Jak poprawić lub zoptymalizować wydajność moich gier na moim telefonie komórkowym z Androidem

21 czerwca, 2021

W dzisiejszych czasach wielu zwykłych graczy i graczy coraz częściej korzysta z urządzeń z Androidem, aby cieszyć się ulubionymi grami.

Wysokiej klasy telefony z Androidem oferują doskonałe funkcje, więc granie na nich zwykle nie sprawia wielu problemów, ale już telefony ze średniej lub niższej półki mogą powodować problemy z grami, które wymagają wysokich wymagań.

Nie ma nic bardziej irytującego niż powolna lub opóźniona gra , w zależności od tego, jak jest powolna, a co więcej, jeśli jest to gra online, może stać się praktycznie niegrywalna.

Jedną z opcji grania bez problemów jest instalowanie na telefonie gier, które wymagają kilku wymagań , jednak zdarza się, że graliśmy w grę i z czasem zaczyna wyglądać wolniej, w tym przypadku lub jeśli zawsze miałeś problemy z gry, możesz zoptymalizować swój telefon, aby jak najlepiej wykorzystać jego sprzęt.

Indeks

  Wskazówki, jak poprawić wydajność telefonu z Androidem

  Istnieje wiele opcji poprawy szybkości telefonu, należy pamiętać, że gry są ładowane bezpośrednio z procesora i pamięci RAM telefonu, więc zwolnienie tego ostatniego jest najszybszą opcją poprawy lub optymalizacji wydajności telefonu telefon. podczas uruchamiania gry

  Czytaj więcej  Jak poznać mój numer telefonu Claro, Movistar, Bitel lub Entel z Peru bez salda?

  Aplikacje do przesyłania wiadomości, takie jak WhatsApp lub Telegram lub sieci społecznościowe, takie jak Instagram lub Facebook, zwykle działają w tle, ponieważ muszą być aktywne, gdy otrzymasz wiadomość lub powiadomienie, jednak zajmują one pamięć RAM i mogą powodować problemy w momencie uruchamiania gra.

  Również Twój telefon może mieć wirusa lub złośliwe oprogramowanie, które wpływa na jego wydajność, więc zawsze dobrze jest mieć pewność, że nasz Android jest wolny od tych zagrożeń.

  Istnieją aplikacje, których możesz użyć do poprawy wydajności swoich gier , niektóre działają tylko wtedy, gdy Twój telefon jest zrootowany , jednak tutaj przedstawimy Ci kilka, z których możesz korzystać bez konieczności rootowania telefonu.

  Aplikacje poprawiające wydajność telefonu bez rootowania

  Uzyskanie pakietu APK odpowiedzialnego za zamykanie tych aplikacji działających w tle jest dobrą opcją na zwiększenie szybkości gier. Nie zaszkodzi również usunąć pamięć podręczną lub spróbować nie zapełnić pamięci wewnętrznej telefonu.

  Czystsze

  Możesz zacząć od pobrania Ccleanera, ta aplikacja jest bardzo znana w wersji dla systemu Windows, ponieważ pozwala eliminować niepotrzebne pliki, odinstalowywać programy i poprawiać wydajność komputera, ponieważ ten program ma wersję na Androida, która robi to samo.

  Czytaj więcej  Jak przenieść kontakty z iPhone'a na iPhone'a z lub bez iCloud lub przez Bluetooth?

  Możesz i daje to możliwość wyeliminowania pamięci podręcznej i niepotrzebnych plików z telefonu, a także daje możliwość przyspieszenia telefonu poprzez zamknięcie aplikacji, z których nie korzystasz, oprócz monitorowania ogólnego stanu systemu.

  Zaawansowany menedżer zadań

  Ta aplikacja jest duchowym następcą Advance Task Killer, bardzo znanej aplikacji lata temu, ponieważ pozwalała nam „zabijać” aplikacje , które spowalniały nasz telefon z Androidem, przestała się aktualizować wiele lat temu i nie można jej już znaleźć w Sklep Play .

  Jednak z Advance Task Killer można pobrać i pozwala zrobić to samo, oprócz innych opcji, takich jak zakończenie przy starcie, ignorowanie aplikacji po zakończeniu zadania, między innymi opcje poprawy szybkości naszego telefonu komórkowego.

  Narzędzie GL dla graczy

  W przeciwieństwie do poprzednich aplikacji, ta została specjalnie zaprojektowana, aby poprawić wydajność Twojego Androida podczas grania , ta aplikacja przeanalizuje Twój telefon i zaoferuje Ci opcje lub ulepszenia, które możesz zastosować na swoim telefonie lub tablecie, biorąc pod uwagę jego procesor i GPU.

  Ta aplikacja oferuje te same ulepszenia, co poprzednie aplikacje, ale ma również sekcję o nazwie Game Tuner , która daje nieskończone możliwości, takie jak zmiana rozdzielczości i grafiki gry, zmiana między innymi FPS oraz w wersji Pro, która jest płatna. posiada optymalizator GFX dla telefonów komórkowych klasy średniej lub niskiej, aby poprawić jego szybkość.

  Czytaj więcej  Co to jest KPI i jakie są jego typy? Jak łatwo zrobić KPI

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji