Jak poprawnie zoptymalizować stałe linki mojej witryny?

24 czerwca, 2021

Na poziomie dużo mówi się o pozycjonowaniu stron internetowych. Jedni skupiają się głównie na treści wspomnianej strony, inni specjalizują się w treściach audiowizualnych lub wizualnych, a bardzo nieliczni biorą pod uwagę to, co naprawdę warto, aby móc pozycjonować stronę internetową.

Czy zauważyłeś, że niektóre strony mają adresy URL tak, jakby były spersonalizowane? Jest to coś, co jest wdrażane od wielu lat, ponieważ taka strategia może pozycjonować stronę lub artykuł wśród pierwszych wyników wyszukiwania.

Jest to coś, co nie ogranicza się tylko do osobistych blogów, ale także pozwala poznać adres URL Twojego profilu na Slacku . Możesz więc skopiować ten adres URL i udostępnić go znajomym, nie wspominając o tym, że możesz go również edytować według własnych upodobań , aby był w pełni zoptymalizowany.

Tak więc optymalizację adresów URL można zastosować idealnie do każdej strony z. Dlatego dzisiaj nauczymy Cię, jak zoptymalizować lub usprawnić każdy z adresów URL, że masz swoją witrynę .

Indeks

  Streszczenie

  Wskazówki, które pomogą Ci zoptymalizować i usprawnić stałe linki

  Podsumuj zawartość swojej witryny dobrym tytułem

  Niektórzy profesjonaliści odpowiedzialni za tworzenie treści w formie tekstowej uważają, że artykuł o tytule nie dłuższym niż osiem słów jest jedną z najlepszych strategii pozycjonowania artykułu internetowego.

  Nie jest to jednak do końca prawdą, a powodem, dla którego możemy podać w tym względzie, jest to, że im bardziej konkretny tytuł, tym lepiej będzie pozycjonowany . Ponadto czytelnik znajdzie bardzo przejrzysty tytuł, o wiele bardziej opłacalny niż taki, który pozostawia wiele wątpliwości w powietrzu.

  Jednym z aspektów, o którym należy pamiętać, jest to, że tytuły lub H1 Twoich artykułów są bezpośrednio związane z adresem URL lub treścią wspomnianego artykułu, który zostanie opublikowany. Dlatego tytuł i adres URL są ze sobą bezpośrednio powiązane , ważnym faktem dla użytkowników pracujących w WordPressie jest to, że w zależności od używanego tytułu tytuł ten automatycznie stanie się ślimakiem.

  Utrzymuj stałe linki tak krótkie, jak to możliwe

  Wierz lub nie, ale długość pocisku ma znaczenie . I to nie tylko dla adresów URL artykułu lub strony internetowej, ale także dla samych tytułów dowolnego artykułu. Oczywiście nie chodzi o to, że zamierzasz tworzyć artykuły, w których brakuje słów, aby wyrazić ideę tego, co zostanie wyrażone w poście.

  Czytaj więcej  Jak skonfigurować proces „Runtime Broker” w Windows 8 i 10, aby zoptymalizować zużycie procesora i pamięci RAM

  Ale w przypadku adresów URL zdarza się, że ważna jest długość. Chodzi o to, aby była jak najkrótsza , ale jednocześnie bardzo jasno wyjaśnij, o czym jest ta strona internetowa, po prostu czytając część adresu URL.

  Przykładem mogą być osoby, które zmieniły adres URL lub link do swojego profilu na Facebooku . Można to również zrobić za pomocą dowolnej sieci społecznościowej, dzięki czemu ten element jest całkowicie zoptymalizowany i spersonalizowany .

  Używaj słów kluczowych i unikaj łączników

  Jeśli nadal nie wiesz, co oznacza adres URL lub do czego służy , ważne jest, abyś był bardzo jasny, ponieważ te informacje bardzo pomogą Ci w optymalizacji Linków . A prawda jest taka, że ​​jest to bardzo proste, gdy nauczysz się je optymalizować.

  Wiemy, że adres URL artykułu już opublikowanego, zwykle główny tytuł artykułu i czyni go częścią linku. Warto wspomnieć, że proces ten odbywa się automatycznie, więc trzeba być bardzo świadomym ręcznego modyfikowania tego pola.

  Możesz się zastanawiać, jak mam to zrobić? Odpowiedź jest dość prosta. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to określić, jakich słów kluczowych będziesz używać w tym konkretnym poście, witrynie lub artykule. Musi to być bezpośrednio związane z tekstem lub treścią do omówienia.

  Czytaj więcej  Jak zarejestrować, utworzyć lub otworzyć konto Wallapop, aby sprzedawać lub kupować - Kompletny przewodnik

  Na przykład mówiąc o optymalizacji artykułu w aspekcie SEO , musisz wybrać słowa kluczowe, które są spójne z treścią i tytułem głównym.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji