Jak poznać i zapamiętać, gdzie zaparkowałem samochód za pomocą Asystenta Google?

24 czerwca, 2021

Różne czynności, które możemy wykonać w ciągu dnia, mogą sprawić, że zapamiętamy wszystko, co robimy, lub zapomnimy, gdzie zostawiliśmy nasz telefon komórkowy lub zaparkowany samochód. W obu przypadkach bardzo przydałaby się osoba, która nie pamięta tych rzeczy.

Ale możemy Ci powiedzieć, że to rozwiązanie możesz uzyskać na swój telefon komórkowy w prostej aplikacji, a następnie wyjaśnimy, jak możesz wiedzieć i zapamiętać, gdzie zaparkowałeś samochód za pomocą asystenta Google.

Asystent Google to bardzo przydatne narzędzie, które pomoże w wykonywaniu różnych zadań, ale naprawdę imponujące jest to, że uruchamiany jest głosem. Możesz więc poprosić go o przeszukanie Internetu lub ustawić przypomnienie . I w ten sposób może pomóc Ci zapamiętać, gdzie zaparkowałeś samochód.

To fantastyczne narzędzie, które możesz pobrać bezpłatnie na swój telefon z Androidem. Jest to jeden z asystentów, który wraz z Siri lub Cortaną przybył, aby ułatwić Ci życie, ponieważ działa z poleceniami głosowymi. Ale jeśli nadal nie wiesz, jak korzystać z asystenta Google , czytaj dalej, że tutaj dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak usunąć lub wyłączyć powiadomienia WhatsApp z ekranu lub paska powiadomień?

  Jak Asystent Google może nam pomóc

  Asystent Google to narzędzie, które pomoże nam zapamiętać, gdzie zaparkowaliśmy samochód bez względu na to, gdzie się znajduje. Ale trzeba wiedzieć, jak z niego korzystać, aby oferował nam dokładną lokalizację. Pamiętaj, że jedną z zalet tej aplikacji jest to, że możesz ją instalować, aktywować i konfigurować zarówno na telefonie komórkowym, jak i na komputerze.

  Inną opcją, z której możesz skorzystać z asystentem Google, jest aktywacja wprowadzania tekstu, a następnie będzie można wprowadzać wskazania za pomocą klawiatury. Ale robienie tego za pomocą głosu jest znacznie bardziej praktyczne. To, co podpowiemy podczas korzystania z asystenta, to zwiększenie głośności , aby nie mieć problemów z aplikacją.

  Po dokonaniu niezbędnych zmian możesz aktywować asystenta, a do tego wystarczy powiedzieć Ok Google. A teraz możesz go używać na dwa sposoby, z których pierwszym będzie opisanie, gdzie jest samochód lub gdzie zaparkowałeś. A potem po prostu zadaj pytanie, gdzie go zostawiłeś, a asystent przypomni Ci o wszystkim.

  Inne sposoby, w jakie Asystent Google może Ci pomóc

  Innym sposobem na to jest użycie fraz typu „Samochód zaparkowany w tym miejscu” iw ten sposób pokazuje dokładne miejsce na mapie i zapisuje je. W ten sposób możesz spokojnie udać się na miejsce spotkania lub umówionego terminu. A gdy chcesz wiedzieć, gdzie zaparkowany jest samochód, wystarczy otworzyć asystenta i zadać mu proste pytanie: Gdzie zaparkować samochód?

  Czytaj więcej  Jak zablokować ukryte trackery i pliki cookie stron trzecich podczas przeglądania Internetu?

  Odpowiedź nie będzie czekać i wskaże Ci miejsce na mapie oraz najłatwiejszy sposób dotarcia tam. Ważne jest, abyś wiedział, jak zapisać niezbędne informacje, aby asystent Google Ci o nich przypominał. Jeśli zaparkowałeś samochód na ulicy, powiedz mu nazwę ulicy, przed sklepem, powiedz mu nazwę sklepu, co to jest, wszystkie szczegóły, aby ci przypomnieć.

  Innym sposobem, w jaki asystent może pomóc Ci zapamiętać, gdzie zaparkowałeś samochód, jest aktywacja funkcji. Który automatycznie zapisze miejsce, w którym zaparkowałeś samochód, aby aktywować tę opcję wejdź do aplikacji. Następnie należy wpisać „Odkryj” i kliknąć opcję „Więcej”, następnie wybrać „Personalizuj Odkryj” i na koniec „Parking”.

  I voila funkcja jest aktywna i zawsze zapisze miejsce, w którym zaparkujesz samochód i nie będziesz musiał o niczym pamiętać ani stracić asystenta, który to robi. I w ten sposób kończymy samouczek, który pokazuje, jak łatwo poznać i zapamiętać, gdzie zaparkowałeś samochód za pomocą asystenta Google.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji