Jak powstrzymać wiadomości e-mail od Gmaila przed przechodzeniem do folderu ze spamem — unikaj tego łatwo

4 listopada, 2021

Ogólnie spam może być oznaczony jako spam. E-mail o wątpliwym pochodzeniu lub taki, którego naprawdę nie chcesz otrzymywać. Jednak nie wszystkie informacje, które otrzymujemy za pośrednictwem naszej platformy Gmail, można w ten sposób sklasyfikować. Musimy więc wiedzieć, jak to zrobić, aby nasze e-maile z Gmaila nie trafiały do ​​folderu o nazwie Spam.

Jak powstrzymać wiadomości e-mail od Gmaila przed przechodzeniem do folderu ze spamem — unikaj tego łatwo

Pamiętaj, że niezależnie od przeznaczenia nadajemy nasz e-mail z Gmaila . Folder Spam znajduje się domyślnie w systemie i ze względów bezpieczeństwa będzie zawsze aktywny.

W wielu przypadkach, z różnych okoliczności, otrzymywane przez nas informacje trafiają do folderu przeznaczonego na wiadomości-śmieci , co generowało pewne niedogodności.

Wiele razy te ważne lub pilne informacje są tam przechowywane, a my nie zdajemy sobie z tego sprawy. Mogą to być ważne informacje lub otrzymane od nadawców, których nie zarejestrowaliśmy w systemie. E-maile rozprzestrzeniają się masowo lub od fałszywych nadawców. Następnie system działa automatycznie, przekierowując je bezpośrednio do folderu Spam.

Czytaj więcej  Dowiedz się, jak to zrobić

A jedną z dość niewygodnych sytuacji dla użytkowników Gmaila jest oczekiwanie na ważne i pilne informacje. I nie można go wyświetlić we właściwym czasie, ponieważ został przesłany bezpośrednio do folderu Spam. Dlatego konieczne jest szybkie i łatwe rozwiązanie tego problemu.

  Indeks

   Kroki umożliwiające łatwe zapobieganie przechodzeniu e-maili z Gmaila do folderu Spam

   Właściwie akcja wysyłania e-maili bezpośrednio do folderu Spam odpowiada temu, że platforma Gmail posiada swego rodzaju filtr. Mogą jednak wystąpić pewne opóźnienia, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak łatwo i szybko uniknąć wysyłania e-maili z Gmaila bezpośrednio do folderu Spam .

   Można od czasu do czasu sprawdzać folder Spam w Gmailu, aby sprawdzić, czy w pliku znajdują się jakieś ważne informacje .

   Inną opcją na wyciągnięcie ręki jest oznaczenie jako bezpieczne wiadomości e-mail otrzymywanych od Twoich kontaktów za pośrednictwem platformy Gmail.

   Jednym z kroków jest najechanie na kilka sekund kursorem myszy na nazwę kontaktu. Zobaczysz, że plik musi pojawić się z pewnymi danymi, kto wysłał informacje. A w lewym dolnym rogu zobaczysz komórkę, która wskazuje dodaj do kontaktów , tam musisz nacisnąć.

   Czytaj więcej  Jak modyfikować, edytować lub zmieniać tekst strony internetowej za pomocą funkcji „Sprawdź element” w przeglądarce Chrome

   Ponieważ Gmail koncentruje się na ułatwianiu rutyny w swoim systemie. Musisz jasno powiedzieć, że jeśli stale udostępniasz komuś informacje, muszą one zostać zapisane na Twojej liście kontaktów.

   Dlatego informacje, które otrzymasz od tej osoby, trafią bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej lub do określonego folderu Gmaila , który możesz przypisać.

   Inne opcje umożliwiające łatwe zapobieganie przechodzeniu e-maili z Gmaila do folderu Spam

   Możesz łatwo zapobiec wysyłaniu wiadomości e-mail z Gmaila do folderu Spam; w przypadku otrzymania pilnej lub ważnej wiadomości we wspomnianym folderze. Musisz zaznaczyć ikonę znajdującą się po prawej stronie gwiazdki, która służy do określenia, że ​​rozmowa lub informacja jest ważna.

   Istnieją pewne parametry, które mogą skłonić platformę Gmail do wysyłania otrzymanych wiadomości e-mail do folderu Spam. Możliwe, że ma to coś wspólnego z witryną, która znajduje się na czarnej liście. Mylące informacje dotyczące m.in. adresu lub domeny nadawcy.

   Poinstruuj swoich subskrybentów, aby dodali Cię do swojej listy kontaktów; Sprawdź, czy Twoja domena nie jest oznaczona jako niezabezpieczona w sekcji bezpiecznego przeglądania Google. W tym celu wprowadź swoją domenę na stronie stanu witryn bezpiecznego przeglądania; Możesz też skonfigurować filtr spamu w Gmailu.

   Czytaj więcej  Jak zdecydowanie wyłączyć automatyczne aktualizacje w systemie Windows 10?

   Kliknij koło zębate swojego Gmaila i znajdź i naciśnij ustawienia. W filtrach i zablokowanych adresach kliknij Utwórz nowy filtr. A w obszarze DE wpisz adres swojego kontaktu.

   Następnie utwórz filtr i zaznacz nigdy nie wysyłaj go do spamu i powiąż ten filtr z podobnymi rozmowami. Kliknij ponownie utwórz filtr, aby dzięki temu rozwiązać również swój problem.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji