Jak poprosić lub poprosić o dodanie seriali i filmów do Netflix za pomocą żądania tytułu

21 czerwca, 2021

Netflix całkowicie zmienił sposób, w jaki konsumujemy treści audiowizualne w domu, dzięki czemu jest to obecnie jeden z najprostszych procesów. Gdzie możemy zobaczyć każdy rodzaj filmu, serialu lub dokumentu po prostu klikając na tytuł dostępny bez przerw reklamowych, we wszystkich rodzajach języków i ze wszystkimi rodzajami napisów.

Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę, że mówimy o usłudze w pełni płatnej, dlatego w zależności od Twojej lokalizacji warto sprawdzić, ile kosztuje Netflix i jak wynająć darmowy miesiąc , aby mieć pojęcie o wszystkim. dostępnych planów i tego, który z nich najlepiej odpowiada Twoim gustom i potrzebom.

Podobnie, istnieją również opcje płatności za Netflix gotówką, kartą lub bez, przy użyciu wszelkiego rodzaju metod dostępnych w Twoim regionie, aby zautomatyzować comiesięczne opłacanie rachunków bez martwienia się o to, chyba że chcesz anulować subskrypcję aby zapłacić za inną z wielu dostępnych usług przesyłania strumieniowego.

Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione wcześniej punkty, gdy masz aktywne konto Netflix, możesz z niego łatwo korzystać, chociaż zaleca się również zapoznanie się z jego opcjami konfiguracji i dostosowywania. Z tego powodu dzisiaj nauczymy Cię, jak poprosić lub poprosić o dodanie serialu i filmów do Netflix za pomocą Prośby o tytuł.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak założyć konto w EA Origin, aby kupować i pobierać gry wideo na komputer PC, PS4 lub telefon komórkowy?

  Poproś o nową zawartość z Netflix

  Pomimo tego, że jest to obecnie jedna z głównych usług przesyłania strumieniowego, w wielu przypadkach może się zdarzyć, że nie znajdziemy dostępnego tytułu, który chcielibyśmy zobaczyć na platformie Netflix, w dużej mierze ze względu na sposób, w jaki jest pula treści. rozmyte między różnymi platformami, takimi jak HBO, Disney, Hulu i Amazon, powodując rozproszenie treści.

  Podobnie, Netflix ma opcję zintegrowaną ze swoją platformą, dzięki czemu możesz zażądać dowolnego rodzaju treści , które chcesz zobaczyć w swoich usługach, dzięki czemu nie musisz wybierać innej usługi przesyłania strumieniowego, aby zaoszczędzić pieniądze i pozostać zasubskrybowanym. Usługa przesyłania strumieniowego Netflix.

  Aby to zrobić, wystarczy zalogować się na swoje konto Netflix, a następnie wejść do centrum pomocy Netflix , w tej sekcji należy kliknąć opcję Szybkie linki , a następnie sekcję Poproś o serial lub filmy, w której możesz wypełnić formularz Mając maksymalnie trzy różne sugestie, zakończ proces, klikając czerwony przycisk Wyślij sugestię.

  Po dokonaniu sugestii nie oznacza to, że proponowany przez Ciebie tytuł zostanie dodany na krótko, musisz uzbroić się w cierpliwość. Netflix zazwyczaj analizuje popularność tych sugestii przede wszystkim, aby rozpocząć proces dodawania wspomnianego tytułu na platformę, jeśli nie jest on dostępny w innych serwisach streamingowych.

  Czytaj więcej  Jak wyszukać i znaleźć konto na Instagramie osoby lub znajomego według ich identyfikatora?

  Na proces dodawania filmu lub serialu na platformę Netflix wpływa wiele czynników , ponieważ przede wszystkim muszą oni upewnić się, że prawa do tytułu nie znajdują się w innym serwisie i są dostępne do negocjacji w celu jego rozpowszechniania. Platforma.

  Inną dostępną opcją śledzenia sugestii jest skontaktowanie się z obsługą klienta Netflix , a jeśli w pewnym momencie Netflix doda którykolwiek z sugerowanych przez Ciebie tytułów, wyśle ​​Ci powiadomienie .

  Alternatywy dla szukania tytułu, który zasugerowałeś gdzie indziej

  Jeśli nie chcesz czekać, aż Netflix załaduje sugerowany tytuł na swoją platformę, możesz skorzystać z szerokiej gamy zewnętrznych aplikacji, które pozwolą sprawdzić, w której usłudze strumieniowej znajduje się dany tytuł. Możesz sprawdzić następujące aplikacje.

  • JustWatch: W ramach platformy JustWatch możesz sprawdzić, gdzie w serwisach streamingowych oraz usługach pay-per-viewdostępne dowolne rodzaje filmów lub seriali .
  • Reelgood: Podczas korzystania z Reelgood możesz konsultować się w taki sam sposób, jak w JustWatch, z wyjątkiem tego, że dodatkowo pokaże Ci strony, aby zobaczyć bezpłatną zawartość.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji