Jak poprawić grafikę w Minecrafcie, instalując lub umieszczając shadery na moim komputerze z systemem Windows?

6 lipca, 2022

Kiedy gramy w Minecrafta i odkrywamy jego różne światy lub tryby gry, chcemy uzyskać wszystko, co ta gra wideo ma do zaoferowania. Choć nikomu nie jest tajemnicą, że pozostawia wiele do życzenia, jeśli chodzi o jakość grafiki. Dlatego jeśli chcesz, aby to się poprawiło, musisz użyć narzędzia. Z tego powodu poniżej pokażemy, jak poprawić grafikę w grze Minecraft, instalując Shadery na komputerze z systemem Windows.

Minecraft ma szczególny sposób wyświetlania swoich zabawnych postaci na ekranie, gdzie wszystko składa się z kostek i pikselowych obrazów. Ale mimo to jest to jedna z najczęściej granych obecnie gier wideo, ponieważ dzięki koncepcji otwartego świata możesz robić, co chcesz w grze, którą zaczynasz, a nawet masz możliwość grania bez Internetu lub danych.

Jak poprawić grafikę w Minecrafcie, instalując lub umieszczając shadery na moim komputerze z systemem Windows?

Możliwe, że jesteś już graczem, który założył już konto w Minecraft i nie miałeś pojęcia, że ​​można poprawić grafikę w tej fantastycznej grze przygodowej. Ale tak, można to zrobić i do tego używa się tak zwanej paczki tekstur lub Shaderów . Ale jeśli nie wiesz, jak zainstalować to przydatne narzędzie, tutaj dowiesz się, jak to zrobić.

Czytaj więcej  Jak tworzyć zagnieżdżone tabele w programie Word lub umieścić tabelę w innej — Zagnieżdżanie tabel

  Indeks

   Jak zainstalować shadery na komputerze z systemem Windows?

   Chociaż pakiety tekstur można czasami traktować jako to samo, co shadery , okazuje się, że tak nie jest. Wykorzystując bowiem tzw. pakiety, całkowicie zmieniają one tradycyjny wizerunek gry, tracąc tym samym jej istotę i szczególne cechy. Z drugiej strony Shadery działają w bardziej subtelny sposób, dokonując znaczących zmian w niektórych cechach.

   W tym artykule skupimy się na pomocy w instalacji shaderów, które umożliwiają również wprowadzanie pewnych zmian graficznych z menu gry. Ale najpierw musisz pobrać najnowszą wersję Minecrafta na PC. Ponadto, aby móc zainstalować moduły cieniujące, musisz sprawdzić, czy Twój komputer ma wymagane specyfikacje techniczne.

   Po wyjaśnieniu tych punktów wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które zaoferujemy poniżej, abyś mógł bez problemu zainstalować moduły cieniujące . Na komputerze z systemem operacyjnym Windows i oto proste kroki.

   Kroki instalacji shaderów na komputerze z systemem Windows

   Pierwszym krokiem, który zamierzamy wykonać, jest wyszukanie Shaderów i w tym celu musimy to zrobić ze stron poświęconych zapisywaniu tych aplikacji. Ale do naszych celów musimy skorzystać z niektórych specjalistycznych programów, które pozwolą nam efektywnie włączać i zarządzać shaderami, które pobierzemy na nasz komputer.

   Czytaj więcej  Jak sprawdzić, czy nazwa domeny znajduje się na czarnej liście lub liście antyspamowej?

   Programy, których będziemy używać to Optifine, które mogą poprawić grafikę gry, a drugim programem jest Forge. To, co robi, to instalowanie modyfikacji stworzonych specjalnie dla tej gry. Dlatego pomogą nam, aby grafika w Minecraft znacznie się poprawiła , nie zmieniając znacząco tradycyjnego aspektu gry.

   Musisz zainstalować te programy w folderze o nazwie Shaders i w tym celu musisz wejść do Minecrafta, a następnie wybrać "Konfiguracja wideo". Następnym krokiem jest wybranie opcji Shadery i tam znajdziesz folder. Możesz wybrać szeroką gamę shaderów, aby poprawić grafikę , a my pokażemy Ci najczęściej używane.

   Jednym z nich jest Chocapic 13 Toster Edition , który pozwoli znacząco poprawić niektóre wizualne aspekty gry, ale nie pozbawi jej szczególnego wyglądu. W tej samej orientacji możemy polecić Vanillaplus, który nie zmieni oryginalnego wyglądu, ale zaoferuje lepszą jakość grafiki.

   Inne shadery, które możesz pobrać, to Seus, continuum, BLS, jest ich wiele i możesz je wypróbować, dopóki nie znajdziesz tego, który oferuje to, czego szukasz. I w ten sposób kończy się ten artykuł, w którym wyjaśniam , w jaki sposób można poprawić grafikę w Minecrafcie, instalując Shadery na swoim komputerze.

   Czytaj więcej  Jak mogę łatwo odróżnić, czy mój telefon komórkowy jest low-end, medium czy high-end?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji