Jak połączyć konta Fortnite z PS4, Switch, PC, Androidem, iOS, Xbox i Square Enix

8 września, 2022

Aby uzyskać maksymalne wrażenia zarówno w usłudze oferowanej przez te platformy, jak i w samej grze, możesz połączyć konto Discord lub połączyć konta Fortnite z PS4, Switch, Xbox, iOS, PC lub Android, aby uzyskać maksymalną zabawę i móc by jeszcze bardziej cieszyć się wspaniałymi możliwościami swoich konsol. Ponadto, jeśli chcesz, możesz zwiększyć i zoptymalizować fps w Fortnite , aby poprawić wydajność gry na swoim komputerze.

Jak połączyć konta Fortnite z PS4, Switch, PC, Androidem, iOS, Xbox i Square Enix

Jest to proces, który przyniesie korzyści wielu graczom, ponieważ gdybyś był osobą, która zainwestowała pieniądze w grę Fornite i kupiła różne umiejętności, skórki lub inny przedmiot do użytku kosmetycznego, ta opcja pozwoli Ci ujednolicić wszystkie zakupy na jednym koncie .

  Indeks

   Jak połączyć konta w Fornite?

   Musisz pamiętać, że przed przeprowadzeniem procesu ujednolicenia musisz najpierw wybrać, które z dwóch kont jest głównym, czyli tym, z którego będziesz korzystać, ponieważ to, które wybierzesz, będzie tym, na którym będą odbywały się wszystkie zakupy wykonane, podczas gdy konto dodatkowe zniknie z systemu.

   Czytaj więcej  Jakie są umiejętności lub umiejętności na Linkedin i do czego służą?

   W ten sam sposób będziesz potrzebować e-maili powiązanych z kontami utworzonymi w tej grze, twoje konto nie powinno być zawieszone ani wyłączone, aby proces scalania mógł zostać przeprowadzony poprawnie, jeśli twoje konto jest zablokowane lub zawieszone, nie będą mogli aby wykonać ten mechanizm fuzji.

   Po zapoznaniu się z tymi punktami, powinieneś przejść do strony łączenia kont fortnite , na tej stronie będziesz mógł obserwować cały podstawowy proces tego mechanizmu i jak go przeprowadzić, aby móc przeprowadzić konkretną fuzję i bez utraty obiektów.

   postacie fortnite

   Kiedy byłeś na tej stronie, musiałbyś nacisnąć ikonę lub przycisk start, wyświetliła się reklama mówiąca: które z kont chcesz być głównym, a tym, którego nie chcesz, będzie całkowicie wyeliminowane z systemu.

   Po wykonaniu tego kroku zostało otwarte okno lub strona główna z głównym kontem, w którym musiałeś wprowadzić swoje dane, system zatwierdził ten proces i wysłał Ci wiadomość z odpowiednim kodem bezpieczeństwa na adres e-mail powiązany z tym kontem, gdy ty po wprowadzeniu tego kodu można było zobaczyć odpowiednie dane konta.

   Czytaj więcej  Moje płatności bonusowe TikTok NIE są dostępne

   Po zalogowaniu się na swoje drugie konto, które w tym przypadku przekaże wszystkie zakupy i skórki kosmetyczne na konto główne wskazane powyżej, powinieneś wiedzieć, że to konto zniknie ze względu na środki bezpieczeństwa, w ten sam sposób, w jaki możesz sprawdź połączenie konta, naciskając przycisk podglądu, a jeśli jesteś zadowolony, zaakceptujesz, a proces zostanie zakończony.

   Choć efekt tego mechanizmu trwał kilka tygodni, ponieważ system musi dokładnie weryfikować wprowadzone informacje, aby wspomniana fuzja nie stanowiła żadnego problemu.

   Eliminacja łączenia kont

   To połączenie było bardzo niezwykłe dla wielu osób, ponieważ jeśli grałeś na PS4 w swoim salonie w spokojny sposób, ale dostałeś możliwość podróżowania i wyszedłeś ze swoim Nintendo Switchem, nie miałeś takiej możliwości aby kontynuować grę na swoim koncie, ponieważ miałeś na jednej platformie. Chociaż ze względu na różne procesy, które zostały przeprowadzone, wspomniany mechanizm łączenia przestał działać w 2019 roku przez firmę Epic Games .

   Ta opcja była szeroko stosowana w 2018 roku, kiedy gra nie była tak znana ani tak zglobalizowana jak dzisiaj, w ten sposób firma pozbyła się starej techniki łączenia kont, ponieważ ta metoda zamiast przynosić korzyści przynosiła Wiele niedogodności przez wiele osób, ponieważ fuzja mogła potrwać tygodnie, a prawie cała zawartość zainwestowana przez wielu graczy również została utracona.

   Czytaj więcej  Jak domyślnie zmienić język w Word, Excel i PowerPoint pakietu Office 365?

   gracze unikalne postacie fornite

   Wreszcie, ten mechanizm fuzji powinien zostać ponownie zaimplementowany nie tylko w jednej grze, ale w wielu różnych grach, aby zakres i zabawa były przyjemniejsze.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji