Jak ponownie przypisać i ponownie skonfigurować klawisze klawiatury na moim komputerze z systemem Windows 10, 8 i 7?

17 listopada, 2021

Klawiatura jest jedną z najważniejszych części naszego komputera, dlatego wiedza o tym, jak działa, jest niemal tak samo niezbędną misją, jak umiejętność obracania ekranu komputera , aby uzyskać z niego jak najwięcej.

Dzięki temu możemy pisać, wybierać, używać różnych poleceń, wyłączać komputer itp. Nieporozumienia dotyczące działania klawiatury, takie jak niemożność użycia klawiszy CTRL C i CTRL V , są bardzo częste, ponieważ wiele razy ma ona „wstępnie ustalone formuły” w języku, którego w ogóle nie znamy.

Jak ponownie przypisać i ponownie skonfigurować klawisze klawiatury na moim komputerze z systemem Windows 10, 8 i 7?

Poza tym generalnie wierzymy, że kupując nową klawiaturę , jedyne, co musimy zrobić po powrocie do domu, to podłączyć ją do komputera, aby móc zacząć z niej korzystać.

Jest to jednak duży błąd, ponieważ niejednokrotnie chcąc użyć specjalnego klawisza lub „symbolu” np . wstawić wykrzyknik lub wykrzyknik ; które wymagają specjalnego polecenia, nie uzyskujemy oczekiwanego rezultatu, a to sprawia, że ​​jesteśmy zbyt zdesperowani. Ale nie spiesz się, oto krok po kroku, jak go zresetować, aby działał tak, jak chcesz.

Czytaj więcej  Jak dawać diamenty w wolnym ogniu moim znajomym za pomocą systemu PayPal Bardzo proste!

  Indeks

   Jak skonfigurować klawiaturę mojego komputera w systemie Windows 7, 8 i 10?

   • Przejdź do sekcji „Start” z ekranu komputera lub za pomocą przycisku z ikoną Windows.
   • Znajdź opcję „Panel sterowania” .
   • Teraz musisz wybrać sekcję „Zegar, język i region” w Windows 7 i 10, ale jeśli masz wersję 8, pojawi się ona jako „Czas i język”.
   • A później „Klawiatura i języki”.
   • Wreszcie w „Zmień klawiatury”.
   • Tutaj zobaczysz język, w którym pracuje Twój zespół, i czy jest on inny niż „hiszpański – międzynarodowy alfabetyzm” lub „hiszpański – tradycyjny”. Zmodyfikuj go i ustaw jeden z tych dwóch.

   Ważne jest, aby przed wybraniem jednego z dwóch upewnić się, że jest on właściwy w zależności od typu zakupionej klawiatury na podstawie „klawiszy specjalnych” w następujący sposób.

    • Po zlokalizowaniu, która opcja odpowiada Twojej klawiaturze, musisz potwierdzić swój wybór i sprawdzić, czy został poprawnie rozwiązany. Możesz to zrobić, próbując użyć specjalnych opcji (#,!, ", ¨, *) i upewnij się, że działają poprawnie.
    Czytaj więcej  Jak poznać lub odzyskać hasło do mojego konta na Instagramie, jeśli go zapomniałem lub nie pamiętam?

    Jak zmienić język mojej klawiatury z Windows 7, 8 lub 10?

    Jeśli przez pomyłkę zmodyfikowałeś metodę wprowadzania i polecenia nie działają już tak jak poprzednio, możliwe jest, że możesz to rozwiązać poprzez weryfikację języka, który jest wykonywany, i naprawić, czy to jest problem, czy nie, i rozwiązać go, jeśli tak jest to bardzo proste. Wystarczy wykonać poniższe czynności:

    Windows 8 i 10

    Zdziwiłbyś się, jak często zdarza się, że język klawiatury lub komputera jest modyfikowany przez jedną z wielu aktualizacji, które wersja 10 naszego systemu Windows wykonuje automatycznie. Ale możesz to poprawić w następujący sposób:

     System Windows 7

     Wykonaj te same kroki, co w poprzednim, aż dojdziesz do „Zegar, język i region”, tam wybierz „Zmień klawiatury lub inne metody wprowadzania”.

      Jeśli nawet postępując w ten sposób, Twój problem nie zostanie rozwiązany, zapraszam do odwiedzenia pomocy technicznej online systemu Windows i sprawdzenia, czy wszystko z Twoim komputerem działa poprawnie, a błąd jest z klawiaturą lub udaj się bezpośrednio do technika, który może Cię poprowadzić w poprawna instalacja klawiatury.

      Czytaj więcej  Jak umieścić tapetę wideo w systemie Windows 7, 8 i 10 bez programów - Tapeta wideo

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Go up

      Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji