Jak poprosić lub powiedzieć asystentowi „Ok Google”, aby opowiedział mi dowcip — krok po kroku

23 czerwca, 2021

Zaawansowanie technologii i osiągnięte osiągnięcia są niezwykłe, szczególnie w przypadku telefonów komórkowych i komputerów osobistych. A obecnie modni są tak zwani wirtualni asystenci , którzy mają wielką specyfikę i można je aktywować za pomocą poleceń głosowych.

Jak poprosić lub powiedzieć asystentowi „Ok Google”, aby opowiedział mi dowcip — krok po kroku

I w tym sensie dużo mówi się o asystencie Google, który pomaga nam np. zapamiętać, gdzie zaparkowany jest samochód . Ale można również poprosić asystenta Ok Google, aby opowiedział nam dowcip.

Nie można zaprzeczyć, że asystent Google może udostępniać swojemu użytkownikowi różne funkcje, a najlepsze jest to, że można to zrobić z telefonu komórkowego z systemem Android lub komputera . Uważano jednak, że Asystent Google może wykonywać tylko określone zadania . Na przykład wskazywanie kierunków, pokazywanie nam lokalizacji na mapie lub przypominanie o datach lub specjalnych wydarzeniach.

Za każdym razem, gdy poszerzają się horyzonty tego praktycznego i użytecznego narzędzia, niektórzy użytkownicy wolą dezaktywować polecenie głosowe Ok Google na swoim telefonie z Androidem. Ale w tym przypadku zrobimy coś przeciwnego i wdrożymy doskonały. Opcja i zobaczymy krok po kroku, aby poprosić asystenta Ok Google o opowiedzenie nam dowcipu.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak łatwo aktywować tryb ciemny na moim telefonie z Androidem

  Co może zrobić asystent głosowy Ok Google

  Gigant Google jest obecny wszędzie i ma rozwiązania dla wszystkich Twoich potrzeb i nie chce zostawiać niczego nieskrywanego. W tym sensie i widząc popularność wirtualnych asystentów, takich jak Cortana w Windows 10 czy Siri w iOS. Teraz Google przedstawia swojego wirtualnego asystenta znanego jako Ok Google.

  Znakomity asystent, który podobnie jak inne uruchamiany jest komendą głosową i może wykonywać bardzo różne zadania. Jest to funkcja, którą wielu użytkowników ceni i wykorzystuje w swojej codziennej pracy . Ale oczywiście konieczne jest, aby go najpierw aktywować i skonfigurować, a po prostu mówiąc Ok, Google poczeka na instrukcję.

  Ale dużym problemem, który pojawia się podczas korzystania z tego narzędzia, jest to, że nie wiemy, co może, a czego nie może zrobić Asystent Google. Ale konieczne jest również, aby użytkownik wiedział, jakie polecenia głosowe może przekazać asystentowi . Pamiętaj, że możliwe jest, że za pomocą tych poleceń otworzysz aplikację, aktywujesz WiFi lub zmniejszysz lub podniesiesz jasność.

  To, o czym właśnie wspomnieliśmy, to przykłady poleceń, które Ok Google rozumie i możesz je przekazać, na przykład „wyślij WhatsApp do mojego taty, który mówi, że idę do domu”. Lub „zadzwoń do Antonio Bermúdeza”, zdajesz sobie sprawę, jak wszechstronny jest asystent Google.

  Czytaj więcej  Jak pobierać obrazy z Pinteresta z telefonu komórkowego lub komputera i łatwo je zapisywać?

  Asystent Google ma dostęp do wszystkich funkcji i opcji telefonu komórkowego z systemem Android, dlatego możesz poprosić Ok Google o wskazanie godziny. Lub ustaw alarm codziennie o 6 rano lub ustaw przypomnienia. Na przykład przypomnij mi, żeby kupić chleb jutro lub w poniedziałek, ale zobaczmy, jak możemy poprosić asystenta Google o opowiedzenie nam dowcipu.

  Krok, aby poprosić asystenta OK Google, aby opowiedział nam dowcip

  Możliwość poproszenia asystenta Google o przesłanie tej prośby jest bardzo łatwa i dla nich wystarczy postępować zgodnie z tymi instrukcjami. Przede wszystkim musimy aktywować kreatora, w tym celu należy kliknąć kółko przycisku nawigacyjnego. Następnym krokiem jest powiedzenie „Ok Google” i poczekamy, aż asystent odpowie „Cześć, jak mogę Ci pomóc?”

  Teraz musimy kliknąć ikonę w postaci mikrofonu i wystarczy powiedzieć „OK Google, opowiedz mi dowcip” i od razu asystent zacznie opowiadać dowcip, czy jest śmieszny, czy nie, nie możemy tego zagwarantować, ale powie ci. To takie proste i szybkie, a także podkręcanie głośności do asystenta Google.

  I tak kończy się ten bardzo prosty samouczek, który pokazał Ci różne zadania, które Asystent Google może wykonać Ok Google, a wśród nich opowiedz dowcip.

  Czytaj więcej  Jak automatycznie obracać lub odwracać ekran na moim telefonie komórkowym z Androidem, jeśli opcja obracania nie pojawia się?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji