfikować swoją sesję tak, jak chcesz.

  Indeks

   Procedura poznania nazwy użytkownika i administratora w systemie Windows 10

   Istnieją 3 proste sposoby na znalezienie nazwy użytkownika i nazwy administratora bez wykonywania wielu czynności . Poniżej szczegółowo wyjaśniamy każdy z tych sposobów.

   Czytaj więcej  Jak zmienić lub ustawić głosy i język Lol Wild Rift w języku hiszpańskim krok po kroku?

   Korzystanie z menedżera zadań

    Jak widać, istnieją 3 bardzo proste procesy, które nie przekraczają 2-3 kroków. Windows oferuje wiele dostosowań, a także zmianę zdjęcia profilowego użytkownika , dzięki czemu możemy umieścić to, które najbardziej nam się podoba.

    Jak zmienić nazwę użytkownika i administratora w systemie Windows 10?

    Wykonując poniższe czynności, będziesz mógł zmienić dowolną nazwę użytkownika i nazwę administratora w systemie Windows 10 , oprócz ich znajomości. Tak jak poprzednio, nie potrzeba wiele kroków, aby móc wykonać tę akcję.

    Powody zmiany nazwy użytkownika lub administratora mogą być różne . Może się zdarzyć, że właśnie sformatowałeś swój komputer i zainstalowałeś system Windows 10 , a jego nazwa jest domyślna i chcesz ją zmienić na taką, która bardziej Cię reprezentuje.

     Widziałeś jakie to proste? Możesz również utworzyć konto użytkownika lokalnego lub administratora , aby nie trzeba było zmieniać jego nazwy .

     Posiadanie aktualnego systemu Windows 10 jest ważne , aby móc cieszyć się wszystkimi narzędziami, jakie ma do zaoferowania. Podobnie, posiadanie zaktualizowanych sterowników lub kontrolerów jest bardzo pomocne, aby zapewnić lepsze wrażenia użytkownika. Mam nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie bardzo pomocny, czytamy się nawzajem!

     Czytaj więcej  Jak zrobić lub utworzyć plik tekstowy (.txt) z Windows CMD krok po kroku

     Dodaj komentarz

     Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

     Go up

     Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji